[2013] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

dianaa.bt

Νεοφερμένος

Η dianaa.bt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ημμυ απθ σειρα 135
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ημμυ απθ σειρα 135
Επιτέλους και μία συμφοιτήτρια!! Γιατί έχουμε πήξει στ' αγόρια απ' ότι βλέπω εδώ στο forum...! Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Πήγε κάποιος από εδώ για εγγραφή την περασμένη Πέμπτη και συγκεκριμένα γύρω στις 11; Τότε ήμουν και εγώ εκεί, γαρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Επιτέλους και μία συμφοιτήτρια!! Γιατί έχουμε πήξει στ' αγόρια απ' ότι βλέπω εδώ στο forum...! Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Πήγε κάποιος από εδώ για εγγραφή την περασμένη Πέμπτη και συγκεκριμένα γύρω στις 11; Τότε ήμουν και εγώ εκεί, γαρ.

Εγώ ήμουν τότε, πως σε λένε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Κι εγώ εκεί ήμουν ρε παιδιά! Η Σούλα με έγραψε στο τμήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Κι εγώ εκεί ήμουν ρε παιδιά! Η Σούλα με έγραψε στο τμήμα!
Ήμασταν όλοι εκεί και δεν το ξέραμε μου φαίνεται...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianaa.bt

Νεοφερμένος

Η dianaa.bt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Επιτέλους και μία συμφοιτήτρια!! Γιατί έχουμε πήξει στ' αγόρια απ' ότι βλέπω εδώ στο forum...! Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Πήγε κάποιος από εδώ για εγγραφή την περασμένη Πέμπτη και συγκεκριμένα γύρω στις 11; Τότε ήμουν και εγώ εκεί, γαρ.

χαχαχα οταν πηγα στην γραμματεια για πληροφοριες η κυρια που ηταν εκει ενθουσιαστηκε που εβλεπε κοριτσι ομολογω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόουζ <3

Νεοφερμένος

Η Ρόουζ <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Νομική Θεσσαλονίκης με 18.536...Καλή φοιτητική ζωή σε όλους...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maruuuz

Νεοφερμένος

Η maruuuz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ρε παιδια,η γραμματεια του ημμυ απθ ειναι κοντα στους πολιτικους μηχανικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,435 μηνύματα.
ρε παιδια,η γραμματεια του ημμυ απθ ειναι κοντα στους πολιτικους μηχανικους?
Δεν έχω ιδέα,αλλά επειδή κι εγώ θέλω να εγγραφώ (ή μέσα στην εβδομάδα ή αλλιώς από την άλλη εβδομάδα λογω απεργιών) ενημέρωνέ με αν εγγραφείς κανονικά ή/και μάθεις κάτι σχετικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Θα παω εγω την Πεμπτη για εγγραφη μαλλον...Αλλιως απο την αλλη βδομαδα...
Απο οτι εχω ακουσει εγγραφες πρεπει να γινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,435 μηνύματα.
Θα παω εγω την Πεμπτη για εγγραφη μαλλον...Αλλιως απο την αλλη βδομαδα...
Απο οτι εχω ακουσει εγγραφες πρεπει να γινονται
Ωραία...Ενημέρωνε κι εσύ τότε!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Kανένα παλικαράκι ή καμοιά κοπελίτσα στο Μαθηματικο Πατρών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
χαχαχα οταν πηγα στην γραμματεια για πληροφοριες η κυρια που ηταν εκει ενθουσιαστηκε που εβλεπε κοριτσι ομολογω :Ρ
Μάλλον δεν θα είστε και πολλές, γι' αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Νοσηλευτικη ΕΚΠΑ με 16246 μορια (80η)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα Δ.

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα Δ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μεγάλη ατυχία με τις εγγραφές: την Πέμπτη πήγα μόλις βγήκε η απόφαση να μη λειτουργεί η γραμματεία, σήμερα είχε πολύ μεγάλη ουρά και μου είπαν να πάω αύριο, και από αύριο ξεκινά 3ήμερη αναστολή λειτουργίας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top