Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,079 μηνύματα σε 74,652 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 375 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατατακτήριες για Ψυχολογία

lili. (ευα)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη lili.
H ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H lili. έγραψε στις 23:33, 29-04-12:

ξερει κανεις κανενα καλο φροντιστηριο για κατατακτηριες ψυχολογιας ειτε στο "προγραμμα ψυχολογιας" ειτε στην "παντειο"? ευχαριστω πολυ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NimertiS

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη NimertiS
H NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H NimertiS They see me trolling,they hatin' έγραψε στις 18:20, 03-11-12:

Ένα απλό search να κάνεις στο google θα βρεις δεκάδες,όπως και στους διαδρόμους της σχολής με αφίσες κλπ,αλλά θα σου βγει πολύ ακριβά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zoi!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Zoi!
H Zoi! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Zoi! έγραψε στις 11:04, 09-10-16:

Καλησπερα παιδια. Ενδιαφερομαι να δωσω κατατακτηριες στο τμημα ψυχολογιας ειτε του εκπα ειτε παντειου. Λογω εργασιας πρωινης προσπαθω να βρω ποιο απ τα δυο δεν εχει υποχρεωτικες παρακολουθησεις. Γνωριζετε κατι ; Επισης ξερετε κάποια απ τα συγγραμματα που μπορω να επιλεξω να διαβασω για τις 2 αυτες υλες ; Ειναι πολυ γενικα τα οσα ζητανε κι υπαρχουν πολλες επιλογες. Πελαγωσα!!!
Παράθεση

XrysaFreedom

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη XrysaFreedom
H XrysaFreedom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H XrysaFreedom έγραψε στις 17:16, 14-09-17:

Γειά σας είμαι β'λυκειου θέλω να σπουδάσω ψυχολογια αλλά πάντα σκέφτομαι και τις εναλλακτικές που έχω σε περίπτωση που δεν καταφέρω να γράψω τόσο καλά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν από πτυχίο κοινωνικης εργασίας μπορείς να περάσεις στις κατακτηριες σε κάποιο τμήμα ψυχολογίας και να σου μειώσουν τα μαθήματα ή τα χρόνια της σχολής λόγω του ότι κάποια μαθήματα τα έχεις περάσει από κοινωνική εργασία. Κάπου διάβασα αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι σου μειώνουν μέχρι τα τρία χρόνια της σχολής αλλά δεν είμαι σίγουρη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους