Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki1998

Νεοφερμένος

Η maraki1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Xρήστο σ΄ευχαριστώ πάρα πολύ, σε εμπιστεύομαι γιατί είναι φανερό ότι η δουλειά σου είναι προϊόν κοπιαστικής εργασίας και όχι ερασιτεχνισμού. Καλές διακοπές!!! Μακάρι να σε δούμε στην τηλεόραση να κάνεις εκτιμήσεις, γιατί παντού πρέπει το σκηνικό να ανανεώνεται με νέους ανθρώπους γεμάτους όρεξη για δουλειά και καταρτισμένους στο αντικείμενό τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Xρήστο σ΄ευχαριστώ πάρα πολύ, σε εμπιστεύομαι γιατί είναι φανερό ότι η δουλειά σου είναι προϊόν κοπιαστικής εργασίας και όχι ερασιτεχνισμού. Καλές διακοπές!!! Μακάρι να σε δούμε στην τηλεόραση να κάνεις εκτιμήσεις, γιατί παντού πρέπει το σκηνικό να ανανεώνεται με νέους ανθρώπους γεμάτους όρεξη για δουλειά και καταρτισμένους στο αντικείμενό τους:)

Μπα, δεν νομίζω να γίνει ποτέ αυτό.
Σίγουρα, πάντως, εξαρτάται από όλους εσάς και φυσικά από μια επιτυχία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ειμαστε παντως αρκετα ατυχοι, καθως με το παλιο συστημα δεν πρόκειται ποτε να παρουμε εκτιμήσεις για διαφορες σχολες. Ειναι παρα πολύ λιγα τα ατομα που εδωσαν και για αυτό το λογο ειμαστε τελειως τυφλοι. Πρεπει να περιμενουμε με αγωνια μεχρι το τελος του Αυγουστου, σε αντιθεση με το νέο συστημα οπου ολοι γνωριζουν πανω κατω που θα κινηθουν οι βασεις για τις διαφορες σχολες.Αυτα εχει η ζωη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ειμαστε παντως αρκετα ατυχοι, καθως με το παλιο συστημα δεν πρόκειται ποτε να παρουμε εκτιμήσεις για διαφορες σχολες. Ειναι παρα πολύ λιγα τα ατομα που εδωσαν και για αυτό το λογο ειμαστε τελειως τυφλοι. Πρεπει να περιμενουμε με αγωνια μεχρι το τελος του Αυγουστου, σε αντιθεση με το νέο συστημα οπου ολοι γνωριζουν πανω κατω που θα κινηθουν οι βασεις για τις διαφορες σχολες.Αυτα εχει η ζωη:worry:

Ακριβώς. Στο λέω επειδή και εγώ στην ίδια μοίρα με εσένα είμαι και δεν έχω το δίκτυ ασφαλείας που έχεις εσύ για την πρώτη μου επιλογή! Ευτυχώς, είναι επαρχιακό τμήμα με αρκετές θέσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ακριβώς. Στο λέω επειδή και εγώ στην ίδια μοίρα με εσένα είμαι και δεν έχω το δίκτυ ασφαλείας που έχεις εσύ για την πρώτη μου επιλογή! Ευτυχώς, είναι επαρχιακό τμήμα με αρκετές θέσεις!

Συγγνωμη, εσυ δεν εχεις αποφοιτησει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συγγνωμη, εσυ δεν εχεις αποφοιτησει;;

Αποφοίτησα τον Σεπτέμβρη, αλλά έδωσα ξανά για 2η σχολή με το παλαιό σύστημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αποφοίτησα τον Σεπτέμβρη, αλλά έδωσα ξανά για 2η σχολή με το παλαιό σύστημα :)

Με συγχωρεις και παλι, αλλα τελειωσες το ΟΠΑ και ξαναδωσες εξετασεις θελωντας να περασεις σε μια σχολη της επαρχιας και όχι της αθηνας;; Γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με συγχωρεις και παλι, αλλα τελειωσες το ΟΠΑ και ξαναδωσες εξετασεις θελωντας να περασεις σε μια σχολη της επαρχιας και όχι της αθηνας;; Γιατι;

Εισερχόμαστε σε προσωπική συζήτηση και βγαίνουμε off topic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
chris αποκτα ενδιαφερον η κουβεντα συνεχισε...χαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tony98

Νεοφερμένος

Ο tony98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Chris σε ευχαριστούμε για τη δουλειά σου. Εχω 12637 μόρια. Εχω ελπίδες για Μηχανικών Χωροταξίας ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatztztz

Νεοφερμένος

Η mariatztztz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Με 18530 για μοριακη βιολογια και γενετικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pergam

Νεοφερμένος

Η pergam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 15400 Χημικό Πάτρας, τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Με 15400 Χημικό Πάτρας, τι λέτε;

Είσαι μέσα στα όρια που έβαλε ο Chris 15.200 - 15.500 και μάλιστα στο πάνω όριο (κέντρο πρόβλεψης 15.350)
Άρα έχεις αυξημένες ελπίδες. Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει κανεις αν προκειται να υπαρξουν προβλεψεις για το παλιο συστημα στην τηλεοραση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει κανεις αν προκειται να υπαρξουν προβλεψεις για το παλιο συστημα στην τηλεοραση;

Δεν υπάρχει περίπτωση κανείς να νοιαστεί για το 4% των υποψηφίων

Με 18530 για μοριακη βιολογια και γενετικη;

1000%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εξαιρετική δουλειά, προσεγμένη, αναλυτική, με σεβασμό σε όποιον τη διαβάζει και ιδιαίτερα στους υποψηφίους.Συγχαρητήρια Χρήστο όπως και για την επώνυμη δημοσίευση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Chris,
το κέντρο της πρόβλεψης σου για κτηνιατρική ΑΠΘ Ποιο είναι? :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastasia R.

Νεοφερμένος

Η Anastasia R. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά σας. Συμφωνώ απόλυτα με πολλές από τις εκτιμήσεις σας. Μια ερώτηση γιατί το άγχος είναι ιδιαίτερα μεγάλο, διότι με βάση τις γενικότερες εκτιμήσεις που έχω παρακολουθήσει βρίσκομαι κοντά στην βάση. Έχω συγκεντρώσει ,λοιπόν, 18473 μόρια με την οδοντιατρική να είναι η ΜΟΝΗ σχολή που με ενδιαφέρει . Θα μπορούσατε να μου δώσετε μια θεωρητική εκτίμηση για το αν έχω την δυνατότητα να πιάσω την σχολη; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Chris,
το κέντρο της πρόβλεψης σου για κτηνιατρική ΑΠΘ Ποιο είναι? :) :)

18.220

Συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά σας. Συμφωνώ απόλυτα με πολλές από τις εκτιμήσεις σας. Μια ερώτηση γιατί το άγχος είναι ιδιαίτερα μεγάλο, διότι με βάση τις γενικότερες εκτιμήσεις που έχω παρακολουθήσει βρίσκομαι κοντά στην βάση. Έχω συγκεντρώσει ,λοιπόν, 18473 μόρια με την οδοντιατρική να είναι η ΜΟΝΗ σχολή που με ενδιαφέρει . Θα μπορούσατε να μου δώσετε μια θεωρητική εκτίμηση για το αν έχω την δυνατότητα να πιάσω την σχολη; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Οδονιατρική ΕΚΠΑ 18.470-18.570 (18.520)
Οδοντιατρική ΑΠΘ 18.420-18.520 (18.470)

Άρα, για ΕΚΠΑ έχεις λίγες πιθανότητες αλλά για την Οδοντιατρική οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου και λογικά θα είσαι οριακά μέσα!
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παντως οι πολιτικοι μηχανικοι ΕΜΠ με το παλιο συστημα θεωρω ότι δεν θα περασουν τα 18000 μορια. Συμφωνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top