Υποψήφιοι 10% 2016

giorgospap

Νεοφερμένος

Ο giorgospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα έχουμε τη δυνατότητα να κάνουμε 10% εμείς φέτος;
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgospap

Νεοφερμένος

Ο giorgospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
BUMP

δεν ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Δε γνωρίζουμε ακόμη, για οριστικά πρέπει να βγει εγκύκλιος που πέρυσι είχε βγει τον Δεκέμβριο νομίζω. Λογικά θα πρέπει να γίνει κάποια ανακοίνωση νωρίτερα για να ξέρει ο καθένας τι θα κάνει λόγω νέου συστήματος, αλλά προς το παρόν δε νομίζω πως υπάρχει βεβαιότητα επί τούτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
θεωρω πως θα υπαρχει 10 % οσο υπαρχει και το παλιο συστημαα...εχουν γινει και πολλες διαμαρτυριες επι του θεματος ..θα δειξει σε λιγο καιρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Kαι εγω ενδιαφερομαι να κανω 10% για οικονομικων επιστημων τριπολης.Παρολα αυτα θα παρακολουθησω την σχολη που περασα δηλαδη το τμημα διοικησης επιχηρησεων στην χιο γιατι δεν εινια σιγουρο οτι θα την πιασω την σχολη με το 10% αν ισχυσει τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Λογικά μιλώντας, πρέπει να ισχύσει έτσι ώστε να είναι δίκαιο για όσους συμμετείχαν στις εξετάσεις του '15.(ως οι τελευταίοι με το παλιό σύστημα).
Αλλά όπως έχει αποδειχτεί, οι "μεγάλοι" είναι σε φάση "άλλα λέω, άλλα κάνω κι άλλα εννοώ" οπότε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για ΤΙΠΟΤΑ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Λογικά μιλώντας, πρέπει να ισχύσει έτσι ώστε να είναι δίκαιο για όσους συμμετείχαν στις εξετάσεις του '15.(ως οι τελευταίοι με το παλιό σύστημα).
Αλλά όπως έχει αποδειχτεί, οι "μεγάλοι" είναι σε φάση "άλλα λέω, άλλα κάνω κι άλλα εννοώ" οπότε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για ΤΙΠΟΤΑ! :P
Το 6% ειναι για τους αποφοιτους του 15 και το 4% για τους αποφοιτους του 14.Αληθεια εκανες εσυ 10% φετος και αν ναι που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Το 6% ειναι για τους αποφοιτους του 15 και το 4% για τους αποφοιτους του 14.Αληθεια εκανες εσυ 10% φετος και αν ναι που περασες?

Εγώ έκανα και πέρασα στο τμήμα Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος στο Βόλο.Λογικά δεν θα πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgospap

Νεοφερμένος

Ο giorgospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δε γνωρίζουμε ακόμη, για οριστικά πρέπει να βγει εγκύκλιος που πέρυσι είχε βγει τον Δεκέμβριο νομίζω. Λογικά θα πρέπει να γίνει κάποια ανακοίνωση νωρίτερα για να ξέρει ο καθένας τι θα κάνει λόγω νέου συστήματος, αλλά προς το παρόν δε νομίζω πως υπάρχει βεβαιότητα επί τούτου.

Πράγματι. Βρήκα την εγκύκλιο! https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...ikes-exetaseis-aithsh-dhlwsh-symmetochhs.html

Οπότε τώρα μόνο να περιμένουμε μπορούμε εμείς του σχολικού έτους 2013-2014!

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας και καλή τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelas

Νεοφερμένος

Ο Pantelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σας..εχω εναν γνωστο ο οποιος το 2002 λογω της αλλαγης του συστηματος και της δυσκολιας των θεματων περασε νομικη με ελαχιστα μορια με το 10%..υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο και φετος?εχω συγκεντρωσει 17.000 μορια..λετε με το 10% να περασω ψυχολογια?..σας ευχαριστω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
γεια σας..εχω εναν γνωστο ο οποιος το 2002 λογω της αλλαγης του συστηματος και της δυσκολιας των θεματων περασε νομικη με ελαχιστα μορια με το 10%..υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο και φετος?εχω συγκεντρωσει 17.000 μορια..λετε με το 10% να περασω ψυχολογια?..σας ευχαριστω?

Όλα είναι πιθανά. Το 10% είναι η έννοια της προσφοράς και ζήτησης!
Δεν χάνεις τίποτα να το κάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
εγω σε περιπτωση που δεν παρω μετεγγραφη σκεφτομαι να κανω 10% για οικονομικο τριπολης.Με 11759 στο 5πεδιο που εχω και το οικονομικο τριπολης εχει 11999 με βαση του 10% εχω ελπιδες να την πιασω?Ε κρισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
εγω σε περιπτωση που δεν παρω μετεγγραφη σκεφτομαι να κανω 10% για οικονομικο τριπολης.Με 11759 στο 5πεδιο που εχω και το οικονομικο τριπολης εχει 11999 με βαση του 10% εχω ελπιδες να την πιασω?Ε κρισ?

Με 5 μόρια θα έρθεις στο Οικονομικό Πάτρας οπότε μην αγχώνεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Με 5 μόρια θα έρθεις στο Οικονομικό Πάτρας οπότε μην αγχώνεσαι :)

Διοικηση θα ερθω αν ερθω.Πηγες ιατρικη συναδελφε οικονομολογε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Διοικηση θα ερθω αν ερθω.Πηγες ιατρικη συναδελφε οικονομολογε?

Ναι, Διοίκηση ήθελα να πω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς λειτουργεί το 10%? Ποιους βαθμούς ανταγωνίζεσαι ακριβώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Pantelas

Νεοφερμένος

Ο Pantelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ρε να σας ρωτησω ποσο πιστευετε οτι θα παει η ψυχολογια θεσσαλονικης με το 10%?εχω 16.950..λετε να εχω ελπιδες η με το 6 η με το 4% να την πιασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ofoumarikaponos

Νεοφερμένος

Η ofoumarikaponos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Pantelas

Νεοφερμένος

Ο Pantelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ναι το 10% ισχυει εχει βγει εγκύκλιος πριν κανα μηνα ..απλα μηπως μπορειτε να με ενημερωσετε για το ποσο πιστευετε οτι θα παει η ψυχολογια θεσσσαλονικης και αν με 16.950 μορια την πιανω με το 6% η με το 4%?ευχατιστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top