Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex98

Νεοφερμένος

Ο alex98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τοτε ενταξει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Αν υπάρχει κάποιο παιδί που θα δώσει θεωρητικά μαθήματα και δεν πηγαίνει φροντιστήριο, επειδή δεν έχει την οικονομική δυνατότητα, αν θέλει ας μου στείλει μήνυμα για να του χαρίσω κάποια βοηθήματα που μπορεί να του χρησιμεύσουν στην ατομική προσπάθειά του!

:worship:

Επίσης παιδια να κανετε καλή οργάνωση του χρόνου σας. Για όλα υπάρχει χρόνος, και για να βγεις και για να διαβασεις και για όλα!
Κάποιος που να δινει ξανα με το παλιό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλη αρχη και καλη σχολικη χρονια εκ των προτερων!!!! Μπορει να ειναι δυσκολη η χρονια που ερχεται αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να την απολαυσουμε οσο το δυνατον περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια εσεις που εχετε επιλεξει το πεδιο οικονομιας και πληροφορικης που βρισκεσε στο αοθ εχετε μπει στο 2οκεφαλαιο?Ετσι απο περιεργεια ρωταω αν ειναι να σας δωσω καμια ασκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα_

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Καλή μας αρχή!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Βρε παιδια τι ακουγεται για επιπεδο δυσκολιας θεματων? Ειδα οτι μερικοι μιλατε για αυξημενη δυσκολια αλλα απ την αλλη κ φετος το επιπεδο ηταν εξαιρετικα υψηλο. Εδωσα απο θετικη με μολις 17.415 μορια στοχευοντας τη Φαρμακευτικη σχολη αλλα τελικα βρεθηκα προς μεγαλη μ απογοητευση στη Χημεια Αθηνας. Ξερω για την ομοιοτητα των σχολων, μεταπτυχιακα κλπ αλλα θα εκανα τα παντα για τη Φαρμακευτικη. Αρχικα στραφηκα αμεσως στο να ξαναδοσω αλλα δισταζω οταν σκεφτομαι οτι μπορει να αντιμετωπισω ακομα δυσκολοτερα θεματα απο τα φετινα παροτι δε θα εχω μαθηματικα κατευθυνσης!

Help
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Βρε παιδια τι ακουγεται για επιπεδο δυσκολιας θεματων? Ειδα οτι μερικοι μιλατε για αυξημενη δυσκολια αλλα απ την αλλη κ φετος το επιπεδο ηταν εξαιρετικα υψηλο. Εδωσα απο θετικη με μολις 17.415 μορια στοχευοντας τη Φαρμακευτικη σχολη αλλα τελικα βρεθηκα προς μεγαλη μ απογοητευση στη Χημεια Αθηνας. Ξερω για την ομοιοτητα των σχολων, μεταπτυχιακα κλπ αλλα θα εκανα τα παντα για τη Φαρμακευτικη. Αρχικα στραφηκα αμεσως στο να ξαναδοσω αλλα δισταζω οταν σκεφτομαι οτι μπορει να αντιμετωπισω ακομα δυσκολοτερα θεματα απο τα φετινα παροτι δε θα εχω μαθηματικα κατευθυνσης!

Help
Το ιδιο και εγω...σε καταλαβαινω απολυτα..αλλα αφου οπως ειπες θα εκανες τα παντα για την Φαρμακευτικη τοτε δεν υπαρχει κανενας δισταγμος..δινεις παλι και οτι γινει!!εγω ημουν θεωρητικη και μας ρημαξαν στις πανελληνιες..και αφου δεν περασα εκει που ηθελα..παααμε παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αχ βρε παιδιά, πότε πήγαινα β' λυκείου και αγχωνόμουν για τη γ', πότε πήγα γ' λυκείου και διάβαζα σαν τρελή, πότε έδωσα πανελλαδικές, πότε πέρασα στη σχολή και πότε πέρασε το α' έτος ούτε που το κατάλαβα... :worry:
don't worry though, όλα καλά θα πάνε :) αν σας πω ότι νοσταλγώ λίγο τις πανελλήνιες, θα με βρίσετε? :P οι παλιοί θα με καταλάβουν ελπίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimipoetry

Νεοφερμένος

Η dimipoetry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βρε παιδια τι ακουγεται για επιπεδο δυσκολιας θεματων? Ειδα οτι μερικοι μιλατε για αυξημενη δυσκολια αλλα απ την αλλη κ φετος το επιπεδο ηταν εξαιρετικα υψηλο. Εδωσα απο θετικη με μολις 17.415 μορια στοχευοντας τη Φαρμακευτικη σχολη αλλα τελικα βρεθηκα προς μεγαλη μ απογοητευση στη Χημεια Αθηνας. Ξερω για την ομοιοτητα των σχολων, μεταπτυχιακα κλπ αλλα θα εκανα τα παντα για τη Φαρμακευτικη. Αρχικα στραφηκα αμεσως στο να ξαναδοσω αλλα δισταζω οταν σκεφτομαι οτι μπορει να αντιμετωπισω ακομα δυσκολοτερα θεματα απο τα φετινα παροτι δε θα εχω μαθηματικα κατευθυνσης!

Help

υπαρχουν παντα και οι κατατακτηριες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinachris

Νεοφερμένος

Η christinachris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια. Σε ενα χρονο απο τωρα ολο αυτο θα ειναι μια αναμνηση. Θεστε στοχους, οργανωστε το χρονο σας και ολα θα πανε καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Καλό διάβασμα να έχετε παιδιά.
Ότι χρειαστείτε από Α.Ε.Π.Π, γράψτε στο κατάλληλο νήμα.
Πρώτη χρονιά με το νέο σύστημα, πρώτη χρονιά χωρίς Α.Ο.Δ.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KR7

Νεοφερμένος

Ο KR7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλή επιτυχία να έχουμε.. :) Εγώ ειμαι θεωρητική κατεύθυνση και αποφασισα να παρω ενα μεγαλο ρισκο και να παλεψω τις πανελληνιες χωρις φροντιστηριο.. Εχετε να μου προτεινετε καποιο προγραμμα διαβασματος?? Για παραδειγμα ποιο μαθημα να διαβαζω περισσοτερες ωρες την ημερα?? Ευχαριστω εκ των προτερων και ευχομαι και παλι καλη επιτυχια σε ολους.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

john_doe

Δραστήριο μέλος

Ο john_doe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Παιδιά, για τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης Γ' Λυκείου σύμφωνα με τη νέα ύλη δε χρειάζονται γνώσεις Μαθηματικών Κατεύθυνσης Β' Λυκείου, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Καλή επιτυχία να έχουμε.. :) Εγώ ειμαι θεωρητική κατεύθυνση και αποφασισα να παρω ενα μεγαλο ρισκο και να παλεψω τις πανελληνιες χωρις φροντιστηριο.. Εχετε να μου προτεινετε καποιο προγραμμα διαβασματος?? Για παραδειγμα ποιο μαθημα να διαβαζω περισσοτερες ωρες την ημερα?? Ευχαριστω εκ των προτερων και ευχομαι και παλι καλη επιτυχια σε ολους.. :)

αυτό θα εξαρτηθεί από εσένα. διάβαζε όσο πιο πολύ μπορείς και δες που έχεις αδυναμίες. εκεί να επιμείνεις λίγο παραπάνω. πάντως, διάβασμα χωρίς φροντιστήριο δεν ισούται με αποτυχία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
θα διαβάζεις περισσότερη ώρα τα βαρύτητας για την σχολή μου θες και αυτά στα οποία δεν είσαι τόσο καλός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα περασετε καλα εσεις χωρις ΑΟΔΕ ... IZI
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KR7

Νεοφερμένος

Ο KR7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αυτό θα εξαρτηθεί από εσένα. διάβαζε όσο πιο πολύ μπορείς και δες που έχεις αδυναμίες. εκεί να επιμείνεις λίγο παραπάνω. πάντως, διάβασμα χωρίς φροντιστήριο δεν ισούται με αποτυχία ;)
Αυτο πιστευω και εγω... Ειμαι αποφασισμενος.. Σε ευχαριστω για την βοηθεια σου :)

θα διαβάζεις περισσότερη ώρα τα βαρύτητας για την σχολή μου θες και αυτά στα οποία δεν είσαι τόσο καλός
Αρχαια δηλαδη.. :P:P Σε ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Παιδιά, για τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης Γ' Λυκείου σύμφωνα με τη νέα ύλη δε χρειάζονται γνώσεις Μαθηματικών Κατεύθυνσης Β' Λυκείου, σωστά;
Τι να σου πω...
Εγώ μέχρι στιγμής μόνο την ευθεία χρειάστηκα σε κάποιες ασκήσεις,αλλά γενικότερα τίποτα σημαντικό από τα μαθηματικά της Β'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι χρειάζεται η ύλη τη ΄β λυκείου. Είναι νωρίς ακόμα, αργότερα θα μπείτε σε δύσκολες ασκήσεις που θα είναι πολύ ωραίο αν μπορείτε να τις απεικονίσετε σχηματικά. Κάποιες θα έχουν ακόμα και γεωμετρική λύση που μπορεί να είναι πιο εύκολη από την αλγεβρική πολλές φορές. Γενικά αν ξέρετε σε τι σχήμα αντιστοιχεί ο τύπος που έχετε λύνεται πολύ πιο εύκολα η άσκηση αφού την καταλαβαίνετε πολύ καλύτερα μέσω του σχήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Παίδες κάτι άλλο ,
μαθηματικά μπήκατε Bolzano;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top