[Πανελλήνιες 2015] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • 0-5.000

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • 5.000-10.000

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 10 7.4%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 27 19.9%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • >=18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 17 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

inoel

Νεοφερμένος

Ο inoel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 18.100 στο 1ο ,έχω ελπίδες για νομικές νομίζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εκτός από το Διονύση13 που απάντησε σε προηγούμενη ανάρτηση/ερώτηση μου, οι υπόλοιποι πως το βλέπετε για Ιατρική (έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στην Θεσσαλονίκη !!:redface:) με 18704 μόρια στο 3ο ????

Ιατρική μπαίνεις σίγουρα.......τώρα για Θεσσαλονίκη συγκεκριμένα πιστεύω έχεις πάρα πολύ καλές πιθανότητες

Με 18.100 στο 1ο ,έχω ελπίδες για νομικές νομίζετε?
Μάλλον ναι :clapup: ,επαρχία βέβαια όχι Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 17409. Θέλω Φιλολογία ΑΠΘ ως πρώτη επιλογή... Τι λέτε πιάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια με 14.500-15.000 στο 1ο πεδιο τι σχολες προτεινετε??? εχω πιθανοτητες για δημοσιογραφια αν εχω παει καλα αγγλικα ή μπαα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ιατρική μπαίνεις σίγουρα.......τώρα για Θεσσαλονίκη συγκεκριμένα πιστεύω έχεις πάρα πολύ καλές πιθανοτητες.
Μακάρι από το στόμα σου και στο Θεού τ'αυτί!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Μηχανικων πληροφορικης καβαλα και αντεε γειααα..κανας αλλος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia4ml

Νεοφερμένος

Η Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
18368 στο 3ο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Potentia

Νεοφερμένος

Η Potentia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Χάλια! Δεν μετρούν που δεν μετρούν προφορικοί, είναι και οι βαθμοί...

Έκθεση 17
Μαθηματικά Γενικής 7.5
Λογοτεχνία 13.5
Ιστορία 17.1
Αρχαία 14.5
Λατινικά 16.9
ΑΟΘ 18.2
1o: 15050, 5o: 14859

:bye: Αστυφυλάκων... τσάμπα έδωσα πανελλήνιες για 3η φορά. Θα μείνω να τελειώσω τη σχολή μου, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών. (Σας αποτρέπω από το να την επιλέξετε btw)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
19.153 στο 3ο και δεν εχω ιδεα πως συνεβη Ο.Ο
Νομιζα οτι εβγαζα κοντα 18500 αλλα τελικα ειχα ευχαριστες εκπληξεις, γιατι βρηκα λαθος νουμερα απο αριθμητικο νωρις στο Δ θεμα στην φυσικη αλλα τελικα ηταν νορμαλ οι ανθρωποι και δεν με κατακρεουργησανε:

Εκθεση 16,6
Μαθηματικα Κατευθυνσης 17,7
Φυσικη 18,1
Βιολογια κατευθυνσης 20
Χημεια κατευθυνσης 19,9
Μαθηματικα Γενικης 19,4

Ιατρικη Θεσσαλονικης σουρχομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χάλια! Δεν μετρούν που δεν μετρούν προφορικοί, είναι και οι βαθμοί...

Έκθεση 17
Μαθηματικά Γενικής 7.5
Λογοτεχνία 13.5
Ιστορία 17.1
Αρχαία 14.5
Λατινικά 16.9
ΑΟΘ 18.2
1o: 15050, 5o: 14859

:bye: Αστυφυλάκων... τσάμπα έδωσα πανελλήνιες για 3η φορά. Θα μείνω να τελειώσω τη σχολή μου, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών. (Σας αποτρέπω από το να την επιλέξετε btw)

Ποτέ μην χάνεις τις ελπίδες σου!!
Αλλά γιατί με αυτά τα μόρια να μην δηλώσεις κάτι άλλο που μπορεί να σου αρέσει?
Περνάς σε πολλά τμήματα! Τόσο στο 1ο και ειδικά στο 5ο πεδίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
2ο/4ο πεδίο: 17413
3ο πεδίο: 17621
Έκθεση: 13,3
Βιολογία Γεν: 20
Μαθηματικα: 18,4
Φυσικη: 15,4
Χημεία: 19,8
Βιολογία Κατ: 17,9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Η Γίδα

Νεοφερμένος

Ο Η Γίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ειναι λυπηρο να μπορουν να περασουν ατομα στην ιατρικη με αρχαια και λογοτεχνια.Αυτο λεει πολλα για το εξεταστικο συστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsu-nii

Νεοφερμένος

Ο Natsu-nii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης 18.5
Φυσική κατεύθυνσης 18.8
ΑΟΔΕ 20
ΑΕΠΠ 19.5
Βιολογία Γενικής 19.6
Εκθεση 13.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι?????????????? εχω εκπλαγει!μπραβο!
Εγω εβγαλα 16.394 στ 4ο ..λετε να πιανω χημικων μηχανικων θεσ νικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Η Γίδα

Νεοφερμένος

Ο Η Γίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι??������������ εχω εκπλαγει!μπραβο!
Εγω εβγαλα 16.394 στ 4ο ..λετε να πιανω χημικων μηχανικων θεσ νικη??

Eισαι μεσα με τακουνια.Καλη συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leodokardos13

Νεοφερμένος

Ο leodokardos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
απλα δεν ξερω...με ενδιαφερει η χημεια αλλα παντα ηθελα ιατρικη...ασε π εχω και δυο γονεις γιατρους ο ενας πανεπιστημιακος και ειναι ενα βαρος...
σε ποιο πανεπιστημιο ειναι ο πατερας σου αν επιτρεπεται και τι μαθημα κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leodokardos13

Νεοφερμένος

Ο leodokardos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
με 18400 λετε οτι μπαινει καποιος ιατρικη.το αλλο με τον τοτο το ξερετε??πολλοι στην κλιμακα 18-19 συσσωρευμενοι οποτε απιθανο να υπαρξει μεγαλη πρωση.εδω θα ειμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σ ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος.Σημασια εχει η προσπαθεια. Μακαρι αυτη η απογοητεση να ειναι η μοναδικη στη ζωη σας, γιατι δεν ειναι τιποτα μπροστα στα εμποδια πιυ μας περιμενουν...
Αρχαια 17,7
Ιστορια 19,5
Λογοτεχνια 18,5
Λατινικα 19,5 (πως γινεται στ λατινικα ν υπαρχει εστω κ μικρη αποκλιση δν τ καταλαβαινω.97 ο ενας κ 98 ο αλλος)
Εκθεση 14,4
Βιολογια 18,8

18.542 μορια στο 1ο πεδιο
Πιανω λογικα ολες τις νομικες. Μου προτεινετε Αθηνων ή Θεσσαλονικης για 1η επιλογη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Captain here

Νεοφερμένος

Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πραγματικά δεν έχω ιδέα πότε βγαίνουν οι βαθμοί των ειδικών μαθημάτων. Εσύ που περιμένεις τα αγγλικά ποια σχολή στοχεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosfo

Νεοφερμένος

Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
19.026 4ο πεδίο ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top