[Πανελλήνιες 2015] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • 0-5.000

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • 5.000-10.000

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 10 7.4%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 27 19.9%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • >=18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 17 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ΓΜΟ 16.700 .. τι λέτε πιάνω παιδαγωγικό δημοτικης Αθήνας ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
100 και 99, άντε πες μου εσύ
έχω κάνει σίγουρα ένα λεξιλογικό λάθος, όποτε περίμενα από 18 ως 19, αλλά το 19.9 με εξέπληξε θετικά!

Προφανώς ήσουν άριστη στο άγνωστο κ στ γνωστό όποτε θα το θεώρησε αδικία να σου κόψει ο άνθρωπος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγω ειχα αποκλιση στην βιολογια γενικης ενασ μου εβαλε 19,8 και ο αλλος 18,6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αρχαία 14,8
Ιστορία 16,9
Λατινικά 18,1
Λογοτεχνία 10,3
Έκθεση 15,6
Βιολογία 17,1
1ο πεδίο: 16,100.
Δε περίμενα τέτοια πτώση! Σε αρχαία, λογοτεχνία και Ιστορία υπήρξε μεγάλη απόκλιση μεταξύ των βαθμολογητών και έτσι επενέβη και τρίτος! Να σημειωθεί ότι έδινα 2η φορά, και έπεσα σχεδόν 1.000 μόρια σε σχέση με πέρσι! Η απογοήτευση είναι ανυπέρβλητη! Συγχαρητήρια σε όλους, όπως και να χει! Και οι πανελλαδικές από ότι φαίνεται μόνο με συστηματικό διάβασμα, αυστηρότητα και μεθοδικότητα αντιμετωπίζονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ρε παιδια με 14,500-15,000 στο 1ο πεδιο τι προτεινετε? Δυστυχως πολυ δυσκολα πιανω δημοσιογραφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ρε παιδια με 14,500-15,000 στο 1ο πεδιο τι προτεινετε? Δυστυχως πολυ δυσκολα πιανω δημοσιογραφια...

δεν έχουν ανακοινωθεί τ' αγγλικά ακόμη! υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
δεν έχουν ανακοινωθεί τ' αγγλικά ακόμη! υπομονή!

Το ξερω απλα θελω να σκεφτομαι και αλλες επιλογες γτ οσο να'ναι ειναι δυσκολο πλεον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wip97

Νεοφερμένος

Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Βιολογια 19.7
Λατινικα 19.9
Αρχαια 16.5 :confused:
Λογοτεχνια 17.7
Εκθεση 16.9 :worry:
Ιστορια 20 :D

Συνολο: 18.305 στο 1ο πεδιο

Αν εξαιρεσουμε το μηχανογραφικο , εχουμε πλεον ξεμπερδεψει με τις πανελληνιες. Ολοι δωσαμε τον αγωνα μας , τωρα ηρθε η ωρα να απολαυσουμε τον ελευθερο μας χρονο και επιτελους να χαλαρωσουμε. Καλο Καλοκαιρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.

George997

Νεοφερμένος

Ο George997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω εβγαλα 15403 μορια στο τριτο πεδιο και 14481 στο δευτερο πεδιο....νιωθω ολιγον τι αποτυχημενος αλλα οκ...απο οτι βλεπω εδω μεσα ολοι εχουν παει καλα....τεσπα δεν πειραζει ολα καλα....
απλα δεν ξερω...με ενδιαφερει η χημεια αλλα παντα ηθελα ιατρικη...ασε π εχω και δυο γονεις γιατρους ο ενας πανεπιστημιακος και ειναι ενα βαρος...

Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να θεωρείς τον εαυτό σου αποτυχημένο για την προσπάθεια που έκανες όλο αυτόν τον χρόνο αλλά αντίθετα να νιώσεις περήφανος. Εξάλλου με αυτά τα μόρια και από το γεγονός ότι αναμένεται να πέσουν οι βάσεις, μπορείς να πετύχεις σχολές, τις οποίες ενδέχεται να μη γνωρίζεις και να σε ενδιαφέρουν. Γι' αυτό τον λόγο όπως σου πρότειναν καλό θα ήταν να δεις τι σου αρέσει πραγματικά, και αν επιθυμείς πολύ να μπεις σε μια σχολή η οποία χρειάζεται περισσότερα μόρια ( είπες ότι σου αρέσει η ιατρική) μπορείς να ξαναδώσεις του χρόνου. Το πιο σημαντικό είναι να μην τα παρατήσεις και να επιλέξεις αυτό που εσύ θέλεις :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω ειμαι απογοητευμενος με την εκθεση!!
11.2! !!!
Εκτος απο τον διονυση που απαντησε οι αλλοι πιστευετε πως με 13532 πιανω φυσικο ηρακλειου με 13876 περσυ αλλα με 13000 προπερσυ
??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εγω ειμαι απογοητευμενος με την εκθεση!!
11.2! !!!
Εκτος απο τον διονυση που απαντησε οι αλλοι πιστευετε πως με 13532 πιανω φυσικο ηρακλειου με 13876 περσυ αλλα με 13000 προπερσυ
??

Το πιάνεις με τα τσαρούχια κιολλας .. αναμένεται κατακόρυφη πτώση στις βάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πανωλεθρία στην Θεωρητική. 162 άτομα μόνο 19-20.
Νομική Αθήνας πάνω από 18.500 δεν το κόβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

imerward

Νεοφερμένος

Ο imerward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Με 15.200 έχω ελπίδες για ΗΜΜΥ ή πολ.μηχ. επαρχία; Με δεδομένη μεγάλη πτώση βάσεων πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Captain here

Νεοφερμένος

Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
16.300 1ο πεδίο,αναμένουμε τα αγγλικά για τη δημοσιογραφία! Στην Πάντειο την πιάνω και λογικά και στο εκπα αν πέσουν οι βάσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Με 15.200 έχω ελπίδες για ΗΜΜΥ ή πολ.μηχ. επαρχία; Με δεδομένη μεγάλη πτώση βάσεων πάντα..

πιστευω πως πολιτικος μηχανικος το εχεις για ΗΜΜΥ δεν πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
16.300 1ο πεδίο,αναμένουμε τα αγγλικά για τη δημοσιογραφία! Στην Πάντειο την πιάνω και λογικά και στο εκπα αν πέσουν οι βάσεις!!
Τα ίδια μόρια κι εγώ στο ίδιο πεδίο και τώρα περιμένουμε αγγλικά...Έχει βγει κάποια ανακοίνωση για το πότε βγαίνουν κι αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ 87 , 84 17,1
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 98 ,98 19,6
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 81 ,79 16,0
ΑΡΧΑΙΑ 83 , 81 16,4 (δε το περιμενα με τιποτα.... ευχαριστω τους βαθμολογητες που καθησαν να βγαλουν ακρη σε αυτο το πραγμα που εγραψα για μεταφραση αγνωστου)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 94 , 95 18,9
ΙΣΤΟΡΙΑ 91 , 93 18,4


1 ΠΕΔΙΟ 18077
3 ΠΕΔΙΟ 17025
ψυχολογια ελπιζω απθ ερχομαιιιιι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
18.377 στο 3ο !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εκτός από το Διονύση13 που απάντησε σε προηγούμενη ανάρτηση/ερώτηση μου, οι υπόλοιποι πως το βλέπετε για Ιατρική (έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στην Θεσσαλονίκη !!:redface:) με 18704 μόρια στο 3ο ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top