Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,795 μηνύματα.
Αχχχ...αυτη η χημεια,,, ερωτας.Μονο και μονο για να γουσταρω εμαθα τα 40 πρωτα στοιχεια απεξω.Διαβαζα 3 ωρες χημεια και ημουν ξεκουραοστος!Ειχα λυσει ολα τα δεντρακια του σαλτερη στο 3ο κεφαλαιο (οταν φτασεις θα καταλαβεις) αλλα τελικα εβαλα Ιατρικη πρωτη επιλογη. Θα δουμε.Σαν την χημεια ομως δεν υπαρχει αλλο μαθημα, αν εξαιρεσουμε την βιολογια κατ.:)
Πραγματικα η χημεια ειναι ερωτας! Δυστηχως δεν θα φτασω στα δεντρακια (αν και τα ειχα κανει στην β λυκειου ) επειδη στην γ λυκειου θα ειμαι τεχνολογικη!! ( δυσκολευομουν στην βιολογια κατευθυνσης οσο ενδιαφερον μαθημα και αν ειναι οποτε μονο β λυκειου ημουν θετικη!) Καλα αποτελεσματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Πραγματικα η χημεια ειναι ερωτας! Δυστηχως δεν θα φτασω στα δεντρακια (αν και τα ειχα κανει στην β λυκειου ) επειδη στην γ λυκειου θα ειμαι τεχνολογικη!! ( δυσκολευομουν στην βιολογια κατευθυνσης οσο ενδιαφερον μαθημα και αν ειναι οποτε μονο β λυκειου ημουν θετικη!) Καλα αποτελεσματα! :)

Μη σε φοβιζει η βιολογια βρε!!Αν την διαβασεις γραφεται.Σαν τα μαθηματικα και την φυσικη δεν ειναι τιποτα.
Κ εγω χημικο ηθελα και σκεφτομουν για τεχνολογικη αλλα προτιμησα να εχω χημεια , βιολογια παρα προγραμματισμο και την αλλη την ΥΨΙΣΤΗ ηλιθιοτητα ΑΟΔΕ.
Καλη επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,795 μηνύματα.
Μη σε φοβιζει η βιολογια βρε!!Αν την διαβασεις γραφεται.Σαν τα μαθηματικα και την φυσικη δεν ειναι τιποτα.
Κ εγω χημικο ηθελα και σκεφτομουν για τεχνολογικη αλλα προτιμησα να εχω χημεια , βιολογια παρα προγραμματισμο και την αλλη την ΥΨΙΣΤΗ ηλιθιοτητα ΑΟΔΕ.
Καλη επιτυχια!!
Εχω συνειδητοποιησει εδω και καιρο οτι εχω κανει βλακεία..αλλα τωρα είναι αργά :/: Οσο για το ΑΟΔΕ..απορώ πως μερικοι σπουδαζουν διοικηση επιχειρησεων! Ευχαριστώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Απίστευτη βλακεία ο προγραμματισμός:P

ΑΟΔΕ δεν έχω αρχίσει ακόμα...Τι με περιμένει??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εχω συνειδητοποιησει εδω και καιρο οτι εχω κανει βλακεία..αλλα τωρα είναι αργά :/: Οσο για το ΑΟΔΕ..απορώ πως μερικοι σπουδαζουν διοικηση επιχειρησεων! Ευχαριστώ!!:)

Δεν νομίζω ότι ένα τόσο κακογραμμένο βιβλίο είναι αρκετό για να μας δώσει εντύπωση για τη σχολή :P Επειδή οι γονείς μου έχουν σπουδάσει σχετικό αντικείμενο, μου έχουν πει ότι στη σχολή τους τα βιβλία ήταν πάρα πολύ κατανοητά και είχαν ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,795 μηνύματα.
Απίστευτη βλακεία ο προγραμματισμός:P

ΑΟΔΕ δεν έχω αρχίσει ακόμα...Τι με περιμένει??:P
Και τι δεν σε περιμενει..:P Προσωπικα δεν μου κανει καθολου αισθηση σαν μαθημα...Συν τοις αλλοις το βιβλιο ειναι κακογραμμενο!! Αλλα με θεληση και υπομονη..

Δεν νομίζω ότι ένα τόσο κακογραμμένο βιβλίο είναι αρκετό για να μας δώσει εντύπωση για τη σχολή :P Επειδή οι γονείς μου έχουν σπουδάσει σχετικό αντικείμενο, μου έχουν πει ότι στη σχολή τους τα βιβλία ήταν πάρα πολύ κατανοητά και είχαν ενδιαφέρον.
Και τι εντυπωση ετσι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εχω συνειδητοποιησει εδω και καιρο οτι εχω κανει βλακεία..αλλα τωρα είναι αργά :/: Οσο για το ΑΟΔΕ..απορώ πως μερικοι σπουδαζουν διοικηση επιχειρησεων! Ευχαριστώ!!:)
Δε νομίζω ότι είναι αργά..μπορείς να αλλάξεις γνώμη και κατεύθυνση αν το θες..αλλά τέλος πάντων να μη σκαλίζω πληγές και βγω και :offtopic: :P
Το ΑΟΔΕ και εμένα το είχε σιχαθεί η ψυχή μου..το είχα πάρει με καλό μάτι στην αρχή αλλά από τη νέα χρονιά και μετά... :wall:
Δεν νομίζω ότι ένα τόσο κακογραμμένο βιβλίο είναι αρκετό για να μας δώσει εντύπωση για τη σχολή :P Επειδή οι γονείς μου έχουν σπουδάσει σχετικό αντικείμενο, μου έχουν πει ότι στη σχολή τους τα βιβλία ήταν πάρα πολύ κατανοητά και είχαν ενδιαφέρον.
Δε θεωρώ ότι δίνει εντύπωση για τη σχολή :P η καθηγήτριά μας που τελείωσε στο ΠΑΜΑΚ όταν είδε το βιβλίο αυτή και οι υπόλοιποι συνάδελφοι και τι καλούνταν να διδάξουν έπαθαν ένα ψιλοσοκ..γιατί αυτά που είχαν κάνει στη σχολή ήταν πολύ ωραία και ενδιαφέροντα όπως είπε, καμία σχέση με αυτά που έχει στο βιβλίο...και θεωρούσαν ότι το βιβλίο θα απωθήσει τα παιδιά από τέτοια τμήματα σπουδών..εδώ οι ίδιοι δεν το αντέχουν :hmm::P
το είπες κι εσύ, δηλαδή οι γονείς σου..τα βιβλία σε ανάλογα τμήματα δοιήκησης επιχειρήσεων είναι πολύ κατανοητά και ενδιαφέροντα..σκέψου το ΑΟΔΕ..ε ακριβώς το αντίθετο :whistle::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
το ΑΟΔΕ είναι το μόνο σιγουράκι, εγώ είχα τελειώσει σε κανένα μισάωρο και περίμενα να έρθει η ώρα αποχώρησης, μην κάνετε καμιά βλακεία και το αφήσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Για το σχέδιο τι παίζει methexys?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Κανένας/Καμία που θέλει ΔΠΘ εδώ, στη σχολή κλασικών και ανθρωπιστικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αχχχ...αυτη η χημεια,,, ερωτας.Μονο και μονο για να γουσταρω εμαθα τα 40 πρωτα στοιχεια απεξω.Διαβαζα 3 ωρες χημεια και ημουν ξεκουραοστος!Ειχα λυσει ολα τα δεντρακια του σαλτερη στο 3ο κεφαλαιο (οταν φτασεις θα καταλαβεις) αλλα τελικα εβαλα Ιατρικη πρωτη επιλογη. Θα δουμε.Σαν την χημεια ομως δεν υπαρχει αλλο μαθημα, αν εξαιρεσουμε την βιολογια κατ.:)

Βιολογια κατ. ωραια?το χειροτερο μου μαθημα ειναι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά καλή μας επιτυχία!! Μια χρονιά είναι θα περάσει που θα πάει....υπομονή θέλει....!!!
Όσο για το μάθημα του ΑΟΔΕ που λέτε παραπάνω είμαστε η τελευταία χρονιά που το διαδασκόμαστε, εμένα προς το παρόν μου φαίνεται εύκολο μάθημα απλά όντως κάποια σημεία του είναι κακογραμμένα!! Αλλά υπομονή και επιμονή!!
Κι εγώ ενδιαφέρομαι για οικονομικά, στην ΑΣΟΕΕ κυρίως...
Καλή δύναμη σε όλους μας!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Βιολογια κατ. ωραια?το χειροτερο μου μαθημα ειναι :redface:

Κοιτα τωρα που λογικα εχεις κανει τα 1-2 πρωτα κεφαλαια ισως να σου φαινεται αρκετα δυσκολο και περιπλοκο.Αλλα αυτα τα κεφαλαια ειναι η βαση για να προχωρησεις στα επομενα πιο χειροπιαστα.Στην Γενετικη Μηχανικη,Μεταλλαξεις,Μενδελικη κληρονομικοτητα , βιοτεχνολογια και δεν συμμαζευεται θα τρελαθεις!!! Ειναι με ΔΙΑΦΟΡΑ το πιο ενδιαφερον μαθημα ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ!!!!
Θυμησου τα αυτα οταν βγαλεις ολη την υλη και εχεις μια πιο σφαιρικη αποψη επι του θεματος!!

Υ.Γ. Το πιο ενδιαφερον λεω επειδη το πιο ωραιο ειναι η χημεια!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Moυ ειναι τοσο ευκολο το ΑΟΔΕ επειδη ξαναδινω ειδικα το 1οκεφαλαιο αρχισα να διαβαζω αοδε τα αλλα απο σεπτεμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αν καταφέρω να βγάλω μιγαδικους σήμερα να μου τρυπησετε την μύτη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Moυ ειναι τοσο ευκολο το ΑΟΔΕ επειδη ξαναδινω ειδικα το 1οκεφαλαιο αρχισα να διαβαζω αοδε τα αλλα απο σεπτεμβρη

Το δεύτερο μου φαίνεται λίγο δύσκολο!!

Βίβιαν μπορεί να βγει απλά πρέπει να στρωθούμε! (Έχω το ίδιο πρόβλημα αυτή τη στιγμή!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το δεύτερο μου φαίνεται λίγο δύσκολο!!

Βίβιαν μπορεί να βγει απλά πρέπει να στρωθούμε! (Έχω το ίδιο πρόβλημα αυτή τη στιγμή!)

Έχω απο χθες που προσπαθώ να στρωθώ και δεν μπορώ με τίποτα και αρχίζω και ανησυχώ :worry:
Νιώθω οτι πλέον δεν με ενδιαφέρει το πως θα γράψω ή το αν θα διαβασω ή όχι....

Πραγματικά δεν ξερω τι παίζει...

*Δεν θέλω να αγχώσω και τα αλλα παιδια στο σκουλ. αλλα δεν μπορω...πρεπει να τα βγαλω απο μεσα μου :worry: *
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πως κάνετε έτσι εσείς που έχετε κάνει και θερινά; Εγώ δεν έχω ανοίξει βιβλίο ακόμα. Τι δηλαδή τόσο παλούκια είναι στην θεωρητική; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πως κάνετε έτσι εσείς που έχετε κάνει και θερινά; Εγώ δεν έχω ανοίξει βιβλίο ακόμα. Τι δηλαδή τόσο παλούκια είναι στην θεωρητική; :confused:

Δεν ξερω για την θεωρητικη, αλλα εγω που ειμαι τεχνολογικη παντως εχω θεμα με το να στρωθω να διαβασω και να κανω επαναληψη πραγμα που επρεπε λογικα να το ειχα ξεπερασει απο χθες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Για το σχέδιο τι παίζει methexys?:D

Κάτσε να δεις τι ωραία που θα περάσεις μετά τις πανελλήνιες,που όλοι θα είναι έξω όλη μέρα και εσείς θα έχετε εξάωρα :hehe:
Υπομονή και επιμονή και να το πάρεις στα σοβαρά, όχι "αα,σιγά,σχέδιο είναι" γιατί φέτος το γραμμικό ήταν λίγο... :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top