Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Βρε παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση σας!!! Δηλαδή μου προτείνεται να συνεχίσω κανονικά και να κάνω επαναλήψεις ή πριν συνεχίσω την ύλη να ξανα κάνω το Α' κεφάλαιο ιστορία και την εισαγωγή; Γιατί κάτι μου λέει οτι δεν θυμάμαι τίποτα!

Εγώ θα έλεγα αφού έκανες το αγροτικό άστο λίγο, πήγαινε παρακάτω στα κόμματα και μετά ξανά και τα δυο επανάληψη.
Γνωστό δεν ξέρω πως δουλεύεις, κάνεις όλες τις εισαγωγές μαζί και μετά θα μπεις κείμενα ή παράλληλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Στα Μαθηματικά και στη Φυσική λύνεις συνέχεια ασκήσεις και πάλι έχεις αμφιβολίες και θες να λύσεις κι άλλες.Πραγματικά ατέλειωτα μαθήματα.:redface:
Πέστο ψέματα.
Από 15 αυγουστου στο σύνολο έχω λίσει 60 κάτι ασκήσεις και στα 2 αλλα και πάλι δε νιώθω έτοιμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω δεν εχω αρχισει καν :P
αυριο λεω να αρχισω το διαβασμα το κανονικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ πάλι, είπα σήμερα να κάνω την αρχή με επανάληψη μιγαδικούς αλλά δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα...
Έκανα θεωρία και αποδείξεις και στις ασκήσεις ζήτημα να έχω λύσει 5 από το πρωί.:/:

Δεν ξέρω τι παίζει πραγματικά...
Έτσι ήμουν και φέτος στις εξετάσεις αναίσθητη παντελώς :worry:
Λέω στην αρχή πως πρέπει να κάτσω να διαβάσω αλλά μετά σκέφτομαι "Ε και? Αν δεν κάτσω τι θα γίνει? Θα κάτσω αύριο..."

Δεν ξέρω πως να το χειριστώ το θέμα και έχω φτάσει σε σημείο που να μην με ενδιαφέρει καθόλου ενώ ξέρω ότι είναι σοβαρή η κατάσταση από τον Σεπτέμβρη και ότι πρέπει να κάτσω να διαβάσω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Eγώ από αύριο πέφτω πάλι στα βαριά :P Καλό το καθισιό αλλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγώ πάλι, είπα σήμερα να κάνω την αρχή με επανάληψη μιγαδικούς αλλά δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα...
Έκανα θεωρία και αποδείξεις και στις ασκήσεις ζήτημα να έχω λύσει 5 από το πρωί.:/:

Δεν ξέρω τι παίζει πραγματικά...
Έτσι ήμουν και φέτος στις εξετάσεις αναίσθητη παντελώς :worry:
Λέω στην αρχή πως πρέπει να κάτσω να διαβάσω αλλά μετά σκέφτομαι "Ε και? Αν δεν κάτσω τι θα γίνει? Θα κάτσω αύριο..."

Δεν ξέρω πως να το χειριστώ το θέμα και έχω φτάσει σε σημείο που να μην με ενδιαφέρει καθόλου ενώ ξέρω ότι είναι σοβαρή η κατάσταση από τον Σεπτέμβρη και ότι πρέπει να κάτσω να διαβάσω :'(

χαλαρωσε βιβιαν οι πρωτες μερες ειναι ετσι απλως
μετα θα μπουμε σε κανονικους ρυθμους ευελπιστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
χαλαρωσε βιβιαν οι πρωτες μερες ειναι ετσι απλως
μετα θα μπουμε σε κανονικους ρυθμους ευελπιστω!:)

Ρε σοβαρά δεν ξέρω τι γίνεται :worry:

Με βλέπω στο τέλος να μετανιώνω που καθόμουν το καλοκαίρι και δεν διάβαζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ρε σοβαρά δεν ξέρω τι γίνεται :worry:

Με βλέπω στο τέλος να μετανιώνω που καθόμουν το καλοκαίρι και δεν διάβαζα...
Χρειαζομαστε μια καλη δωση ξεκουρασης μεχρι να ερθει ο σεπτεμβριος γιατι μετα, που χρονος? Οποτε μην νιωθεις ενοχες που δεν διαβαζες το καλοκαιρι! Οσον αφορα στο θεμα συγκεντρωσης που ανεφερες, οταν μπεις παλι στους ρυθμους των μαθηματων πιστευω δεν θα εχεις τετοιο προβλημα! No need to worry! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katelogic

Νεοφερμένος

Η katelogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ πάλι, είπα σήμερα να κάνω την αρχή με επανάληψη μιγαδικούς αλλά δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα...
Έκανα θεωρία και αποδείξεις και στις ασκήσεις ζήτημα να έχω λύσει 5 από το πρωί.:/:

Δεν ξέρω τι παίζει πραγματικά...
Έτσι ήμουν και φέτος στις εξετάσεις αναίσθητη παντελώς :worry:
Λέω στην αρχή πως πρέπει να κάτσω να διαβάσω αλλά μετά σκέφτομαι "Ε και? Αν δεν κάτσω τι θα γίνει? Θα κάτσω αύριο..."

Δεν ξέρω πως να το χειριστώ το θέμα και έχω φτάσει σε σημείο που να μην με ενδιαφέρει καθόλου ενώ ξέρω ότι είναι σοβαρή η κατάσταση από τον Σεπτέμβρη και ότι πρέπει να κάτσω να διαβάσω :'(

Και εγω ειπα απο χθεςνα ξεκινησω με αοδε αλλα ηταν αδυνατον ..γενικα ξεκινα με το μαθημα που σου αρεσει για να ειναι πιο οκ η μεταβαση απο την ξαπλα :whistle:Εγω για παραδειγμα ξεκινησα σημερα με αναλυση:D που μου αρεσει και ασχοληθηκα περισσοτερο απο οτι με το αοδε χθες :knife::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Και εγω ειπα απο χθεςνα ξεκινησω με αοδε αλλα ηταν αδυνατον ..γενικα ξεκινα με το μαθημα που σου αρεσει για να ειναι πιο οκ η μεταβαση απο την ξαπλα :whistle:Εγω για παραδειγμα ξεκινησα σημερα με αναλυση:D που μου αρεσει και ασχοληθηκα περισσοτερο απο οτι με το αοδε χθες :knife::knife:
Πόσο απάλευτο αυτο το αοδε..:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Χρειαζομαστε μια καλη δωση ξεκουρασης μεχρι να ερθει ο σεπτεμβριος γιατι μετα, που χρονος? Οποτε μην νιωθεις ενοχες που δεν διαβαζες το καλοκαιρι! Οσον αφορα στο θεμα συγκεντρωσης που ανεφερες, οταν μπεις παλι στους ρυθμους των μαθηματων πιστευω δεν θα εχεις τετοιο προβλημα! No need to worry! :)

Μακάρι να είναι έτσι:worry:

Είμαι και άνθρωπος που δεν αντέχει γενικά την υπερβολική πίεση και το άγχος και δεν ξέρω..Ίσως να φταίει και αυτό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Μακάρι να είναι έτσι:worry:

Είμαι και άνθρωπος που δεν αντέχει γενικά την υπερβολική πίεση και το άγχος και δεν ξέρω..Ίσως να φταίει και αυτό:(
Αα τα γνωστά! Καλως ήρθες στο κλαμπ λοιπόν :P Το αγχος φέτος ναι μεν δεν ειναι καλο αλλα δειχνει οτι σε νοιαζει η φετινή χρονια! Πρέπει να το εξαλειψεις..και παντα θετικη σκεψη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αα τα γνωστά! Καλως ήρθες στο κλαμπ λοιπόν :P Το αγχος φέτος ναι μεν δεν ειναι καλο αλλα δειχνει οτι σε νοιαζει η φετινή χρονια! Πρέπει να το εξαλειψεις..και παντα θετικη σκεψη!!!!

Χαχα :D
Τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη που νιώθει έτσι γιατί πίστευα ότι άρχιζα και τρελαινόμουν :P

Άντε να δούμε από αύριο τι θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katelogic

Νεοφερμένος

Η katelogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πόσο απάλευτο αυτο το αοδε..:mpliaks:

αισχος ειναι αισχος:mad: https://www.alfavita.gr/arthron/θα-«...υραντά-οι-μαθητέςτριες-για-το-βιβλίο-του-αοδε αλλα ειναι σιγουρακι για να πιασεις εναν βαθμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Με ποια σκέψη; :hmm:
Μου αρέσει πάρα πολύ η ιδέα της ενασχόλησης με τον κατασκευαστικό τομέα....είναι όνειρο ζωής!!!:)
και εκτός αυτού μου αρέσει πολύ ο σχεδιασμός, (η αρχιτεκτονική δεν μου προσφέρει την επιθυμητή επαγγελματική αποκατάσταση) και θα ήθελα να ασχοληθώ πάνω σε αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
αισχος ειναι αισχος:mad: https://www.alfavita.gr/arthron/θα-«...υραντά-οι-μαθητέςτριες-για-το-βιβλίο-του-αοδε αλλα ειναι σιγουρακι για να πιασεις εναν βαθμο :P
Aν καταφερεις και το αποστηθισεις τοτε ναι, ειναι σιγουρακι :P Για ποιο λογο να τον συγχωρεσει καποιος..ας ηταν σωστος εξ αρχης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Σε ποια σχολή στοχεύετε?

Αρχιτεκτονική ΑΠΘ ή Χανιά :redface:
Μετά γραφιστική ή πλαστικών τεχνών...We will see:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Προς το παρον λεω χημικο γιατι με ενδιαφερει η ερευνα! :)

Αχχχ...αυτη η χημεια,,, ερωτας.Μονο και μονο για να γουσταρω εμαθα τα 40 πρωτα στοιχεια απεξω.Διαβαζα 3 ωρες χημεια και ημουν ξεκουραοστος!Ειχα λυσει ολα τα δεντρακια του σαλτερη στο 3ο κεφαλαιο (οταν φτασεις θα καταλαβεις) αλλα τελικα εβαλα Ιατρικη πρωτη επιλογη. Θα δουμε.Σαν την χημεια ομως δεν υπαρχει αλλο μαθημα, αν εξαιρεσουμε την βιολογια κατ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top