ΑΟΔΕ/ΑΕΠΠ

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
οχι ρε παιδια, λεει τον προγραμματισμο :P αναπτυξη εφαρμογων σε προγραμματιστικο περιβαλλον :P
φιλαρακι δεν θέλω να σε απογοητέυσω....αλλά θα σε απογοητευσω. Το ανεφ δεν νομιζω να καταφερεις να το πιασεις τώρα, κάτσε διάβασε θεωρια και οτι πιασεις απο Σ-Λ και αναπτυξη.
Οσο για το ΑΟΔΕ....μεγαλή μ*λακια έκανες που δεν το διάβασες! ενιγουέι, διαβασε τα οσο περισσοτερες φορες μπορεις :/ τι να πω κ γω η ερμη.
Καλη σου τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Είχα ένα συμμαθητή που στο ΑΟΔΕ έγγραψε 15, χωρίς να έχεις διαβάσει καθόλου μέσα στην χρονιά, μόνο από το sos στο τέλος, μιας και τα θέματα ήταν λίγο πολύ γνωστά, τουλάχιστον πέρυσι. Αν έχεις και λίγη βοήθεια μέσα στην εξέταση για Σ-Λ και πολλαπλής είσαι κομπλέ.

Τώρα στον Προγραμματισμό δεν είναι έτσι. Χρειάζεται να ξέρεις κάποια βασικά πράγματα έτσι ώστε να μπορείς να φτιάξεις δικά σου προγράμματα. Κοίτα στο youtube, όπου υπάρχουν κάποιοι που λύνουν και εξηγούν ασκήσεις. Θα σε βοηθήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Είχα ένα συμμαθητή που στο ΑΟΔΕ έγγραψε 15, χωρίς να έχεις διαβάσει καθόλου μέσα στην χρονιά, μόνο από το sos στο τέλος, μιας και τα θέματα ήταν λίγο πολύ γνωστά, τουλάχιστον πέρυσι.

Αποκλείεται να έγραψε 15 ΑΟΔΕ χωρίς διάβασμα . Ή διάβασε και δεν το είπε ή αντέγραψε . Ένα από τα δύο .
Εδώ άλλοι που διαβάζουν δεν γράφουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Για ΑΕΠΠ τα πραγματα ειναι δυσκολα,ΑΟΔΕ διαβασε τα sos και ο θεος βοηθος,κατι θα πιασεις παντως.Ενας φιλος διαβασε μονο τις τελευταιες 5 ημερες(6ωρα εκλεινε) και εγραψε 15,βεβαια περσι τα περισσοτερα θεματα ηταν αναμενομενα, τουλαχιστον απο εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΑΕΠΠ θεωρία και να ξέρεις τα βασικά (διαγράμματα ροής + να φτιάχνεις απλά προγράμματα).
Ίσως με αυτά να καταφέρεις να πιάσεις πάνω απο τη βάση.

ΑΟΔΕ φτιάξε πρόγραμμα μέσα στο Πασχα και βγάλτο.
Εγώ το έβγαλα σε 15 μέρες και με μιά επανάληψη έγραψα 19,7!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εγω θα σου προτεινα να διαβασεις το 2ο κεφαλαιο ειναι πιο 10 σελιδες κ λιγοτερες νομιζω και δωσε προσοχη στον βεμπερ και στο κινημα ανθρωπινων σχεσεων..δεν σε βλεπω να προλαβαινεις για τ αλλα..τ Σ-Λ κατα πασα πιθανοτητα θα μοιραστουν στην ταξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!Και περιμενα ΑΕΕΠ να γραψω καλα..πιστευα οτι θα μπορουσα να το βγαλω σε 2 εβδομαδες(μεσα στην εβδομαδα θα το ξεκηνισω)..ΑΟΔΕ μεχρι στιγμης ειχα καταφερει να τελειωσω σχεδον ολο το 1ο κεφαλαιο..αλλα σαλταρα..δεν μαθαινετε με την καμια..τα διαβασα τα γραψα..δεν μου μενουν στο κεφαλι!! -.-..Ε για αυτο ειπα να γραψω το καθε μαθημα περιληπτικα μονο τα βασικα του αλλιως δεν τα προλαβαινω...Επισης τα ΣΟΣ μπορω να τα βρω στο διαδυκτιο?(Γιατι οπως ειπα δεν εχω κανει μαθηματα σε φροντηστιριο και δεν ξερω τα ΣΟΣ..ουτε του ΟΕΦΕ δεν εχω γραψει σε αυτα τα μαθηματα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top