Πρόγραμμα διαβάσματος για Πανελλήνιες

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ενα μηνα πριν δωσεις, να ξερεις οτι εισαι faaar away from your goal...ψυχολογικα γαματο θα ελεγα!:$ οτι και να κανω τωρα δεν νομιζω υπαρχει ελπιδα...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ενα μηνα πριν δωσεις, να ξερεις οτι εισαι faaar away from your goal...ψυχολογικα γαματο θα ελεγα!:$ οτι και να κανω τωρα δεν νομιζω υπαρχει ελπιδα...:/
γιατι το λες αυτο;εγω τωρα διαβαζω τις διπλασσιες ωρες απ οτι πριν και αφου δεν εχουμε σχολειο δεν διαβαζες μεσα στην χρονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
γιατι το λες αυτο;εγω τωρα διαβαζω τις διπλασσιες ωρες απ οτι πριν και αφου δεν εχουμε σχολειο δεν διαβαζες μεσα στην χρονια;
διαβαζα...αλλα προφανως οχι οπως θα επρεπε και εκανα μια τρυπα στο νερο!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
διαβαζα...αλλα προφανως οχι οπως θα επρεπε και εκανα μια τρυπα στο νερο!:/

Έχεις ένα ολόκληρο μήνα.Μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Dhmh και εγώ κάπως έτσι αισθάνομαι αλλά τώρα είναι που δεν πρέπει να λυγίσουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ηθικά Νικομαχεια πόσες μέρες θα κάνετε?
Από την μια επεσαν περσι, από την άλλη είναι βλάκες αυτοι στο υπουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ηθικά Νικομαχεια πόσες μέρες θα κάνετε?
Από την μια επεσαν περσι, από την άλλη είναι βλάκες αυτοι στο υπουργείο...
τι εννοεις ποσες μερες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Κάντα όλα κανονικά, μην υποτιμήσεις τίποτα.

Αυτή τη βδομάδα βγάζω Πολιτεία και πάω ξανά από την αρχή. Τώρα πια 1 μέρα γεμάτη (~12 ώρες) παίρνει το καθένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Βρε παιδιά για το άγνωστο πως διαβάζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καλύτερα πόσες ώρες. Εγώ έβαλα δευτερα τριτη τεταρτη απο 3 ωρες τη μερα ηθικα.. Δηλαδή συνολικά 9 ωρες.ων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλύτερα πόσες ώρες. Εγώ έβαλα δευτερα τριτη τεταρτη απο 3 ωρες τη μερα ηθικα.. Δηλαδή συνολικά 9 ωρες.ων
σημερα και χθες αφιερωσα 4-5 αλλες 2.5 αυριο και φυγαν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Βρε παιδιά για το άγνωστο πως διαβάζετε;

Γραμματική από το σχολικό βιβλίο.
Βάζω 10 ρηματα αρχικούς χρόνους τη μερα.
10 λεξεις-φρασεις τη μερα (μας έχουν δωσει φωτοτυπίες από το φροντ με καποιες στανταρ φρασεις πχ δικη λαμβανω παρα τινος, ευ πασχω κ αλλα)
Και απο κείμενα έχω μια θεματογραφια με 100 λυμενα αγνωστα και βλεπω κανενσ οποτε μπορω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Γραμματική από το σχολικό βιβλίο.
Βάζω 10 ρηματα αρχικούς χρόνους τη μερα.
10 λεξεις-φρασεις τη μερα (μας έχουν δωσει φωτοτυπίες από το φροντ με καποιες στανταρ φρασεις πχ δικη λαμβανω παρα τινος, ευ πασχω κ αλλα)
Και απο κείμενα έχω μια θεματογραφια με 100 λυμενα αγνωστα και βλεπω κανενσ οποτε μπορω.

ευχαριστώ κάτι τέτοιο κάνω και εγώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Dogie που στοχεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Φιλολογία Ρεθύμνου, αλλά θα μου άρεσε περισσότερο η Ψυχολογία. Αν την πιάσω εκεί θα πάω, αν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο.
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ πάλι διαβάζω αρχαία το πρωί 2-3 ώρες και μετά 4 ώρες ιστορία γιατί κατά τις 15:30 έχω μάθημα μετά Λατινικά 3 ώρες και ότι απομείνει κάνω Λογοτεχνία και μια ώρα Άγνωστο τα ρήματα κτλ. Ακόμα γμτο ψάχνω που να κολλήσω την Βιολογία :P όσον αφορά την Γλώσσα όποτε μιλάω με τον φίλο μου στο τηλέφωνο μιλάμε για τρόπους πειθούς ανάπτυξης και θέματα χαχα.. :hehe:
Καμιά ιδέα για το πως μπορώ να διαβάσω βιολογία ? ~__~:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωννα Π.

Νεοφερμένος

Η Κωννα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας ! ειμαι μαθητρια β' λυκειου και τωρα θα παω γ' ! εχω πολυ ανχος δυστυχως για το πως πρεπει να διαβαζω για να πετυχω στην σχολη που θελω με υψηλα μορια ... την ιατρικη εννοω ! και γενικοτερα εχω πανικοβληθει με τις πανελληνιες ... γιαυτο θελω να μου πειτε και τις δικες σας γνωμες για το σωστο και αποτελεσματικο διαβασμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλά,δεν θα κριθεί και η ζωή σου απο τις κωλοπανελλήνιες...χαλάρωσε λιγάκι...
Ακόμα δεν τελείωσαν του 13 εσύ αγχώνεσαι για του 14...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλά,δεν θα κριθεί και η ζωή σου απο τις κωλοπανελλήνιες...χαλάρωσε λιγάκι...
Ακόμα δεν τελείωσαν του 13 εσύ αγχώνεσαι για του 14...

Αφου στοχεύει υψηλόβαθμα καλα κάνει και αγχωνεται δεν ειναι και τοσο μεγαλο το περιθώριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Γεια σας ! ειμαι μαθητρια β' λυκειου και τωρα θα παω γ' ! εχω πολυ ανχος δυστυχως για το πως πρεπει να διαβαζω για να πετυχω στην σχολη που θελω με υψηλα μορια ... την ιατρικη εννοω ! και γενικοτερα εχω πανικοβληθει με τις πανελληνιες ... γιαυτο θελω να μου πειτε και τις δικες σας γνωμες για το σωστο και αποτελεσματικο διαβασμα!!
ακριβώς στην ίδια κατάσταση είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top