Αγορά σχολικού βιβλίου

despoina_89

Νεοφερμένος

Η despoina_89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα..

ψαχνω παντου το βιβλιο αοδε γτ θα το δωσω πανελληνιες και δεν το βρισκω σε κανενα βιβλιοπωλειο!πουθενα ομως!
το βρηκα online αλλα δεν ξερω αν ειναι το ιδιο με αυτο που δωσαν φετος ή αν ειναι πιο παλια εκδοση και εχει αλλαξει κατι...
μπορει καποιος που εχει το φετινο να τσεκαρει οτι ειναι ιδιες οι ενοτητες για να ξεκισνησω να διαβαζω??
το βιβλιο το βρηκα εδω https://digitalschool.minedu.gov.gr/modules/ebook/show.php/DSGL-C122/38/217,1117/

Ευχαριστω εκ τω προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgossp

Νεοφερμένος

Ο giwrgossp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δέσποινα χωρίς να θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου , και χωρίς να έχω τσεκάρει το βιβλίο, μόνο και μόνο που είναι από το site του υπουργείου λογικά αυτό είναι. Οσο για το οτι λέει 1999 δεν έχει να λέει και εγώ που έδωσα πριν 2 χρόνια αυτό είχα. Πάντως πάρε και την γνώμη κάποιού άλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top