Πρόγραμμα διαβάσματος για Πανελλήνιες

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κυρίως ενδιαφερομαι για φυσικό ( και η ιατρική μου αρέσει αλλά μετά απο αυτά που έχω γράψει ντρέπομαι να πω πως αυτή ειναι ο πρωταρχχικος μου στόχος)

Θυμήσου πως συναγωνίζεσαι με παιδιά που προετοιμάζονται σκληρά ήδη από το καλοκαίρι και μην σου πω νωρίτερα. Δεν είναι θέμα του ποιος έχει την περισσότερη ευφυϊα αλλά ποιος έχει διαβάσει καλύτερα. Σκέψου το προσεκτικά και αποφάσισε τί πορεία θα ακολουθήσεις από δω και πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πάρε και χάπια καφεΐνης, γιατί αν όντως θες ιατρική τα χρειάζεσαι.
Ωραία, πρωί-απόγευμα θα διαβάζεις μαθ κατ, φυσ κατ και επιλογής
απόγευμα με βράδυ θα διαβάζεις βιο κατ και χημ κατ.
Έκθεση δεν σε παίρνει ν ασχοληθείς τώρα που τα χεις μαζεμένα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Για την ακρίβεια το θέμα της ιατρικής το έχω αναζητήσει πολυ. Μάλιστα έχω επισκεφτεί νοσοκομει όπου δούλεψα ως εθελοντής και έχω παρακολουθήσει μεγάλο αριθμό εγχειρησεων. Ξέρω παρα πολλά γύρω απο την ιατρικη και ξέρω ότι θα ήταν το ιδανικό επάγγελμα για εμένα αλλα μου αρέσει παρα πολυ και το φυσικό που ειναι και πολυ πιο ρελιστικος στόχος. ( όταν λέω ότι δεν έχω διαβάσει τίποτα το λέω λίγο μεταφορικά απλά έχω ασχοληθεί πολυ λίγο, λιγότερο απο όλους όσους γνωρίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Για την ακρίβεια το θέμα της ιατρικής το έχω αναζητήσει πολυ. Μάλιστα έχω επισκεφτεί νοσοκομει όπου δούλεψα ως εθελοντής και έχω παρακολουθήσει μεγάλο αριθμό εγχειρησεων. Ξέρω παρα πολλά γύρω απο την ιατρικη και ξέρω ότι θα ήταν το ιδανικό επάγγελμα για εμένα αλλα μου αρέσει παρα πολυ και το φυσικό που ειναι και πολυ πιο ρελιστικος στόχος. ( όταν λέω ότι δεν έχω διαβάσει τίποτα το λέω λίγο μεταφορικά απλά έχω ασχοληθεί πολυ λίγο, λιγότερο απο όλους όσους γνωρίζω)

Πάνε εξωτερικό αν έχεις λεφτά για ιατρική.
Αν θες φυσικό, στόχευε για Κρήτη που έχει τη χαμηλότερη βάση. Αν είσαι και κανένας πολύτεκνος, ακόμα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι κρήτη;;; Πιστεύω ότι μπορώ να γράψω 15-16 χιλιάδες και να περάσω και θεσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι κρήτη;;; Πιστεύω ότι μπορώ να γράψω 15-16 χιλιάδες και να περάσω και θεσαλονικη

σου το ξαναλεω μην χτιζεις καστρα πανω στην αμμο γιατι φρουδες ελπιδες.να στοχευεις σε αυτη με την μικροτερη βαση και αν δικαιουσε βαλε και τα κοινωνικα κριτηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Καλα κρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι κρήτη;;; Πιστεύω ότι μπορώ να γράψω 15-16 χιλιάδες και να περάσω και θεσαλονικη

Κι εγώ αυτό πίστευα πέρσι αλλά... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι κρήτη;;; Πιστεύω ότι μπορώ να γράψω 15-16 χιλιάδες και να περάσω και θεσαλονικη

Δεν είναι και τόσο εύκολο να γράψεις 16. Εδώ άλλοι στοχεύουν για 19-20 και παίρνουν 17.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Παιδια χριαζομαι βοηθεια. Εχει φτασει ο Ιανουαριος και δεν εχω διαβασει σχεδον καθολου. Πιστευτε πως μπορω να τα καταφερων αν αρχισω να διαβαζω και να γραψω καλα στο τελος? Αν ναι μπροειτε να μου δωσετε συμβουλες για αποτελεσματικο διαβασμα γιατι αλλιως δεν σωζωμαι. Εχω λιγους μονο μηνες , βοηθεια παρακαλω!!
Εισαι σε καλό δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πρώτα απο όλα έκθεση δεν πεφτω κάτω απο 17 με τίποτα, χημεία τη θεωρώ πολυ εύκολη το 1ο κεφάλαιο το έβγαλα σε 6 ώρες και έγραψα 98, φυσικη είμαι πολυ καλός , βιολογία ειναι εύκολη μόνο μαθηματικά φοβάμαι κάπως , θέλω συμβουλές πως να διαβάσω μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ρε φιλε, αποφασισε. Εχεις διαβασει τιποτα ναι η ου ;

Και δεν εννοω για την ημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Πρώτα απο όλα έκθεση δεν πεφτω κάτω απο 17 με τίποτα, χημεία τη θεωρώ πολυ εύκολη το 1ο κεφάλαιο το έβγαλα σε 6 ώρες και έγραψα 98, φυσικη είμαι πολυ καλός , βιολογία ειναι εύκολη μόνο μαθηματικά φοβάμαι κάπως , θέλω συμβουλές πως να διαβάσω μαθηματικα

κανείς ιδιαίτερα / φροντιστήριο;
Αν όχι, να κάνεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ωχ θέε μου, άντε πάλι κάποιος που διαβάζει και μετά λέει σε όλους τους άλλους πως τα ξύνει όλη μέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Φίλε Gregory μια ζωή τους κοροιδευα αυτούς , διαβάζω πάντα 1 μέρα πριν τα διαγωνισματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Φίλε Gregory μια ζωή τους κοροιδευα αυτούς , διαβάζω πάντα 1 μέρα πριν τα διαγωνισματα

ε διάβασε και 1 μέρα πριν δώσεις κάθε μάθημα. Μη χαλάσεις τη συνήθειά σου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ακομα καλυτερα ξεκινα διαβασμα το βραδυ πριν πας να γραψεις ωστε να τα εχεις και φρεσκα. Απλα αποφασισε πιο ειναι το καλο σου προφιλ για της φωτογραφιες που θα σε βγαλουν οι εφημεριδες υστερα απο το ρεκορ βαθμων που θα πιασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πότε θα αρχίσετε να μένετε σπίτι για επαναλήψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ακομα εχουμε μελλον για να τελειωσουμε την υλη:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top