Πρόγραμμα διαβάσματος για Πανελλήνιες

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ενταξει τον κλεινω αλλα τα δικα μ μαθηματα ειναι θεωρητικα κι βαριεμαι

Δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος. Ούτε καν ξεχωριστός. Όλοι βαριούνται αλλά μετά διαλέγεις εσύ ποιο το κόστος σου και ποια η οφέλειά σου. Να αποτύχεις στις πανελλήνιες γιατί δεν συγκεντρωνόσουν και ήθελες να παίξεις lol (ποια θα ήταν η αξία του λολ τότε) και ποια θα ήταν η απόλαυση να παίζεις λολ μετά τις πανελλήνιες, αφού έχεις στερηθεί λίγο και διάβασες;

Your call

Δες το λίγο πιο μαζοχιστικά, αν το στερηθώ τώρα, μετά θα μ'αρέσει πιο πολύ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος. Ούτε καν ξεχωριστός. Όλοι βαριούνται αλλά μετά διαλέγεις εσύ ποιο το κόστος σου και ποια η οφέλειά σου. Να αποτύχεις στις πανελλήνιες γιατί δεν συγκεντρωνόσουν και ήθελες να παίξεις lol (ποια θα ήταν η αξία του λολ τότε) και ποια θα ήταν η απόλαυση να παίζεις λολ μετά τις πανελλήνιες, αφού έχεις στερηθεί λίγο και διάβασες;

Your call

Δες το λίγο πιο μαζοχιστικά, αν το στερηθώ τώρα, μετά θα μ'αρέσει πιο πολύ. :hehe:

χαχα εχεις δικιο ;) και εσυ πανελληνιες δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια χριαζομαι βοηθεια. Εχει φτασει ο Ιανουαριος και δεν εχω διαβασει σεδον καθολου. Πιστευτε πως μπορω να τα καταφερων αν αρχισω να διαβαζω και να γραψω καλα στο τελος? Αν ναι μπροειτε να μου δωσετε συμβουλες για αποτελεσματικο διαβασμα γιατι αλλιως δεν σωζωμαι. Εχω λιγους μονο μηνες , βοηθεια παρακαλω!!

Σημείωση: Τα μηνύματα #184 μέχρι #218 προέρχονται από το θέμα "Γενικό - ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Παιδια χριαζομαι βοηθεια. Εχει φτασει ο Ιανουαριος και δεν εχω διαβασει σεδον καθολου. Πιστευτε πως μπορω να τα καταφερων αν αρχισω να διαβαζω και να γραψω καλα στο τελος? Αν ναι μπροειτε να μου δωσετε συμβουλες για αποτελεσματικο διαβασμα γιατι αλλιως δεν σωζωμαι. Εχω λιγους μονο μηνες , βοηθεια παρακαλω!!

καταρχην σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια:clapup::clapup::clapup:.σιγουρα θα τα καταφερεις αλλα θα πρεπει να ξεκινησεις εντατικο διαβασμα.κατα την γνωμη μου για να πετυχεις για τις πανελληνιες θα πρεπει να κλεινεις 10ωρα την ημερα αλλιως......βρασε ρυζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολυ! Τα πιάνω αρκετά γρήγορα τα θετικά μαθήματα αλλά θα ήθελα μερικές συμβουλές αν γίνεται για γρήγορο και αποτελεσματικό διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Απλά διάβασμα!
Τώρα κάποιους τους βοηθάει να διαβάζουν φωναχτά και όχι από μέσα τους, ή περπατώντας, ή λένε το μάθημα σε έναν καθρέφτη κλπ...
Αλλά δεν νομίζω να είναι εκεί το νόημα.

Αρκεί να έχεις διάθεση για διάβασμα. Μετά όλα γίνονται!
Και βέβαια προλαβαίνεις, αρκεί να μην έχεις πολλά κενά! (και από προηγούμενες τάξεις δηλαδή)

Καλή επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολυ! Τα πιάνω αρκετά γρήγορα τα θετικά μαθήματα αλλά θα ήθελα μερικές συμβουλές αν γίνεται για γρήγορο και αποτελεσματικό διαβασμα

οπως προανεφερα πρεπει να διαβαζεις τουλαχιστον 10ωρες την ημερα δεδομενου οτι αυτη την στιγμη εχουμε ιανουαριο.εννοειται οτι τα διαβαζεις ολα πολυ καλα και δεν διαβαζεις μονο τα sos.για καλυτερη αφωμιωση της υλης δες και θεματα παλαιοτερων ετων της κατευθυνσης σου και ολα θα πανε καλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το 'τα πιάνω' δεν 'πιάνει' εδώ. Δεν είναι διαγωνισμός να δουν ποιος έχει το brilliant mind. Η ύλη είναι συγκεκριμένη και απαιτεί διάβασμα για να γράψεις αρκετά καλά, χωρίς αυτό δεν θα κάνεις τίποτα δεν πα να 'σαι και διάνοια. Ο όλος τρόπος αντιμετώπισης θεμάτων θέλει τεχνικές και τρόπους σκέψης που θα καταλάβεις μόνο με συνεχή τριβή και επανάληψη, οπότε RTFB (read the fuckin book), όπως γράφουν οι πανεπιστημιακοί στους πίνακες.

Έχε μαζί σου χαρτί και μολύβι όσο διαβάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
φιλε τον ιανουαριο οι περισσοτεροι εχουν βγαλει την υλη.. και αρχιζουν επαναληψεις ωστε να την βγαλουν και 2η και 3η φορα.. και εισαι και ατυχος διοτι θα περναγες σε τει με τα περσυνα δεδομενα τωρα σπιτι σου..(βαση του 10) δικαιολογησε μονο και μονο αν δεν κανεις φροντιστηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το ότι τα πιάνω το είπα γιατί αν αν δεν τα πιανα κιόλας δεν νομίζω να είχα ελπίδα να προλαβαινα τώρα. Απλώς μέχρι τώρα τα κατάφερνα καλα και χωρίς διαβασμα και τώρα κατάλαβα ότι δεν γίνεται έτσι κι ότι αν συνεχίσω να τεμπελιαζω δεν θα τα καταφέρω. Απλώς μου ήταν ανέκαθεν εξαιρετικά δύσκολο να συγκεντρωθω παρ'οτι μου αρέσουν παρά πολυ τα θετικά μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδια χριαζομαι βοηθεια. Εχει φτασει ο Ιανουαριος και δεν εχω διαβασει σεδον καθολου. Πιστευτε πως μπορω να τα καταφερων αν αρχισω να διαβαζω και να γραψω καλα στο τελος?
Αυτή είναι η απάντηση μου
Τι απάντησε ο Μεταξάς στον Μουσολίνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όλα έχουν να κάνουν με το overall disposition σου ... αν σοβαρευτείς και στρωθείς ΑΜΕΣΑ, θα γράψεις... αν τα φορτώσεις στον κόκορα, μην περιμένεις να δεις θεαματικά αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδια χριαζομαι βοηθεια. Εχει φτασει ο Ιανουαριος και δεν εχω διαβασει σεδον καθολου. Πιστευτε πως μπορω να τα καταφερων αν αρχισω να διαβαζω και να γραψω καλα στο τελος? Αν ναι μπροειτε να μου δωσετε συμβουλες για αποτελεσματικο διαβασμα γιατι αλλιως δεν σωζωμαι. Εχω λιγους μονο μηνες , βοηθεια παρακαλω!!

Θεός δεν υπάρχει.θαύματα δε γίνονται..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ουτε εμεις εχουμε διαβασει, αλλα δεν κανουμε κι ετσι.

Aμα σε νοιαζει τοσο πολυ, go for it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν το καν επίτηδες. Απλά πραγματικά δεν μπορώ να διαβάσω συνεχόμενα για πάνω απο λίγη ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σε ποιες σχολες στοχευεις κυριως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν το καν επίτηδες. Απλά πραγματικά δεν μπορώ να διαβάσω συνεχόμενα για πάνω απο λίγη ωρα

Δεν υπάρχει δε μπορώ,υπάρχει δε γαμιέται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν το καν επίτηδες. Απλά πραγματικά δεν μπορώ να διαβάσω συνεχόμενα για πάνω απο λίγη ωρα
Ε, αφού δεν μπορείς, τι το ζορίζεις; Κακό σε σένα κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos951

Νεοφερμένος

Ο Panos951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κυρίως ενδιαφερομαι για φυσικό ( και η ιατρική μου αρέσει αλλά μετά απο αυτά που έχω γράψει ντρέπομαι να πω πως αυτή ειναι ο πρωταρχχικος μου στόχος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Κυρίως ενδιαφερομαι για φυσικό ( και η ιατρική μου αρέσει αλλά μετά απο αυτά που έχω γράψει ντρέπομαι να πω πως αυτή ειναι ο πρωταρχχικος μου στόχος)

κοιταξε ελα λιγο στην πραγματικοτητα και πρωσγειωσου γιατι με αυτα που γραφεις θα γελασουν και οι ρεγγες.λιγος ρεαλισμος δεν βλαπτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top