Τι γίνεται σε περίπτωση λιποθυμίας στις πανελλήνιες;

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Τι λες;
Αυτά τα λέει ο Λυκειάρχης του κάθε σχολείου πριν σταματήσει η σχολική χρονιά και αρχίσουν οι Πανελλήνιες, έτσι ώστε και η μαθήτρια/μαθητής αλλά και οι γονείς να είναι ενήμεροι.

Εμάς πάλι, μας έλεγε τι να κάνουμε για να μην λιποθυμήσουμε, όχι τι να κάνουμε όταν λιποθυμήσουμε :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμάς πάλι, μας έλεγε τι να κάνουμε για να μην λιποθυμήσουμε, όχι τι να κάνουμε όταν λιποθυμήσουμε :loltooth:

Σωστός αλλά καλό είναι να ξέρεις τι να κάνεις αν "σου ΄ρθει ταμπλάς":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Χαχα. Όταν δίναμε έκθεση, μερικά παιδιά είχαν τόσο άγχος, που έβρισαν μια επιτηρήτρια, πριν καν ξεκινήσει η διαδικασία, επειδή πήγαινε λίγο πάνω-κάτω στην αίθουσα.
Της λένε: «Τι θα γίνει τώρα; Έτσι θα πηγαίνετε; Το ξέρετε ότι έχω το δικαίωμα να σας ζητήσω να μη με ενοχλείτε όσο γράφω; Είσαστε πάρα πολύ ενοχλητική.».

(Η κακομοίρα ούτε που απάντησε.:P:P)

AΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Ήταν πράγματι ενοχλητική; :P Πάντως οι συμμαθητές σου ήταν ενημερωμένοι για τα δικαιώματά τους κατα την διάρκεια της εξέτασης :P Σε εμάς 3-4 επιτηρητές δεν ήταν τόσο καλοί, με αποκορύφωμα έναν άνδρα που την έπεφτε σε μία επιτηρήτρια και μιλούσαν ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑ.
Εν τω μεταξύ στα Αρχαία ήταν μία επιτηρήτρια που πίστευε πως είχα άγχος και μου είχε πιάσει την κουβέντα και με ρωτάει κάποια στιγμή πως έλεγαν την καθηγήτρια που μας έκανε αγγλικά. Εγώ δεν θυμόμουν πως την έλεγαν και μου κάνει με ένα ύφος:''καλά δεν ξέρεις την καθηγήτριά σου;''.. Κρατήθηκα και δεν είπα τίποτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aikat_

Νεοφερμένος

Η aikat_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σε περίπτωση λιποθυμίας , έχεις την δυνατότητα να δώσεις στις επαναληπτικές εξετάσεις ΜΟΝΟ αν φύγεις με ασθενοφόρο από τον χώρο της εξέτασης . Δεν είναι απλό το ζήτημα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top