Συζητήσεις και απορίες για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Φυσικό ή Πληροφορική και γιατί; Πείτε μου τη γνώμη σας...

Δεν ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα... Σου αρεσει καποια απο τις δυο επιστημες? Και αν ναι με ποιο τροπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Γουστάρω τρελά Φυσική (όχι οτι η Πληροφορική δεν μ' ενδιαφέρει) αλλά μου λένε ότι το Φυσικό είναι πολύ θεωρητική σχολή ενώ η Πληροφορική έχει περισσότερες πρακτικές εφαρμογές και μπορείς ευκολότερασ να ανοιξεις την δική σου επιχείρηση (πχ εταιρία λογισμικού). Δεν ξέρω τι να κάνω... Εχω μπερδευτεί. Τι είναι καλύτερα κατά τη γνώμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Γουστάρω τρελά Φυσική (όχι οτι η Πληροφορική δεν μ' ενδιαφέρει) αλλά μου λένε ότι το Φυσικό είναι πολύ θεωρητική σχολή ενώ η Πληροφορική έχει περισσότερες πρακτικές εφαρμογές και μπορείς ευκολότερασ να ανοιξεις την δική σου επιχείρηση (πχ εταιρία λογισμικού). Δεν ξέρω τι να κάνω... Εχω μπερδευτεί. Τι είναι καλύτερα κατά τη γνώμη σας?

φυσικη στην ελλαδα μονο καθηγητης μπορεις να γινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
φυσικη στην ελλαδα μονο καθηγητης μπορεις να γινεις

Τι παει να πει "στην Ελλαδα"? Πλεον η Ευρωπη εχει γινει χωρα μας. Ξερω προσωπικα ενα παιδι που σπουδασε φυσικος και τωρα κανει μετεκπαιδευση μεσα στο CERN! Αρα οι επαγγελματικες προοπτικες ας μην γινονται το Νο1 κριτηριο. Αν σου πω τη γνωμη μου θα κλινω υπερ της Πληροφορικης γιατι ηταν ο ενας απο τους δυο τομεις που σκεφτομουν για τον εαυτο μου. Η Πληροφορικη σου δινει σιγουρα περισσοτερες δυνατοτητες, απο την αποψη του σχετικα ανεξερευνητου ακομα τομεα. Επισης αν εχεις τα κοτσια και την τυχη θα μπορουσες να φτασεις σε θεσεις με πολυ prestige και να σε βλεπουμε στις μεγαλες διεθνεις εκθεσεις software :P. Ενω η φυσικη ειναι λιγοτερο "cool" επιστημη. Ακομη και αν φτασεις σε μια θεση που οι φυσικοι μεταξυ τους θα λενε "wow, ειναι ο ταδε", ο πολυς κοσμος δεν θα καταλαβει τη σημασια της θεσης σου.
Ηθελα απλα να αναφερω το στοιχειο prestige στην επιλογη σταδιοδρομιας. Ασφαλως υπαρχουν και τα στοιχεια της δυσκολιας/ελευθερου χρονου/επαγγελματικης ασφαλειας/χρηματων. Πρεπει να δεις ποια κριτηρια ειναι πιο σημαντικα για εσενα και επειτα θα δουμε ποια επιστημη τα ικανοποιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Με μεταπτυχιακό μπορείς να μεταπηδήσεις σε πολλούς άλλους κλάδους. Υπάρχει πχ μεταπτυχιακο στη
Ηλεκτρονική και Ραδιοηλεκτρολογία (Διατμηματικό με το Τμήμα Πληροφορικής) που απ όσο ξέρω είναι πολύ καλό. Αλλά δεν ξέρω αν τελικά έχω περισσότερες διαξόδους από το Φυσικό ή την Πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
γειααα σας παιδια και βοηηηηθειαααα !!! μεχρι αυριο εχω να συμπληρωσω μηχαν και δεν εχω επιλεξει ακομα.... εχω ακριβως την ιδια αποροια με την ποπ κορν ( γεια! τι κανεις? ) φυσικο εκπα? ή τηλεπικοινωνιων και πληροφορικης εκπα? αντε να αναφερω και σεμφε ! εχω λιωσει ολα τα τοπιξ και ακομα ... γενικα μια ερωτηση ειναι για το μελλον αυτων των τριων σχολων που προανεφερα .... Ξ Ε Ρ Ε Ι Κ Α Ν Ε Ι Σ ΤΠΤ?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
γειααα σας παιδια και βοηηηηθειαααα !!! μεχρι αυριο εχω να συμπληρωσω μηχαν και δεν εχω επιλεξει ακομα.... εχω ακριβως την ιδια αποροια με την ποπ κορν ( γεια! τι κανεις? ) φυσικο εκπα? ή τηλεπικοινωνιων και πληροφορικης εκπα? αντε να αναφερω και σεμφε ! εχω λιωσει ολα τα τοπιξ και ακομα ... γενικα μια ερωτηση ειναι για το μελλον αυτων των τριων σχολων που προανεφερα .... Ξ Ε Ρ Ε Ι Κ Α Ν Ε Ι Σ ΤΠΤ?????????
Γεια σου Nex! Ρε συ όχι ΣΕΜΦΕ δεν έχει κανένα επαγγελματικό δικαίωμα. Δεν σου εξασφαλίζει καν το δικαίωμα στην εκπαιδευση (καθηγητης κλπ) άσε που οι ανάγκες καλύπτονται από τα αντστοιχα τμήματα του Καποδιστριακού. Τωρα για τα αλλά δεν μπορω να βοηθησω κι εγω δεν ξέρω τι θελω. Εχω τρελα με τη Φυσικη αλλά δεν μπορω να αγνοησω ουτε το ποσο δυσκολη ειναι και μαλιστα οταν υπάρχει θεμα στην επαγγελματική σταδιοδρομία. Σου εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή κι αν τελικά βρεθουμε στην ιδια σχολή θα τα πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
φυσικη στην ελλαδα μονο καθηγητης μπορεις να γινεις

Αυτο τωρα τι ηταν??? Πολλα ατομα ερχονται και μου το λενε αυτο ... και χωρις παρεξηγηση τους θεωρω οτι δεν εχουν ιδεα στο θεμα αυτο. Εχω ενα καταπληκτικο βιβλιο το ΠΑΜΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ και λεει ξεκαθαρα οτι εχει παρα πολλες διεξοδους περα τις εκπαιδευσης οπως θεωρειτε μεχρι σημερα . Καλο θα ηταν να μην παραπληροφορουμε επιδροντας καταστροφικα στα σχεδια των αλλων.

Γεια σου Nex! Ρε συ όχι ΣΕΜΦΕ δεν έχει κανένα επαγγελματικό δικαίωμα. Δεν σου εξασφαλίζει καν το δικαίωμα στην εκπαιδευση (καθηγητης κλπ) άσε που οι ανάγκες καλύπτονται από τα αντστοιχα τμήματα του Καποδιστριακού. Τωρα για τα αλλά δεν μπορω να βοηθησω κι εγω δεν ξέρω τι θελω. Εχω τρελα με τη Φυσικη αλλά δεν μπορω να αγνοησω ουτε το ποσο δυσκολη ειναι και μαλιστα οταν υπάρχει θεμα στην επαγγελματική σταδιοδρομία. Σου εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή κι αν τελικά βρεθουμε στην ιδια σχολή θα τα πουμε...
Μου το λες λες και φευγεις , ενω στην πραγματικοτητα δεν εχεις να πας πουθενα ! εχω φαει ολο το i-school ανθρωπο με ιδιο διλλημα δεν βρηκα . Και να 'σε! Καταρχας η σεμφε μολις περσυ μαζι με τα εφαρμοσμενα μαθηματικα κρητης αποκτισαν το δικαιωμα διορισμου στη δευτεροβαθμια (απορω αν δεν ειχαν αυτο τοτε... τι?) Λενε οτι ειναι παλουκι σχολη , οτι δεν βγαζει ουτε μηχανικο ουτε επιστημονα παρολο τον τιτλο και το εμπ.
Τωρα οσο και να θες η πληροφορικη ειναι και θα ειναι επαγγελμα ες αει... μονο που το τμημα που αναφερω εχει παρα πολυ λιγο φυσικη και μαθηματικα και ειδικευεται ( χερω πολυ θα μου πεις ) στην πληροφορικη και στις τηλεπ. το φυσικο εχει λιγο απ ολα .... και πληροφορικη ! και εχει και μεταπτυχιακο για εκει . επισης εχει μεταπτυχιακο που εμπλεκετε με ιατρικη αλλα και με ναυτιλιακα ! για το τηλεπ δεν ξερω και πολλα . αν ηξερες εσυ κατι? εσυ τι εχεις στο νου σου και αν επιτρεπετε ποσα μορια εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex4ndros

Νεοφερμένος

Ο alex4ndros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας...
Ενδιαφερομαι να περασω γερμανικη φιλολογια και εχω μια απορια...Στο σχολειο μου δωσανε απολυτηριο και βεβαιωση ,ομως δεν αναφερει πουθενα το ειδικο μαθημα (γερμανικα) αφου δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα...Μολις βγουν και τα στειλουν στο σχολειο πρεπει να παω να μου δωσουν καποιο χαρτι??:hmm:

Mπορει καποιος να βοηθησει...επειδη μου ειπαν στο σχολειο οτι μεχρι τεταρτη πρεπει να παω να καταθεσω το μηχανογραφικο....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Γεια σας...
...Στο σχολειο μου δωσανε απολυτηριο και βεβαιωση ,ομως δεν αναφερει πουθενα το ειδικο μαθημα (γερμανικα) αφου δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα...Μολις βγουν και τα στειλουν στο σχολειο πρεπει να παω να μου δωσουν καποιο χαρτι??
Τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων βγαίνουν στο ίντερνετ και μετά τα κολλάνε και στο σχολείο. Δεν θα χρειαστείς κανένα χαρτί από το σχολείο. Υπολογίζεις μόνος σου τα μόρια σου και καταθέτεις το μηχανογραφικό.
Υ.Γ.1. Ναι, είμαι σίγουρος, έχω κολλητό φίλο Γ λυκείου που περιμένει τα σχέδια.
Υ.Γ.2. Λογικά αν πιάσεις τη βάση στα Γερμανικά, μπαίνεις γερμανική φιλολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrsinh

Νεοφερμένος

Η myrsinh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι αλλα εξαρταται και απο τα μορια(τα δικα σου και των αλλων) και τις προσφερομενες θεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gs1992

Νεοφερμένος

Ο Γεράσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Οι παραγραφοι 1,2,3,5 και 16 του μηχανογραφικου συμπληρωνονται απο την επιτροπη οπου καταθετουμε το μηχανογραφικο ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων βγαίνουν στο ίντερνετ και μετά τα κολλάνε και στο σχολείο. Δεν θα χρειαστείς κανένα χαρτί από το σχολείο. Υπολογίζεις μόνος σου τα μόρια σου και καταθέτεις το μηχανογραφικό.
Υ.Γ.1. Ναι, είμαι σίγουρος, έχω κολλητό φίλο Γ λυκείου που περιμένει τα σχέδια.
Υ.Γ.2. Λογικά αν πιάσεις τη βάση στα Γερμανικά, μπαίνεις γερμανική φιλολογία?

Για να καταθέσεις το μηχανογραφικό θέλεις απολυτήριο και βεβαίωση πρόσβασης.Να δεις ποιός τα δίνει αυτά...α ναι!!!ο μπακάλης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Για να καταθέσεις το μηχανογραφικό θέλεις απολυτήριο και βεβαίωση πρόσβασης.Να δεις ποιός τα δίνει αυτά...α ναι!!!ο μπακάλης!!!

Προφανως ο Διας αναφερθηκε για τα ειδικα μαθηματα!Για αυτα εγραψε πως δεν παιρνεις καποιο χαρτι απτο σχολειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
φυσικη στην ελλαδα μονο καθηγητης μπορεις να γινεις
Και αυτοί που είναι ακαδημαικοί,ή δουλεύουν σε ερευνητικά κέντρα όπως το ιτε;
Έχεις ακουστά έναν Νανόπουλο;Φυσική στο ΕΚΠΑ τέλειωσε και ήταν υποψήφιος για νόμπελ.Οι υψηλόβαθμοι συμμαθητές του τρέχουν στις οικοδομές,βεβαια αυτοί έχουν κύρος.

Και κάτι ακόμα,μην θεωρείτε την ειρωνία κάτι κακό,ίσα-ίσα που δίνει χρώμα και ενδιαφέρον στη συζήτηση!Μου αρέσουν οι έντονες συζητήσεις.
Προφανως ο Διας αναφερθηκε για τα ειδικα μαθηματα!Για αυτα εγραψε πως δεν παιρνεις καποιο χαρτι απτο σχολειο
Fail τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gs1992

Νεοφερμένος

Ο Γεράσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Για να καταθέσεις το μηχανογραφικό θέλεις απολυτήριο και βεβαίωση πρόσβασης.Να δεις ποιός τα δίνει αυτά...α ναι!!!ο μπακάλης!!!



Ο φιλος μιλαει για χαρτι ειδικου μαθηματος.Αυτο εννοει οταν λεει οτι δεν σου δινουν απο το σχολειο κανενα χαρτι

Εντιτ : Ενταξει με προλαβε αλλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Τι παει να πει "στην Ελλαδα"? Πλεον η Ευρωπη εχει γινει χωρα μας. Ξερω προσωπικα ενα παιδι που σπουδασε φυσικος και τωρα κανει μετεκπαιδευση μεσα στο CERN! Αρα οι επαγγελματικες προοπτικες ας μην γινονται το Νο1 κριτηριο. Αν σου πω τη γνωμη μου θα κλινω υπερ της Πληροφορικης γιατι ηταν ο ενας απο τους δυο τομεις που σκεφτομουν για τον εαυτο μου. Η Πληροφορικη σου δινει σιγουρα περισσοτερες δυνατοτητες, απο την αποψη του σχετικα ανεξερευνητου ακομα τομεα. Επισης αν εχεις τα κοτσια και την τυχη θα μπορουσες να φτασεις σε θεσεις με πολυ prestige και να σε βλεπουμε στις μεγαλες διεθνεις εκθεσεις software :P. Ενω η φυσικη ειναι λιγοτερο "cool" επιστημη. Ακομη και αν φτασεις σε μια θεση που οι φυσικοι μεταξυ τους θα λενε "wow, ειναι ο ταδε", ο πολυς κοσμος δεν θα καταλαβει τη σημασια της θεσης σου.
Ηθελα απλα να αναφερω το στοιχειο prestige στην επιλογη σταδιοδρομιας. Ασφαλως υπαρχουν και τα στοιχεια της δυσκολιας/ελευθερου χρονου/επαγγελματικης ασφαλειας/χρηματων. Πρεπει να δεις ποια κριτηρια ειναι πιο σημαντικα για εσενα και επειτα θα δουμε ποια επιστημη τα ικανοποιει.

Δεν ξερω αν καταλαβες τι ειπα.Η φυσικη εχει πολυ ενδιαφερον κλαδους πχ πυρινικη.Στην Ελλαδα με ελαχιστες εξαιρεσεις ενας φυσικος ακομα και απο Αμερικη να ερχεται και να εχει τελειωσει το καλυτερο Πανεπιστιμιο δεν μπορει να ασχοληθει με κανεναν κλαδο φυσικης γιατι απλουστατα στην Ελλαδα ειναι απο υποαναπτυκτοι εως ανυπαρκτοι.Αμα φυγεις για εξωτερικο εχεις σαφως πολλες επιλογες.Δεν το λεω μονο εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dionisia

Νεοφερμένος

Η διονυσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
η σχολη νηπιαγωγων πως λεγεται; παιδαγωγικο νηπιαγωγων;; κατι αλλες ονομασιες οπως παιδαγωγικο εκπαιδευσης στην προσχολικη ηλικια τι ειναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ravenheart

Νεοφερμένος

Η ravenheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας.
Λοιπόν..αύριο καταθέτω μηχανογραφικό και δεν έχω ιδέα τι θα δηλώσω.:wacko:
Θέλω πολύ να ασχοληθώ με τον προγραμματισμό, αλλά -χωρίς να έχω ασχοληθεί με το αντικείμενο- πιστεύω θα μου άρεσε και
η ρομποτική, ο ευφυής προγραμματισμός ή η τεχνητή νοημοσύνη, τα videogames(αυτό ίσως λίγο παραπάνω)..(είπα πολλά και άσχετα, το ξέρω:P) οπότε θα ήθελα η σχολή που θα επιλέξω να έχει αντίστοιχο κλάδο για να μπορέσω αργότερα να διαλέξω..
Έβγαλα πάνω από 19000 μόρια.
Σκεφτόμουν για ΕΜΠ, ΑΠΘ, ΗΜΤΥ ή Μηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Πάτρας.. Ή μήπως καλύτερη επιλογή θα ήταν Πανεπιστήμιο;
Αν έχετε και κάποια άλλη σχολή να μου προτείνετε, πολύ ευχαρίστως να σας ακούσω(:
Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ
Πολύ καλή σχολή, με ευρύ φάσμα απασχόλησης, όπο αφού την βγάλεις (θα σου βγει η ψυχή), με ένα μεταπτυχιακό στον τομέα που σε ενδιαέρει, θα γίνεις ανάρπαστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top