Συζητήσεις και απορίες για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δε θυμαμαι τωρα αλλα μηπως ειναι ο αριθμος προτιμησης σου?

δε νομίζω.. μετά από αυτή τη στήλη έχει μια άλλη που λέγεται ΣΕΙΡΑ
κ σ' εκείνη βάζουμε τον αρι9μό προτίμησης
το Κ.Α. σίγουρα είναι κάτι άλλο :hmm:

Στον DIAS:
στο σχολείο μου είπαν να πάμε αύριο να πάρουμε τη βεβαίωση κ το απολυτήριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
στο μηχανογραφικό που έχει όλες τις σχολές όλων των πεδίων..
σε κά9ε μια έχει Α/Α που είναι ο αύξοντας αρι9μός κ δεξιά από τη σχολή ένα Κ.Α.

τι είναι το Κ.Α.? :worry:
κωδικοι των σχολων πρεπει να ειναι,βαζουν τους αριθμους στο Η/Υ και βγαινει η σχολη μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myri

Νεοφερμένος

Η myri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγω μια απορια. η δευτεροβαθμια ελεγε στις εφημεριδες οτι θα δεχεται υποψηφιους για μηχανογραφικο με το 10% μεχρι σημερα ομως εγω δεν το ειχα δει. μπορω να παω αυριο η δεν θα μου καταθεσουν το μηχανογραφικο;
δεν ειναι ως τις 20/7?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis125

Νεοφερμένος

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν ειναι ως τις 20/7?

ναι αλλα λεω μηπως ισχυει κατι αλλο για το 10% αλλιως γιατι να το αναφερουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
δεν ειναι ως τις 20/7?

είναι μέχρι τις 20, αλλά κά9ε κατεύθυνση κ σχολείο πηγαίνει διαφορετική ημερομηνία :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
μεχρι 20/7 αστους να λενε... και να μην πας τη καθοριμενη ημερομηνια για το λυκειο σου δεν σου λενε τποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis125

Νεοφερμένος

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν πιστευω για το 10% να ισχυει κατι αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnsfk17

Νεοφερμένος

Ο Sfakianakis Yiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οι βάσεις για το 10% είναι πιο υψηλές απο του 90%? Θέλω να ξανακάνω μηχανογραφικό, πότε θα μπορώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
είναι μέχρι τις 20, αλλά κά9ε κατεύθυνση κ σχολείο πηγαίνει διαφορετική ημερομηνία :whistle:

πφ,εμας μέχρι 16 μας είπαν. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εκανα σημερα την καταθεση.
Λοιπον, πας με το απολυτηριο σου και την βεβαιωση, σε στελνουν σε ενα αλλο δωματιο οπου στα πληκτρολογουν, μετα ξαναπας στο αρχικο δωματιο, τα τριπλοτσεκαρεις με τους υπαλληλους εκει, βαζεις 3 τζιφρες, παιρνεις ενα αντιγραφο απο το μηχανογραφικο και εφυγες. :P
Κανα 20λεπτο πηρε σε μενα, ηταν λιγο αργος αυτος που τα περναγε στην ηλεκτρονικη φορμα, φαντασου να εβαζα καμια 20αρια σχολες τι θα κανε.
Επισης εμεις ειμαστε λιγοι και δεν μας εβγαλαν καποιο χαρτι με προτεραιοτητες κλπ. Εγω ειμαι το Νο1 παντως. :P:P
Αντε παιδια καλη μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
πφ,εμας μέχρι 16 μας είπαν. :worry:

αφού ο υπουργός παιδείας το ανακοίνωσε...
κ είπε η υποβολή του μηχ/κού 9α είναι 7-20 ιουλίου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εκανα σημερα την καταθεση.
Λοιπον, πας με το απολυτηριο σου και την βεβαιωση, σε στελνουν σε ενα αλλο δωματιο οπου στα πληκτρολογουν, μετα ξαναπας στο αρχικο δωματιο, τα τριπλοτσεκαρεις με τους υπαλληλους εκει, βαζεις 3 τζιφρες, παιρνεις ενα αντιγραφο απο το μηχανογραφικο και εφυγες. :P
Κανα 20λεπτο πηρε σε μενα, ηταν λιγο αργος αυτος που τα περναγε στην ηλεκτρονικη φορμα, φαντασου να εβαζα καμια 20αρια σχολες τι θα κανε.
Επισης εμεις ειμαστε λιγοι και δεν μας εβγαλαν καποιο χαρτι με προτεραιοτητες κλπ. Εγω ειμαι το Νο1 παντως. :P:P
Αντε παιδια καλη μας επιτυχια!

Στο σχολειο σου ολα αυτα ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
αφού ο υπουργός παιδείας το ανακοίνωσε...
κ είπε η υποβολή του μηχ/κού 9α είναι 7-20 ιουλίου :confused:

Δεν έχω ιδέα.:confused: Μήπως τα θέλουν νωρίτερα κάποια σχολεία...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
αφού ο υπουργός παιδείας το ανακοίνωσε...
κ είπε η υποβολή του μηχ/κού 9α είναι 7-20 ιουλίου :confused:

Ξεκιναει απο 7 και τελειωνει 20 η καταθεση τους, αλλα για καθε σχολειο αντιστοιχει διαφορετικη ημερομηνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πάρτε τηλέφωνο στο σχολείο σας και ρωτηστε τους που πρέπει να τα καταθέσετε. Άλλους τους στέλνουν σε σχολεία, άλλους σε γραφεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ο αδελφός μου πέρσι στη νομαρχία πήγε... κ οι γονείς μου είπαν να πάω εκεί!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ο αδελφός μου πέρσι στη νομαρχία πήγε... κ οι γονείς μου είπαν να πάω εκεί!! :hmm:

Επειδή δεν μπορείς να ξέρεις αν ισχύει και την επόμενη χρονιά το ίδιο, για να μη πας τσάμπα, χτύπα ένα τηλεφωνάκι για καλό και για κακό.:/:
Και εμείς δεν θα δηλώσουμε στο σχολείο μας =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top