Γίνεται ή όχι;

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μάλλον δε κατάλαβες καλά τι σου είπαν..αυτό ισχύει με το ΑΟΘ νομίζω στο 5 πεδίο..με την ίδια έννοια,αν ίσχυε αυτό,εγώ που είμαι θεωρητική,και δίνω βιολογία,μπορώ τυπικά να μπω πολυτεχνείο; Ε ΟΧΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ,ούτε θεωρητικά ούτε πρακτικά..η ο άνθρωπος που μίλησες δε κατάλαβε τι τον ρώτησες,και σου απάντησε κ λάθος,ή εσύ έκανες κάποιο λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πες τα ρε Βιργινία...
Το μεσημέρι του είπα στο MSN να πάρει στο υπουργείο να ρωτήσει γτ του παν άλλα κ άλλα στο φρο κ τώρα έρχεται και μας λέει αυτό το πράμα. Και όχι τπτ άλλο τα γράφει κ δημόσια και παραπληροφορεί.

https://www.ypepth.gr/docs/bibl_geniko_1_39_tel08.pdf
σελ.22/41 περίπτωση β

"Για το δεύτερο επιστημονικό πεδίο που θα επιλέξει πρέπει να έχει εξεταστεί σε εθνικό επίπεδο και στα δύο μαθήματα αυξήμένης βαρύτητας είτε είναι μαθήματα κατεύθυνσης είτε μαθήματα γενικής παιδίας που τα αντικαθιστούν"
www.ypepth.gr είναι η επίσημη σελίδα του υπουργείου...και μιλάμε για έγγραφο...όχι κάτι προφορικό...αν και αυτό είναι λάθος...τοτε κάνε ό,τι καταλαβαίνεις

αντε γτ κουράστηκα μ αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top