Μια ερωτηση!!!!

ap0tiximen05

Νεοφερμένος

Ο ap0tiximen05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος ξερει για το αν ευνοουνται στη βαθμολογιση τα παιδια τα οποια δινουν προφορικα Πανελλαδικες Εξετασεις η βαθμολογουνται με την ιδια αυστηροτητα με ολους τους αλλους υποψηφιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτό είναι εντελώς σχετικό κι έχει να κάνει με τον εξεταστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tpt

Νεοφερμένος

Ο tpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:nono: εξαρτάται όπως είπε και ο miv από τους εξεταστές στους οποίους 'θα πέσεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ap0tiximen05

Νεοφερμένος

Ο ap0tiximen05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε κανεις που να εχει προσωπικη εμπειρια απο αυτη την διαδικασια ας μου πει οτι ξερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
προσωπικά,μπορώ να σου πω,απο ενδοσχολικές πάντα,όχι πανελλήνιες οτι είναι χειρότερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ποιοι δινουν προφορικα πανελληνιες?
ξερω για οσους εχουν προβληματα ορασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να σου πώ οτι αυτοί που δίνουν προφορικά ευνοούνται εν μέρει αν κρίνω απο βαθμολογίες μαθητών στο σχολείο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
ποιοι δινουν προφορικα πανελληνιες?
ξερω για οσους εχουν προβληματα ορασης

και αυτοί που έχουν δυσλεξία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι καποιοι ευνονουνται.. Καποιος που ειχε δωσει στο σχολειο μου παντως πηρε καλους βαθμους,αν δν εδινε προφορικα μπορει να μην ειχε γραψει τπτ.. δε ξερω ομως τι γινεται γενικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και αυτοί που έχουν τενοντίτιδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω ξερω απο μια φιλη μου οτι σε ψιλοβοηθανε.π.χ.:
Οταν εγραφε μαθηματικα,προς το τελος ρωταει το εξεταστη,"πως τα πηγα?Εχω γραψει ενα 15?"Και της λεει"θες 15?τοτε ξανασκεψου και πες μου λιγο το 2ο θεμα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ξέρω παιδιά που έδιναν προφορικά και στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης έγραψαν γύρω στο 9-10 και στα Γενικής 1-1,5!! Πόσο φυσιολογίκο θεωρείται αυτό; Άν κάποιος έχει τις γνώσεις για να γράψει γύρω στη βάση στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης, ειναί δυνατό να γράφει μονάδα στα Γενικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αυτό μου φαίνεται απίστευτα περίεργο (και ύποπτο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω πως εξαρτάται καθαρά από τον εξεταστή!Όμως είναι λογικό να υπάρχει μια πιο ευνοϊκή μεταχείρηση αυτών των μαθητών αφού υπάρχει αμεσότητα και σε καμία περίπτωση δεν υπάρχει ο απρόσωπος χαρακτήρας των γραπτών!Με την προϋπόθεση όμως να υπάρχει μια <<καλή>> εικόνα!!
Είναι λογικό και δεν πρέπει να πειράζει όλους εμάς που δίνουμε γραπτά!
πάω να κοιμηθώ γιατί δεν παλεύεται!:Pκαληνύχτα!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
'Νυχταααααααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top