Μετανιώσατε για κάτι;;;

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω μετανιωσα που δεν εδωσα και πολλη σημασια στα αρχαια και τα λατινικα γιατι δουλευα και μου κοστησε πολλα μορια..γιατι θα μπορουσα να γρααψω καλυτερα..
Αλλα το ποταμι δεν γυριζει πισω τωρα οποτε δεν υπαρχει λογος να το σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
γινετε να κανεις αλλαγη μηχανογραφικου μετα την καταθεση του;εχω καποιο γνωστο μου που εχει μετανιωσει για την δευτερη επιλογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niemann

Νεοφερμένος

Ο Niemann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kirdou:
γινετε να κανεις αλλαγη μηχανογραφικου μετα την καταθεση του;

Μπα, ούτε για αστείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελευθερια

Νεοφερμένος

Η ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγω παλι που πηρα αοθ αλλα δεν πηρα μαθηματικα γενικης για να εχω και το 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niemann

Νεοφερμένος

Ο Niemann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δηλαδή έδωσες και 7ο μάθημα το ΑΟΘ χωρίς μαθηματικά γενικής? Με ποια λογική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Λογικα με την αθλια λογικη(κατα τη γνωμη μου)οτι αμα το γραψει 20 ειναι +300 μορια.(Δηλαδη φορτωνεσαι ενα επιπλεον μαθημα με σκοπο το max αυτο το κερδος?Δεν αξιζει.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niemann

Νεοφερμένος

Ο Niemann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όντως, είναι λίγο βιτσιόζικο να παίρνεις και 7ο μάθημα χωρίς ουσιαστικό κέρδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγγνώμη θεωρείτε οτι +300 μόρια δεν είναι ουσιαστικό κέρδος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niemann

Νεοφερμένος

Ο Niemann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όχι ότι δεν είναι ουσιαστικό κέρδος, αλλά γιατί να μην πάρει τότε και μαθηματικά γενικής για να πιάσει και 5ο πεδίο? τότε για μένα ναι, είναι λίγο βιτσιόζικο. Είπα, για μένα. Μην παρεξηγηθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελευθερια

Νεοφερμένος

Η ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μετανιωσα που δεν εκανα τον συνδυασμο με μαθηματικα γενικης....οντως ειχα οφελος [εγραψα 20] αλλα τωρα που ψαχνομαι με τις σχολες...θα μπορουσα να χω το 5ο και να εχω εναλλακτικες, αλλα μου φαινοταν η βιολογια πιο ευκολη .....και οντως αφου ξεσκιστηκα να την μαθω....εγραψα και κει 20...ειχα ομως να πιασω τα μαθηματικα μια εβδομαδα σε σχεση με τους συμμαθητες μου που ειχαν παρει μαθημ.γεν. και στο επομενο μαθημα μετα την βιολογια που ηταν τα μαθημ. κατευθ. μου ηρθε ενα 14,6...ενω ολη τη χρονια τα διαβαζα αρκετα μπορω να πω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι το πανεπιστήμιο Κρήτης είναι απο τα πολύ καλά γενικώς.
Υπάρχει thread για την φοιτητική ζωή στην Κρήτη: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40186
Ρώτα εκεί ο,τι θες.

Μην τους στέλνεις εκεί ρε, θα φρικάρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ελα μωρέ, αφού μετριάζω αυτά που γράφει ο τυπάς στο link που έδωσες :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω δεν μετανιωνω για τπτ.ειμαι αμετανοητη!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι μόνο που το θέμα αφορά παιδιά Γ λυκείου και έχει σχέση με τις επιλογές που έκαναν για τις Πανελλήνιες, δηλαδή είσαι τελείως εκτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μετανιώνω που διάβασα βιολογία γενικής μετά το πέρας της πενθήμερης εκδρομής που απέμενε ένας μήνας για τις εξετάσεις και δεν έγραψα καθαρό 20 παρά ένα 18,9 το οποίο μου στερεί κάποια λίγα μόρια, τα οποία όμως μπορεί να μου στερήσουν τη νομική Αθήνας.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μετανιωσα που για ενα λαθος 5 μοριων στην εκθεση εκλαιγα τις 2 υπολοιπες μερες..αυτο σημαινει οτι δ εκανα καθολου επαναληψη στη βιολογια γεν. κ πηγα κ εκανα 2 πολλαπλης λαθος τα οποια ηταν χαζομαρας κ ενταξει καποια αλλα παπαγαλιας με αποτελεσμα να φτασω σε ενα 17,2..που ολη την χρονια ειχα ξεσκ....στει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top