Λύκειο... τέλος

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Στεναχωριέστε που τελείωσε το λύκειο και η μέχρι τώρα λαμπρή 12χρονη καριέρα μας στην εκπαίδευση ή χαίρεστε πιστεύοντας ότι μας περιμένουν καλύτερα πράγματα;;;:( ή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα νιωθω καπως περιεργα γιατι σιγουρα δεν θα ξαναζησω τις στιγμες που εζησα στο σχολειο αλλα δε βαριεσαι θα μου περασει!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Δεν στεναχωριέμαι καθόλου. Ισα ίσα που περίμενα πολύ καιρό αυτή τη στιγμή και ιδιαίτερα τον χειμώνα που έρχεται. :)

Βέβαια δεν είναι τόσο λογικό αφού οι περισσότεροι λένε "ωραία περνάγαμε στο σχολείο" κλπ. Εννοείται ότι περνάγαμε ωραία, αλλά δεν άντεχα άλλο πραγματικά. Αυτό οφείλεται στο γεγονός πως τα τελευταία χρόνια με "έπνιγε" το σχολείο και κάθε χρόνο είχαμε και χειρότερους καθηγητές. Πραγματικά μερικούς θα τους έκανα με μεγάλη μου χαρά την μούρη κρέας. Εκτος από αυτό βέβαια είναι και άλλα προσωπικά θέματα των οποίων η ανάλυση θα οδηγήσει σε offtopic :P

Με λίγα λόγια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Σιγά μη στενοχωρηθώ!Ούτε μέρα παραπάνω δεν θα ήθελα να συνεχιστεί.Άντε να ανοίγουμε κανα νέο κεφάλαιο στη ζωή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δεν στεναχωριέμαι καθόλου. Ισα ίσα που περίμενα πολύ καιρό αυτή τη στιγμή και ιδιαίτερα τον χειμώνα που έρχεται. :)

Βέβαια δεν είναι τόσο λογικό αφού οι περισσότεροι λένε "ωραία περνάγαμε στο σχολείο" κλπ.

Και καλά κάνεις και περιμένεις το χειμώνα....Η φοιτητική ζωή είναι 1000 φορές καλύτερη :no1:

Εντάξει, ωραίες στιγμές έχουμε στο σχολείο. Μερικές από αυτές που μου άρεσαν ήταν το μπουγέλωμα που έπεφτε κάθε φορά που έκαναν συνέλευση σε κάποιο διάλειμμα οι καθηγητές...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγω σημερα τελειωσα....και δν μπορω να το πιστεψω ακομα.. δε ξερω τι θα λεω μετα..ηθελα εδω και πολυ καιρο να ερθει αυτη η ωρα.. δεν αντεχα αλλο...

Πραγματικα δε με πειραζει καθολου..ηρεμησα μπορω να πω..
Και πλεον μπορω να κοιμαμαι..οσο θελω..αυτο περιμενα.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι λυπάμαι λίγο. Τόσες βλακείες πότε θα τις ξανακάνουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Καλα μη νομιζεις οτι δεν θα κανουμε βλακειες και ως φοιτητες!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αν σας λειπει θα το καταλαβετε του χρονου τα χριστουγεννα.......

που θα εχετε νιωσει την φοιτητικη ζωη........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αναμεικτα τα συναισθηματα...μπορει να με ειχε κουρασει η ολη ιστορια...αλλα ποτε δεν θα επιστρεψω στο θρανιο μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Καλα μη νομιζεις οτι δεν θα κανουμε βλακειες και ως φοιτητες!!:P
Ναι, αλλά άλλη φάση είναι στο Λύκειο... Τα θρανία, ο πίνακας, οι απουσίες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
κάθε περίοδος στην ζωή μας είναι διαφορετική
και πρέπει να την χαιρόμαστε όσο περισσότερο μπορούμε...

τα σχολικά χρόνια είναι πανέμορφα
και τα φοιτητικά ανεπανάληπτα....

εύχομαι σε όλους τους τελειόφοιτους του forum να τα περάσουν όσο πιο όμορφα γίνεται...
εμείς που παίρνουμε πτυχίο φέτος να δούμε τι θα κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Παρόλο που πέρναγα απαίσια στο λύκειο, μου λείπει. :'(




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Καθόλου δε στενοχωρήθηκα και δε νομίζω ότι θα μου λείψει. Περιμένω με χαρά αυτά που θα 'ρθουν από δω και μπρος.:):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εμενα ηταν απο τις αγαπημενες μου χρονιες η φετινη...γενικα μ'αρεσε το σχολειο....και ηδη μου λειπει:( τωρα πια που τελειωσε το σχολειο δεν εχω και τοση διαθεση...στο σχολειο ηταν αλλιως...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Κι εγώ αισθάνομαι κάπως περίεργα... Βασικά θυμάμαι η φετινή χρονιά μου έμεινε σα μια ευχάριστη ανάμνηση διότι μου άρεσε το δέσιμο μαθητών - καθηγητών φέτος στο σχολείο μας. Αλλά πάλι ανυπομονώ να έρθει ο χειμώνας να δω πως θα είναι ο πρώτος χειμώνας χωρίς σχολείο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω εχω ανάμεικτα συναισθήματα...λυπάμαι που τελείωσε αφου περνούσα πολύ ωραία στο σχολείο(αν κ στο λύκειο κουράστικα πολύ κ πιο πολύ φέτος) με πολλά παιδιά αναγκαστικα θα χαθούμε λογω σπουδων ενω θα μου λείψουν κ καποιοι καθηγητές που μας βοήθησαν πολύ κ δεθήκαμε ειδικά φέτος....απ' την άλλη χαιρομαι που θα αρχισει κατι καινούργιο.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top