Σε περιπτωση αλλαγής κατεύθυνσης...

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ο αδερφος μου ειναι αποφοιτος και φετος ξαναδινει πανελληνιες, περυσι ηταν τεχνολογικη κατευθυνση ενω φετος αποφασησε να εξεταστει στα μαθηματα της θετικης. Και δημιουργειται το εξης ζητημα,
αφου για να βγει ο γενικος βαθμος προσβασης χρειαζονται και οι βαθμολογιες των 2 τετραμηνων και ο αδερφος μου δεν εχει βαθμο τετραμηνων για τα μαθηματα της θετικης(Βιολογια,Χημεια) και για τη βιολογια γενικης(περσι εδωσε μαθηματικα), πως θα βγει ο γενικος βαθμος προσβασης???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πιθανον πρεπει να ξανακανει τη Γ' με θετικη κατευθυνση, δε γινεται να δωσει μονο εξετασεις. Αν και αυτη την περιπτωση δεν την εχω ξαναδει που μου λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Απο τη στιγμή που δίνει κάποιος σαν απόφοιτος δεν μέτρανε οι βαθμοί που είχε όταν ήταν στο σχολείο.τώρα οτι γράψει μετράει και μόνο.και μπορεί να αλλάξει κατεύθυνση δεν έχει πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Οι βαθμός πρόσβασης και τα μόρια θα βγουν αποκλειστικά από τους βαθμούς που θα γράψει γραπτώς πανελλαδικά. :iagree:

Αν αποφασίσει να ξανα δώσει με Τεχνολογική Κατεύθυνση και δεν έχουν περάσει 2 χρόνια από τότε που αποφοίτησε, θα μετράνε οι προφορικοί βαθμοί που είχε στο σχολείο.



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
δηλαδη εγω που δεν εδωσα περσυ και δινω φετος θεωρητικη μετρανε οι βαθμοι;;;;;;


πες ναι πες ναι:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φυσικα και μετρανε. Στο αναλογο ποσοστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
miv εισαι σίγουρος;;;;;;δεν είχα δώσει πέρσυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Νομιζω πως ναι, διοτι μια κοπελια δινει δευτερη φορα και ξερει οτι γινεται ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
δηλαδη εγω που δεν εδωσα περσυ και δινω φετος θεωρητικη μετρανε οι βαθμοι;;;;;;

πες ναι πες ναι:jumpy:
Αν δεν έχουν περάσει δύο χρόνια από τότε που αποφοίτησες, μετράνε. :)
(δλδ αν έδωσες πρόπερσι πρώτη φορά)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
λοιπον ρωτησα και εμαθα.ΔΕΝ μετρανε οι βαθμοι των τετραμηνων.δεν ξερω τι γινεται αν εχεις ξαναδωσει καποια στιγμη στο παρελθον αλλα αν δινεις πρωτη φορα μετραει μονο η γραπτη βαθμολογια για να αποκτησεις βαθμο προσβασης ακομα και ειναι νωριτερα απο τα 2 χρονια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top