Oύτε επιλογή στα μαθήματα επιλογής δεν έχουμε πια!

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σήμερα μου είπαν πως αναγκαστικά θα πάω ψυχολογία γιατί μπορώ να επιλέξω μόνο ανάμεσα στην ψυχολογία και γερμανικά! .. στο σχολείο μας δεν έχουμε άλλο μάθημα επιλογής εκτός από αυτά τα 3 ..Στο θέμα μου .. σήμερα μας είπαν ότι επειδή διαλέξαν πολλοί μαθητές επιλέξαν πληροφορική μετά απο κλήρωση κάποιοι δεν θα μπορούν να μπουν στο μάθημα αλλά πρέπει να επιλέξουν μεταξύ ψυχολογίας και γερμανικών! Εγώ στα γερμανικά δεν σκαμπάζω τίποτα άρα αναγκαστικά πήγα ψυχολογία !! τώρα είναι δίκαιο αυτό ?οι άλλοι να ποποβαράνε στην πληροφορική και οι άτυχοι στην κλήρωση να φάμε διάβασμα στην μάπα βαθμούς και εξετάσεις!!!! ? Φταίμε εμείς που το σχολείο (θεωρείτε και υπερσυχρονο βιοκλιματικό!!!) δεν έχει τάξεις και καθηγητές για πληροφορική !????? Δεν είναι δικαιωμά μου να πάω σε όποιο μάθημα θέλω !????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
άσε φίλε κ σε μας το ίδιο γίνεται... μας είπαν μόνο πληροφορική κ σχέδιο μπορούμε να διαλέξουμε ενώ υπάρχουν τόσες επιλογές... κι αναγκαστικά επειδή πάρα πολλοί διάλεξαν πληροφορική θα γίνει κλήρωση κ θα πάνε σχέδιο...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εμείς ευτυχώς έχουμε 2 καθηγητές πληροφορικής που μας κάνουν ταυτόχρονα, 3 τμήματα ανάμεσα τους και εγώ πήγαν πληροφορική, 1 ψυχολογία και 1 θεατρολογία. Πάντως είναι όντως άδικο, αλλά στο Ελλαδιστάν περίμενες κάτι καλύτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμεις παλι μονο εικαστικα και πληροφορικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ θυμάμαι πόσο ήθελα να πάρω ψυχολογία στην πρώτη λυκείου... Δυστυχώς δεν είχε γίνει τμήμα και αναγκάστηκα να πάρω κάτι άλλο (πληροφορική νομίζω, όχι οτι δεν μου άρεσε αλλά ήξερα κι απο μόνη μου όσα χρειαζόμουν να ξέρω) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitr00lini

Νεοφερμένος

Η em..nomizw fenetai!xixi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλεεε η ψυχολογία είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ μαθηματική!!! Κι εγώ αυτό είχα πάρει στην πρώτη λυκείου!!
Μην παραπονιέστε... θα σας αρέσει.. Αν θέλετε sosάκια πάντως ή κάποια βοηθηθούλα εδώ είμαι εγώ :) Τα θυμάμαι όλα φράση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και εμας μονο σχεδιο και πληροφορική εχει το σχολειο μας.και ήρθαν οι περισσοτεροι σχεδιο και θελουν να διωξουν καποιους.εγώ πάντως δεν φεύγω...με ενδιαφέρει παρά πολυ αφου θέλω να σπουδάσω πολιτικος μηχανικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε χρειάζεσαι σχέδιο για πολιτικός μηχανικός, έχει ελάχιστα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luciferous

Νεοφερμένος

Η Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Βλέπω δεν είμαστε το μόνο σχολείο που γίνεται μπάχαλο στα μαθήματα επιλογής. Εγώ ήθελα να πάρω πρώτη ξένη γλώσσα γαλλικά και επιλογής θεατρολογία, αλλά μας είπαν ότι ενώ θεωρητικά μπορούμε να πάρουμε όποια ξένη γλώσσα θέλουμε, εμείς μπορούμε μόνο αγγλικά, για να μη μπερδευτεί το πρόγραμμα ... :nono: Και από μαθήματα επιλογής, φέτος, τελικά είχαμε να διαλέξουμε μόνο ανάμεσα σε Γαλλικά, Σχέδιο και Πληροφορική ... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά έχετε απόλυτο δίκιο να διαμαρτύρεστε και φυσικά είναι απόλυτο δικαίωμα σας να κάνετε το μάθημα επιλογής που θέλετε.Γι΄αυτό μάθετε να διεκδικείτε στη ζωή σας , ενωθείτε και απαιτείστε. Από το διευθυντή σας, από τη διεύθυνση, από το υπουργείο, από το κράτος.. Τίποτα δε χαρίζετε και όσο λιγότερο ζητάτε, τόσα λιγότερα θα έχετε..

Sorry, χαρίζεται ήθελα να πω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic

Νεοφερμένος

Η lunatic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
sorry υπαρχει μαθημα θεατρολογιας???:!:
ε οχι!!επρεπε να τελειωσω το λυκειο για να το μαθω αυτο?????????:mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Χαχαχαα! :xixi: Μάλλον.. Ξέρεις πόσα πράγματα θα μαθαίνεις αργότερα από τη στιγμή που θα'θελες να τα ξέρεις;; ΟΥΟΥΟΥ!!!! Αυτό λέγεται πείρα και δυστυχώς έρχεται πάντα καθυστερημένα..Και συνήθως όταν έρχεται αυτό, φεύγει σιγά σιγά το άλλο που όλοι το προτιμούν: η νιότη!!

Αλλά επειδή ποτέ δεν είναι αργά τελικά, υπάρχουν και τα σεμινάρια και οι ελεύθερες σπουδές..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδιά παντού το ίδιο γίνεται...απορώ για ποιο λόγο λέμε ότι έχουμε όλα αυτά τα μαθήματα επιλογής αφού ουσιαστικά περιοριζόμαστε ούτε στα μισά!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε νταξ, καλό είναι να υπάρχουν πολλές επιλογές ακόμα και αν στο τέλος δεν γίνονται. Αν δεν υπήρχαν θα παραπονιόμασταν γι'αυτό :P
Τόσα σχολεία υπάρχουν, σε κάποιο θα γίνονται και τα πιο σπάνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
System of a Down _ Fuck the system! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κιεμέις αγγλικά - σχέδιο - πληροφορική
και επειδη ειχα 2 χρονια πληροφορικη και αγγλικα ως κυρια ξένη γώσσα μονο σχεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top