Πώς καταλαβαίνετε ότι είστε στο στέκι πολλή ώρα;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.


  • Όταν δίνεται δακτυλικό αποτύπωμα εμφανίζονται γράμματα.
  • Ο ύπνος σας γίνεται σε ρυθμούς restart ξαπλώνετε κλείνετε τα μάτια σας ροχαλίζετε μία φορά και αμέσως σηκώνεστε και ξεκινάτε την μέρα σας από την αρχή.
  • Το φαγητό σας κατεβαίνει με διαφορετικό τρόπο κάθε φορά στο στομάχι σας που πάντα έχει σχέση με το αν είναι ώρα αιχμής η όχι. Τα βράδια πάντως κατεβαίνει πιο γρήγορα.
  • Νομίζετε ότι ο μεγαλύτερος εξερευνητής (explorer) που γνωρίζεται είναι ο internet!
  • Το enter ολοκληρώνει κάθε πρόταση σας!
  • Δεν θυμάστε πόσες πόρτες έχει συνολικά το σπίτι σας.
  • Θεωρείτε ότι τα σκουπίδια κατεβαίνουν μόνο με το get right στο πεζοδρόμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
:rofl::rofl::rofl:

καλόοοοοοοο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
  • Θεωρείτε ότι τα σκουπίδια κατεβαίνουν μόνο με το getrightστο πεζοδρόμιο.

Επικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
όταν αρχίζουν να πετάγονται οι φακοί επαφής απ'τα μάτια μου.. :happy: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δυστιχος πλεων δεν μενει κανεις υπερβολκα πολυ στο στεκι... Μακαρι οταν ξαναερθει το καλοκαιρι να παρει φωτια παλι το forum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εγω νταρλινγκς καποτε, εγραφα οτι σκεφτομουν η ελεγα μεσα στο μυαλο μου. κανονικα, λες και ειχα χαρτι μπροστα μου και το σημειωνα. ε τι να γινει, μερικοι ειναι γεννημενοι για τετοια. ε τωρα, μετα απο πολυ στεκι.........

το μυαλο μου χρησιμοποιει KEYBOARD!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όταν πέφτει η μπαταρία στο κινητό μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  • Νομίζετε ότι ο μεγαλύτερος εξερευνητής (explorer) που γνωρίζεται είναι ο internet!
Όχι, είναι ο firefox.




Όταν τα βλέπω εκεί έξω όλα ροζ, μπεζ, και καφέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όταν πέφτει η μπαταρία στο κινητό μου:P

Αχ αυτο το κινητο!:P:P:P
Θα σου παρουμε 5-6 μπαταριες να χεις backup!:P

Κοκκινισμα ματιων και μετα απο ωρες ενα μνμ "αντε που εισαι τοσες ωρες??ξεχασες το ραντεβου;;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο άντρας μου με πέρνει και μου λέει "έλα ρε Μαρίνα ακόμα στη δουλειά εισαί;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όταν έχω βαρεθεί να βλέπω ότι επιτρέπεται να κάνω αναζήτηση κάθε 15 δευτερόλεπτα... ναι, το "νέα μηνύματα" είναι το αγαπημένο μου κουμπί...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Όταν έχω βαρεθεί να βλέπω ότι επιτρέπεται να κάνω αναζήτηση κάθε 15 δευτερόλεπτα... ναι, το "νέα μηνύματα" είναι το αγαπημένο μου κουμπί...!

Lol!!! Αυτο ακριβως ηθελα να γραψω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Όταν έχω βαρεθεί να βλέπω ότι επιτρέπεται να κάνω αναζήτηση κάθε 15 δευτερόλεπτα... ναι, το "νέα μηνύματα" είναι το αγαπημένο μου κουμπί...!

Αυτο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΛ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
οταν κοιταζω το μέιλ της δουλειας και ξαφνικα εχουν ερθει 10 διαφορετικά μηνύματα ή -χειρότερα- όταν με παίρνει ο μπος και λεει "το είδες αυτο που σου εστειλα;" και βλεπω οτι το εχει στειλει -στην καλυτερη περιπτωση- 10-15 λεπτα πιο πριν.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
οταν κοιταζω το μέιλ της δουλειας και ξαφνικα εχουν ερθει 10 διαφορετικά μηνύματα ή -χειρότερα- όταν με παίρνει ο μπος και λεει "το είδες αυτο που σου εστειλα;" και βλεπω οτι το εχει στειλει -στην καλυτερη περιπτωση- 10-15 λεπτα πιο πριν.. :redface:

Γράψτον και αυτόν στο στέκι να μπορείτε να τα λέτε πιο άμεσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όταν έχω βαρεθεί να βλέπω ότι επιτρέπεται να κάνω αναζήτηση κάθε 15 δευτερόλεπτα... ναι, το "νέα μηνύματα" είναι το αγαπημένο μου κουμπί...!

count me in 4 this too! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όταν μου λέει το μπος να στείλω ένα μειλ σε πελάτη κ γω ψάχνω να βάλω φάτσες μέσα στο μειλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Γράψτον και αυτόν στο στέκι να μπορείτε να τα λέτε πιο άμεσα. :P

μην το γελας, πιο γρηγορα θα βλεπω τα μυνηματα του αν μου τα στελνει με πμ παρα στο μειλ της δουλειας.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top