All-night study log

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δύο μαθήματα μέσα σε μία μέρα, ναι ρε:crazy:!!

Θα κοιμηθείς ή ούτε καν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Θα κοιμηθείς ή ούτε καν; :P

Ούτε καν φίλε. Θα κοιμηθώ αύριο μόλις γυρίσω σπίτι.

Εντωμεταξύ δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω. Διαβάζω το ένα και ξεχνάω το άλλο:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε καν φίλε. Θα κοιμηθώ αύριο μόλις γυρίσω σπίτι.

Εντωμεταξύ δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω. Διαβάζω το ένα και ξεχνάω το άλλο:P...
Καλή επιτυχία και στα δύο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
1822.1823,1827.1828-1831.1832, 1833-1843, 1843-1862, 2 χρονια Β εθνοσυνέλευση, 1864-1909 μη δινεται σημασια μόλις έμαθα τα συντάγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δεν ανησυχουμε θα τα ξεχασεις πιο ευκολα απο ο,τι τα εμαθες

edit *βαζω φωτοτυπιες μπροστα για να μαι στο κλιμα*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Διαβάζω όλη τη μέρα. Τα έχω παίξει και ακόμα δεν έχω τελειώσει.

Γιατί ΠΑΝΤΑ τρέχω να μαζέψω τα ασυμμάζευτα την τελευταία στιγμή;;;

Τεσπα, ένα τελευταίο ρημαδομάθημα έμεινε και τέλος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Διαβάζω όλη τη μέρα. Τα έχω παίξει και ακόμα δεν έχω τελειώσει.

Γιατί ΠΑΝΤΑ τρέχω να μαζέψω τα ασυμμάζευτα την τελευταία στιγμή;;;

Τεσπα, ένα τελευταίο ρημαδομάθημα έμεινε και τέλος!!

greek way of life :P
Εγω γραφω αυριο οποτε υπολογιζω κανα 12ωρο να το φαω στα βιβλια :knife::knife: καλο κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
δεν ανησυχουμε θα τα ξεχασεις πιο ευκολα απο ο,τι τα εμαθες

edit *βαζω φωτοτυπιες μπροστα για να μαι στο κλιμα*

τα θυμαμαι ακόμα, ήταν και μια από τις ερωτήσεις που έπεσε και παίζει να το πέρασα με 10.
Δεν πιστευα οτι θα τον δω αυτο τον βαθμο ποτέ :D
τωρα μπορω να ξενυχταω για να μαθω για τις μεταβολες του αεπ στις παραανω περιοδους..:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incredible

Νεοφερμένος

Ο Incredible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κανενας που να γραφει αυριο...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
κανενας που να γραφει αυριο...??

Μάλλον όσοι γράφανε διάβαζαν και δεν είχαν τον υπολογιστή ανοιχτό, σίγουρη επιτυχία έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν ειναι ευκολ να ξενυχτας! Ειμαι της αποψης οτι πρεπει να κοιμηθουμε πρωτα σωστά και μετά να διαβασουμε ωστε να μπορεσουμε να τα αφομοιωσουμε καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Είπε ο τύπος που δίνει πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incredible

Νεοφερμένος

Ο Incredible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μάλλον όσοι γράφανε διάβαζαν και δεν είχαν τον υπολογιστή ανοιχτό, σίγουρη επιτυχία έτσι!

χαχα ισως ετσι βοηθησαν και εμενα στο να γραψω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εσείς που διαβάζετε το βράδυ, πως την παλεύετε; Τι κάνετε στην περίπτωση που νυστάζετε και έχετε αρκετό διάβασμα για την επόμενη μέρα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Συνηθως πλακωνομαι στους καφεδες πριν και κατα την διαρκεια του διαβασματος!Πολλες φορες οταν νιωθω οτι νυσταζω υπερβολικα σηκωνομαι και περπαταω μια γυρα το σπιτι,ριχνω νερο στο προσωπο μου(ακομη και ενα γρηγορο ντουζ)ή πεφτω και ριχνω 5-10 push ups!Παντως δεν νυσταζω ποτε ευκολα την νυχτα,σε βαθμο που τα περισσοτερα βραδυα τα πηγαινω σερι μεχρι το πρωι οταν διαβαζω.Ειδικα για τις Πανελληνιες,τις περισσοτερες φορες πηγαινα αυπνος στο σχολειο και κοιμουνα το μεσημερι(οχι και το καλυτερο παραδειγμα),αλλα τουλαχιστον για μενα αυτο απεδωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
τα power naps βοηθανε! με ενα 10λεπτο νιωθεις οτι κοιμηθηκες 6ωρο! βεβαια δεν μπορεις να το πας για πολυ ετσι, αλλα για μια εκτακτη κατασταση βοηθαει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πλέον έχω συνηθίσει το να ξενυχτάω,insomnia φάση. Το τελευταιο ερώτημα της ch0c0lαtε.co0kiε είναι ένα θέμα! Σε αυτή την περίπτωση ή θα'χεις συνεχώς ένα ποτηρι νερό και θα βρέχεσαι,θα πίνεις καφέδες και τα συναφή, ή θα κοιμάσαι και θα βάζεις το ξυπνητήρι σου κανα 2ωρο πριν απο ότι ήταν προγραμματισμένο να ξυπνησεις.Δεν το επικροτούν πολλοί βέβαια αυτό, αλλά από το να μην διαβάσεις καθόλου,προτιμότερο δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τι λετε ρε που αντεχετε το ξενυχτι για διαβασμα..πραγματικα παιζει να το εχω 5 φορες μεσα σε 50 μερες σχολειου και πραγματικα το αντιπαθω... η στιγμη που εισαι κουρασμενος δεν αποδιδεις

Την ωρα που ξυπναω μερικες φορες... 5-30 \6 ριχνω μπινελικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατι σας φαινεται φυσιολογικό το ξενύχτι στις πανελληνιες... Πολλα παιδιά το συνηθίζουν ειναι η αλήθεια αλλα το πρωι ειναι σαν ζόμπι :P Και αντε να βγάλεις τόσες ώρες σχολειο και φροντιστηριο μετα... Εγω δεν ειχα ξενύχτησα ποτε. Μια φορά μόνο, για να ολοκληρώσω ενα σχεδιο δούλευα ως τις 1 το βράδυ και άλλη μια φορά διάβαζα έως εκεινη την ωρα περιπου ΑΟΔΕ για ενα διαγώνισμα. Ο ύπνος ειναι πολυ σημαντικός, αν σκεφτείτε οτι οι περισσότεροι εχετε μαθημα και το Σαββατο και την Κυριακή γράφετε, εγω ειχα παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Kαι εγω περυσι ειχα ξενυχτησει λιγες φορες γιατι δεν ειμαι βραδινος τυπος.Ομως κυριως ξυπνουσα καθε μερα στις 5:30 για να τα προλαβω και δεν με ενοχλουσε ιδιαιτερα.Φετος δεν ξυπναω απο τοσο νωρις.Συνηθως στις 9 ξεκιναω να διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top