All-night study log

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
κι εγω ολονυκτια, ευτυχως παιζει και η Εθνικη και ετσι δικαιολογημενα θα ξινομαι.
λεω να το παω μεχρι το πρωι σε αριθμιτικη αναλυση γιατι θα ηταν υπεροχο να την περασω τωρα. Εχει το γαμημενο πολλα συμβολα (μαθηματικα) και ειλικρινα δε το παλευω.

Η ειδικευση εχει πιασει τοπο, οτιδηποτε που δεν εχει να κανει με πληροφορικη κουραζει το ματι μου στο δευτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ποιον αγώνα; Ποια εθνική;
ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ' ΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ποιον αγώνα; Ποια εθνική;
ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ' ΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.
27 Ιουνίου. Save the date γαμωτη μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το μένουμε για αποψε έχει "Παιδιά και νέους με προβλήματα ορασης".

Δεν έχω σκοπό να το ξημερώσω, αλλα θα ήθελα να διαβασω μέχρι τις 3-4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Δεν έχω σκοπό να το ξημερώσω, αλλα θα ήθελα να διαβασω μέχρι τις 3-4.

Όταν το ξημερώνεις δηλαδή μέχρι τί ώρα διαβάζεις?:P
Καλό κουράγιο πάντως!


Ευελπιστώ σήμερα να τελειώσω με την πραγματολογία!:hypno::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Θα το ξημερώσω διότι έχω μια εργασία στο μεταπτυχιακό και η μόνη βιβλιογραφία που ταιριάζει, είναι από δημοσιευμένα άρθρα σε journals....:kill: :crazy:


Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πέσω για ύπνο για ένα δίωρο και να καταφέρω να ξυπνήσω μετά:P;;

Σκέψου ότι στο Στρατό, αν κάνεις γερμανικό νούμερο σκοπιά 2-4 το πρωί, θα πρέπει να αναγκαστικά στις 6 να ξυπνήσεις. Άρα κοιμάσαι για 2 ώρες. Εκεί μετράς και τα δευτερόλεπτα ύπνου. :P Μοναδική εμπειρία...Μπορώ να σας διηγηθώ τρελές εμπειρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εδω ειμαι :wacko: :wacko: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Σερί λογικά, να τελειώσω εργασία και 4η σεζόν SoA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Αμα το διαβασμα αφορα εξεταστικη τοτε θα ελεγα καλυτερα μην βγαλεις την υλη και να κοιμηθεις ενα 3ωρακι-4ωρο(τουλαχιστον) παρα να την βγαλεις ολη και να πας σερι να δωσεις.Πολυ απλα τα μισα δεν θα σου ρχονται εκεινη την στιγμη.Αμα αφορα εργασια και εισαι κοντα στην προθεσμια τοτε αλλαζει το πραγμα..εκει ολα επιτρεπονται :P.Καφεδες, red bull κτλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


the night is dark and full of deadlines
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ψυχοφυσιολογία μέχρι να με πάρει ο ύπνος πάνω από το βιβλίο.

Τρελό ξεσάλωμα κι απόψε:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ειμαι ο μονος ατυχος που λογω οικονομικων συγκυριων μενω στο πατρικο μου,και μου πρηζουν τα νευρα οι γονεις μου επειδη ξενυχταω(διαβασμα-ταινιες) το θεωρουν αφυσικο;....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι το βραδυ ειναι η καλυτερη ωρα να διαβασεις:χαλαρωνεις δεν ακους φωνες,ηρεμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ειμαι ο μονος ατυχος που λογω οικονομικων συγκυριων μενω στο πατρικο μου,και μου πρηζουν τα νευρα οι γονεις μου επειδη ξενυχταω(διαβασμα-ταινιες) το θεωρουν αφυσικο;....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι το βραδυ ειναι η καλυτερη ωρα να διαβασεις:χαλαρωνεις δεν ακους φωνες,ηρεμια.


you are not alone bro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ειμαι ο μονος ατυχος που λογω οικονομικων συγκυριων μενω στο πατρικο μου,και μου πρηζουν τα νευρα οι γονεις μου επειδη ξενυχταω(διαβασμα-ταινιες) το θεωρουν αφυσικο;....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι το βραδυ ειναι η καλυτερη ωρα να διαβασεις:χαλαρωνεις δεν ακους φωνες,ηρεμια.

δεν μενω πια στο πατρικο, αλλα ηταν το μεγαλυτερο μου προβλημα. εγω παντα λειτουργουσα μονο βραδυ και τοτε ηθελα να διαβαζω και πραγματικα ακουγα καθημερινα γκρινια. και στο λυκειο αλλα και στο πανεπιστημιο, επρεπε να κανω απολυτη ησυχια για να μην καταλαβαινουν οτι ειμαι ξυπνια και διαβαζω. τι να πω, υπομονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Κι εγώ συνηθίζω να διαβάζω τα βράδια , αλλά οι γονείς μου εκνευρίζονται και μου κλείνουν το φως. Το τι ακούω το πρωί δε λέγεται.Για μένα οι πιο παραγωγικές ώρες είναι 11-3 που το διάβασμα παίρνει συνήθως τις μισές ώρες απ' ότι τη μέρα.Εκείνη η απόλυτη ησυχία χωρίς καμία απολύτως ενόχληση από κανέναν είναι τέλεια.;)Εύχομαι μόνο να υπήρχαν και νυχτερινές εξετάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
δεν μενω πια στο πατρικο, αλλα ηταν το μεγαλυτερο μου προβλημα. εγω παντα λειτουργουσα μονο βραδυ και τοτε ηθελα να διαβαζω και πραγματικα ακουγα καθημερινα γκρινια. και στο λυκειο αλλα και στο πανεπιστημιο, επρεπε να κανω απολυτη ησυχια για να μην καταλαβαινουν οτι ειμαι ξυπνια και διαβαζω. τι να πω, υπομονη!

αν θες να κατουρησεις ή να πας να πιεις νερο τι κάνεις δηλ;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
αν θες να κατουρησεις ή να πας να πιεις νερο τι κάνεις δηλ;..

δεν μενω πια οπως ειπα, αν ηθελα εσβηνα το φως μου και εβγαινα με δηθεν νυσταγμενο υφος, οτι δηθεν σηκωθηκα απο το κρεβατι, για την περιπτωση που θα πετυχαινα καποιον. :P
γενικως το ηξεραν οτι διαβαζω και οτι λειτουργω τα βραδια, απλα το εκρυβα οσο μπορουσα για να αποφυγω την πολλη γκρινια. ακομα και τωρα οταν παω στο πατρικο μου η μονιμη ερωτηση και το αγχος του πατερα μου ειναι αν εχω κοιμηθει καλα, γονεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Με θυμάμαι το 15ήμερο του Απρίλη να κοιμάμαι στις 5 το πρωί διαβάζοντας ΑΟΔΕ ή/και ΑΟΘ και στην συνέχεια να ξυπνώ στις 9-10 το πρωί τελείως κακόκεφος, να πίνω ένα red bull και τα ίδια πάλι, ελπίζω να μην χρειαστεί να το ξανακάνω αυτό. Γενικώς, το διάβασμα μετά τις 1 το πρωί είναι πολύ ψυχοφθόρο και καθόλου αποδοτικό αλλά τουλάχιστον φέρνει κάποια αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Με θυμάμαι το 15ήμερο του Απρίλη να κοιμάμαι στις 5 το πρωί διαβάζοντας ΑΟΔΕ ή/και ΑΟΘ και στην συνέχεια να ξυπνώ στις 9-10 το πρωί τελείως κακόκεφος, να πίνω ένα red bull και τα ίδια πάλι, ελπίζω να μην χρειαστεί να το ξανακάνω αυτό. Γενικώς, το διάβασμα μετά τις 1 το πρωί είναι πολύ ψυχοφθόρο και καθόλου αποδοτικό αλλά τουλάχιστον φέρνει κάποια αποτελέσματα.

Αν δεν είσαι συνηθισμένος βράδυ δεν είναι ιδιαίτερα αποδοτικό.Αν πάλι είσαι,σε συνδυασμό με την απόλυτη ησυχία που υπάρχει εκείνες τις ώρες,είναι ότι πρέπει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δύο μαθήματα μέσα σε μία μέρα, ναι ρε:crazy:!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top