All-night study log

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ελα ρε γιατι? Τι διαβαζεις?

Γενικά το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω προγραμματισμό :P
Και κατά συνέπεια χρωστάω από το πρώτο Java και C.
Αλλά γενικά πρέπει αυτό το καλοκαίρι να μάθω προγραμματισμό,θα μπούμε C++ στο επόμενο και δεν θα προλαβαίνω..Αλλά διαβάζω μόνη μου από την πολύ αρχή εδώ και λίγες μέρες και μου φαίνονται βουνό :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Γενικά το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω προγραμματισμό :P
Και κατά συνέπεια χρωστάω από το πρώτο Java και C.
Αλλά γενικά πρέπει αυτό το καλοκαίρι να μάθω προγραμματισμό,θα μπούμε C++ στο επόμενο και δεν θα προλαβαίνω..Αλλά διαβάζω μόνη μου από την πολύ αρχή εδώ και λίγες μέρες και μου φαίνονται βουνό :/::/:

τα ιδια κ εγω την θετικη μου μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Γενικά το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω προγραμματισμό :P
Και κατά συνέπεια χρωστάω από το πρώτο Java και C.
Αλλά γενικά πρέπει αυτό το καλοκαίρι να μάθω προγραμματισμό,θα μπούμε C++ στο επόμενο και δεν θα προλαβαίνω..Αλλά διαβάζω μόνη μου από την πολύ αρχή εδώ και λίγες μέρες και μου φαίνονται βουνό :/::/:
Βαλε προγραμματισμο στο διαβασμα σου :P

Δεν ξερω απο τι υλικο διαβαζεις, απλα να σου πω οτι δεν χρειαζεται να λυνεις 200 ασκησεις για να τα μαθεις. Λυνε 5-7 ασκησεις απο καθε ενοτητα μετριας δυσκολιας και σιγα σιγα θα αρχισεις να μπαινεις στο κλιμα. Γιατι εκει ειναι η δυσκολια, οχι κατι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
τα ιδια κ εγω την θετικη μου μεσα
Τα ίδια χάλια από Τεχνολογική-Α,αν και δεν το μετανιώνω...:)

Βαλε προγραμματισμο στο διαβασμα σου :P

Δεν ξερω απο τι υλικο διαβαζεις, απλα να σου πω οτι δεν χρειαζεται να λυνεις 200 ασκησεις για να τα μαθεις. Λυνε 5-7 ασκησεις απο καθε ενοτητα μετριας δυσκολιας και σιγα σιγα θα αρχισεις να μπαινεις στο κλιμα. Γιατι εκει ειναι η δυσκολια, οχι κατι αλλο.

Δεν ξέρω,έχω ένα βιβλίο άσχετο με τη σχολή,που κάνει γενικά εισαγωγή στον προγραμματισμό και την Java.Είναι πολύ καλό,αλλά προς το παρόν κάθομαι και διαβάζω κάτι θεωρίες :P Αλλά γενικά το έχω φοβηθεί αυτό το μάθημα και είμαι πολύ αρνητικά προδιαθετειμένη κάθε φορά που το ανοίγω..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν ξέρω,έχω ένα βιβλίο άσχετο με τη σχολή,που κάνει γενικά εισαγωγή στον προγραμματισμό και την Java.Είναι πολύ καλό,αλλά προς το παρόν κάθομαι και διαβάζω κάτι θεωρίες :P Αλλά γενικά το έχω φοβηθεί αυτό το μάθημα και είμαι πολύ αρνητικά προδιαθετειμένη κάθε φορά που το ανοίγω..:/:
Πολλοι ασχετοι εντελως με την Πληροφορικη καθονται και μαθαινουν προγραμματισμο χωρις να τους χρησιμευσει πουθενα επαγγελματικα. Το κανουν επειδη ειναι διασκεδαστικο, ευχαριστω και δημιουργικο. Επισης υπαρχει η φημη οτι με τον να μαθεις προγραμματισμο βοηθαει και στο να σκεφτεσαι καλυτερα στον εξω κοσμο.

Ε κριμα ειναι εσυ που ειναι και το αντικειμενο σου να μην ξερεις. Εμπρος λοιπον, βουρ στο Eclipse :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πολλοι ασχετοι εντελως με την Πληροφορικη καθονται και μαθαινουν προγραμματισμο χωρις να τους χρησιμευσει πουθενα επαγγελματικα. Το κανουν επειδη ειναι διασκεδαστικο, ευχαριστω και δημιουργικο. Επισης υπαρχει η φημη οτι με τον να μαθεις προγραμματισμο βοηθαει και στο να σκεφτεσαι καλυτερα στον εξω κοσμο.

Ε κριμα ειναι εσυ που ειναι και το αντικειμενο σου να μην ξερεις. Εμπρος λοιπον, βουρ στο Eclipse :P

Δίκιο έχεις!!Κάτι πρέπει να γίνει επιτέλους :P Άντε καλό μας διαβασζζΖΖΖζζ........ :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Κλινική Ψυχολογία: Ψυχολογικά προβλήματα παιδιών και εφηβων

3 παρά και το διαβασμα καλά κρατεί

Ανούσιο μήνυμα, απλα και μόνο για να ξεθάψω το thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
μια χαρα...
κανα ψυχολογικο μην αρπαξεις και ολα καλα :)

παμε γερα. . . . . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
μια χαρα...
κανα ψυχολογικο μην αρπαξεις και ολα καλα :)

παμε γερα. . . . . . .
Μετά τη σημερινή νύχτα, ε, όλο και κάποιο κουσούρι θα μου μείνει:p...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Και σκεφτόμουν σήμερα να το ξεθάψω αυτό το thread :P

Διάβασμα τέλος για σήμερα, έχει NBA σε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πέσω για ύπνο για ένα δίωρο και να καταφέρω να ξυπνήσω μετά:P;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
και να το καταφερεις το αποτελεσμα θα ειναι απογοητευτικο. Αυτο σκεφτομαι κι εγω τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
και να το καταφερεις το αποτελεσμα θα ειναι απογοητευτικο. Αυτο σκεφτομαι κι εγω τωρα.

δεν ειναι για ολους απογοητευτικο.. καποιοι ανθρωποι λειτουργουν μια χαρα και αυπνοι. δεν μιλαω φυσικα για εξαντληση ημερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πέσω για ύπνο για ένα δίωρο και να καταφέρω να ξυπνήσω μετά:P;;

Αχ, μην ακούω την λέξη πιθανότητες!
Μέχρι τώρα Στατιστική διάβαζα!!!

Πάντως είναι ιδιαιτέρως αυξημένες διότι σε 2 ώρες ο οργανισμός μπαίνει σε βαθύ ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
δεν ειναι για ολους απογοητευτικο.. καποιοι ανθρωποι λειτουργουν μια χαρα και αυπνοι. δεν μιλαω φυσικα για εξαντληση ημερων.
κοιτα, και να παει να δωσει κανεις μπορει και εν τελει να τα παει και καλα. Συμφωνω οτι ειναι υποκειμενικο το ολο θεμα. Πρεπει να παραδεχτουμε οτι ειμαστε σκλαβοι του σωματος μας ως προς καποιες αναγκες και δυστυχως το θελω δεν καλυβει αυτες τις αναγκες. Αντιθετα ο υπνος το κανει.

Για παραδειγμα ειναι δυσκολο να εχεις τα ιδια επιπεδα συγκεντρωσης την επομενη μερα. Αρα κατ εμε οι πιθανοτητες για ενα επιθυμητο αποτελεσμα(π.χ διαβασμα) ειναι μειωμενες τοσο ωστε να ειναι καταστροφη και εν τελει να χασεις πιο πολλες ωρες απο αυτες που θα δαπανουσες σε ενα 6 υπνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
I'm here too, παρολο που δεν δινω πανελληνιες.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
γενικά όσο και να ευλογώ το νυχτερινό διάβασμα αν κάποιος νομίζει πως ήρθε η ώρα του ( του ύπνου ) καλό είναι να το αποδέχεται και να μη κοροϊδεύει τον εαυτό του. Σε αυτή τη περίπτωση κοιμάσαι κατευθείαν όσο βλέπεις ότι δεν αποδίδεις για να κερδίσεις τις ώρες την άλλη μέρα. Έχει διαφορά και μπορείτε να το διαπιστώσετε εύκολα όταν δείτε πάλι μετά τον ύπνο φρέσκοι σε τι μαλακίες κολλούσατε το προηγούμενο βράδυ λόγω έλλειψης συγκέντρωσης.

on topic: έχω να συνεχίσω μια εργασία c++ αλλά με κόβω τελικά να βλέπω 1-2 επεισόδια ακόμα got και να τη πέφτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ολονυχτία παρέα με το "Φασμα του Αυτισμού" σήμερα ΚΑΙ υπηρεσία... Τα κάνω όλα και συμφέρω:P.

Κανένας άλλος που θα μου κάνει παρέα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε με βλέπω για ολονυκτία, αλλά 3-4 ώρες θα ήθελα να τις αφιερώσω στο διάβασμα.
Να βγάλω ένα από τα πιο δύσκολα κεφάλαια της ύλης, το εγκεφαλικό στέλεχος! Αλλά αυτή τη φορά, να το βγάλω σωστά, όχι ψευτοπασαλείμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θα το πάω για ολονυχτία μάλλον, αλλά με διαλείμματα. Δηλαδή διάβαζα ως τώρα, θα κάνω διάλειμμα για τον αγώνα 10-12. Θα διαβάζω 12-1 το υπόλοιπο κεφάλαιο που μου έμεινε, μετά θα δω τον αγώνα 1-3. Ε και μετά κανένα διωράκι 3-5 θέλω να βγάλω άλλο ένα κεφάλαιο.
Γαμημένη Παθολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top