All-night study log

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τελικά κοιμήθηκα λίγο, καλό είναι, αν δεν προλαβαίνεις να κλείσεις 7ωρο το πρωί συμπληρώνεις μετά.

Θέλω μέχρι τις 6 τουλάχιστον σήμερα. Για να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τελικά κοιμήθηκα λίγο, καλό είναι, αν δεν προλαβαίνεις να κλείσεις 7ωρο το πρωί συμπληρώνεις μετά.

Θέλω μέχρι τις 6 τουλάχιστον σήμερα. Για να δούμε.
Τι ωρες ξυπνας ρε? Γιατι ωραια τα ξενυχτια αλλα αν δεν ξυπνας και 9 το πρωι την αλλη μερα τουλαχιστον, δεν γινεται. Αποβλακωνεσαι αν ξυπνας μεσημερι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
12-13 συνήθως. Και ίσως ξανακοιμηθώ καμιά ωρίτσα σπαστά μέχρι τις 18, ανάλογα πώς είμαι.

Τέτοια εποχή πρωί και μεσημέρι είναι νεκρές ώρες έτσι κι αλλιώς, πολλή ζέστη για να βγεις έξω. Ακόμα και για μπάνια μάλλον απόγευμα λέει πιο πολύ, άρα βολεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
12-13 συνήθως. Και ίσως ξανακοιμηθώ καμιά ωρίτσα σπαστά μέχρι τις 18, ανάλογα πώς είμαι.

Τέτοια εποχή πρωί και μεσημέρι είναι νεκρές ώρες έτσι κι αλλιώς, πολλή ζέστη για να βγεις έξω. Ακόμα και για μπάνια μάλλον απόγευμα λέει πιο πολύ, άρα βολεύει.

Να κοιμάσαι όμως και λίγο βράδυ για να τσιμπάς και λίγο rem. Τα πολλά σερί ξενύχτια έχουνε παρενέργειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Νόμιζα ο χρόνος που περνάς σε REM, ή και το αν περνάς, έχει να κάνει με το πόσο κοιμάσαι, όχι με το πότε. Μετά από λίγη ώρα μπαίνεις σε REM, μετά από λίγο φεύγεις, ξαναμπαίνεις, βγαίνεις so forth. Έχει να κάνει με το ότι είναι ελαφρύς, άρα πρωί με φασαρία ξυπνάς εύκολα, αυτό λες?

Anw, δεν το 'χω ψάξει, θα τσεκάρω μετά άμα είναι. ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΖΜΑ ΤΩΡΑ, ΔΕΝΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩΜΗΜΟΥΜΙΛΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Συνήθως η φάση rem αρχίζει περίπου μετά από 1μισι ώρα ύπνου. Αλλά πρέπει μαλακία να είπα, δεν χρειάζεσαι μόνο τον ύπνο rem, αλλά και τον βαθύ ύπνο. Το βράδυ έχεις από όλα σε στάδια. Όταν κοιμάσαι μέρα σπάνια πέφτεις σε βαθύ ύπνο. Η έλλειψη αυτού σε κάνει κομμάτια. Πάντως αν έχεις στήση μόλις ξυπνήσεις, έχεις πέσει σε rem ok :P

im sooo off topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
αα όχι όχι, πάει μια χαρά το πρόγραμμα του εξαμήνου με τις προόδους:)

μπραβοοο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Τι ωρες ξυπνας ρε? Γιατι ωραια τα ξενυχτια αλλα αν δεν ξυπνας και 9 το πρωι την αλλη μερα τουλαχιστον, δεν γινεται. Αποβλακωνεσαι αν ξυπνας μεσημερι :/:

το καλύτερο είναι σερί, ύπνο 8 το βράδυ και ξύπνημα την άλλη μέρα 5 τα ξημερώματα. Αλλά θέλει προπόνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως μετά τις 3-4 τα ξημερώματα (όταν κάθομαι) αρχίζω να πιστεύω ότι έχουμε 3 νεφρούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τέλος σήμερα. Λέω να το κρατήσω αυτό κάπως. 5/5:30 ύπνο και μετά διάβασμα απ' το απογευματάκι/βράδυ. Ή απ' όταν ξυπνήσω, σε πιο πιεστικές περιπτώσεις.

Όπως τώρα ας πούμε. Ακόμα δεν έχω καταφέρει το 12ωρο που 'λεγα κάτι σελίδες πριν btw. Για να δούμε αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως μετά τις 3-4 τα ξημερώματα (όταν κάθομαι) αρχίζω να πιστεύω ότι έχουμε 3 νεφρούς :P

Μετά τις 4 αρχίζω και έχω παραισθήσεις. Ακούω όλους τους ήχους, το ψυγείο, τις συστολές-διαστολές των τοίχων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πάει κι ο Μάιος. Κι εμείς τι θα κάνουμε όταν μπει ο Ιούνιος?

Καφέ, για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Λίγο ανορθόδοξα σήμερα, τώρα ξεκινάω.

/omg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Σήμερα πρέπει να βγάλω την ύλη από 10 διαφάνειες.Χωρίς να έχω κοιμηθεί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σήμερα πρέπει να βγάλω την ύλη από 10 διαφάνειες.Χωρίς να έχω κοιμηθεί.


ή καπως ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
2ο all nighter της εξεταστικής.

let's hope it was worth it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα πρέπει να βγάλω την ύλη από 10 διαφάνειες.Χωρίς να έχω κοιμηθεί.

Έτσι ακριβώς ήμουν όταν έγραφα βιολογία κατεύθυνσης. Ούτε να το θυμάμαι δεν θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς ήμουν όταν έγραφα βιολογία κατεύθυνσης. Ούτε να το θυμάμαι δεν θέλω.

The beard must've been a nice touch.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top