Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Του χρόνου όμως θα ξαναρχίσεις το κολύμπι και τα 103 θα τα κάνεις παλι 75
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγω παιδιά εχω πάρει 5 κιλά και πάλι καλα. Οταν εκνευρίζομαι , όταν δεν ξέρω τ να κάνω το ρίχνω στο φαί.. Και νά οι σοκολάτες και να τα τοστ και να τα γλυκά και δε συμμαζεύεται...Μιλάμε για πολύ φαιιι!! Με το που τελειώσουν οι πανελλήνιες θα αρχίσω γυμναστήριο!! Αρκεί βέβαια να κόψω το φαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekouras

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Χιχι!Το καλο που μου θελω!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
απο. μεσα σε τεσσερις μηνες εχω παει απο 94 στα 108!!
1η ιουνιου ομως γραφομαι γυμναστηριο και ξανααρχιζω διατροφη- kick boxing.. ελπιζω μεχρι τελη ιουλιου να ειμαι οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Κ εγώ απο πρώτη ιουνίου θα ξεκινήσω! Ελπίζω να δούμε αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εγω απο 64 πηγα 72 και τις τελευταιες βδομαδες,τα χω παει στα 68.Αλλα δεν ανησυχω,καθως το καλοκαιρακι θα μαι ολη μερα σε ενα γηπεδο για προπονηση και μπαλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ειμαι ο μοναδικος που φετος εχασα 18 κιλα ??????? :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μάλλον :P Κατάφερες να χάσεις τόσα κιλά μες στην γ' λυκείου..??Μπράβο:)εγώ πήρα 2 με 3 κιλάκια..Πολύ καλά σε σχέση με κάποιους άλλους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
απλά όποτε προσπαθώ να λύσω μια άσκηση και δε μου βγαίνει,πηγαίνω μέχρι την κουζίνα.
Ειναι απαισιο :mad:
αλλα ναι,απο 1η Ιουνίου,θα τα χάσω όλα!
καλό μας κουράγιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
τι 2-3 κιλακια ρε παιδια σοβαρα μιλατε? Εγω απο τοτε που ξεκινησα να διαβαζω(ξαναδινω) απο τον μαρτιο,απο77 πηγα 85
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ειμαι ο μοναδικος που φετος εχασα 18 κιλα ??????? :crazy:

18 κιλα??? Αν όχι ο μοναδικός θα είσαι από τους λίγους που εχασαν τόσα πολλά κιλά!! Μπράβο!!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Εγω αντι να παρω εχασα!Ολοι και καλα μου λεγανε πως εχω γινει κοκκαλιαρα(δεν το πιστευω ομως αυτο αφου και πριν ειχα παραπανω κιλα πολυ περισσοτερο απο το κανονικο).Λογω της πιεσης,διαβασματος και το αγχος στο φουλ.Αλλα πρεπει να χασω και αλλα τωρα το καλοκαιρι...:P(εν το μεταξυ ο πατερας μου λεει οτι αν ειναι να χανω κιλα λογω εξετασεων θα με βαζει καθε χρονο αντι για διαιτες κλπ να γραφω :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εβαλα 8 κιλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγω αντι να παρω εχασα!Ολοι και καλα μου λεγανε πως εχω γινει κοκκαλιαρα(δεν το πιστευω ομως αυτο αφου και πριν ειχα παραπανω κιλα πολυ περισσοτερο απο το κανονικο).Λογω της πιεσης,διαβασματος και το αγχος στο φουλ.Αλλα πρεπει να χασω και αλλα τωρα το καλοκαιρι...:P(εν το μεταξυ ο πατερας μου λεει οτι αν ειναι να χανω κιλα λογω εξετασεων θα με βαζει καθε χρονο αντι για διαιτες κλπ να γραφω :/:)

γιατί να χάσεις και άλλα το καλοκαίρι :confused:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
απλά όποτε προσπαθώ να λύσω μια άσκηση και δε μου βγαίνει,πηγαίνω μέχρι την κουζίνα.
Ειναι απαισιο :mad:
αλλα ναι,απο 1η Ιουνίου,θα τα χάσω όλα!
καλό μας κουράγιο :)

Χαχαχαχ κι εγω. Επισης οταν βαριεμαι τρωω.
Στην αρχη της χρονιας εβαλα 4 κιλα, μετα εχασα 2, μετα ξαναπηρα και μετα ξαναεχασα.
Νομιζω τωρα ειμαι στη φαση που ξαναπαιρνω κιλα. Μερικα παντελονια μου χωρανε ισα ισα.:redface:
Ευτυχως μενω σε νησι οποτε 2 φορες κολυμπι τη μερα+γυμναστηριο=αποχωρισμος πληθωρικων μπουτιων και κοιλιτσας.
Ελπιζω να μην βαρεθω στις 5 μερες γιατι γενικα ειμαι και αναβλητικος τυπος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
απο 580 πηγα 610,εβαλα 300 ολοκληρα Νιουτον!!!Αλλα ενταξει πιστευω θα τα χασω ευκολα!!:))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
γιατί να χάσεις και άλλα το καλοκαίρι :confused:.
Επειδη παρολο που εχασα καποια κιλα ειμαι ακομα πανω απ'το κανονικο βαρος απλως δεν φαινεται και πολυ, επειδη ειμαι καπως ψηλη αλλα και παλι ειμαι υπερβαρη αρα πρεπει να χασω κι αλλα για να φτασω στο κανονικο.:P

απο 580 πηγα 610,εβαλα 300 ολοκληρα Νιουτον!!!Αλλα ενταξει πιστευω θα τα χασω ευκολα!!:))))
Εχεις πολυ πλακα!:rofl:Καλυτερα να τα μετρας με κιλα για να μην φαινονται τοσο πολλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πωπω μεγάλη πίκρα αυτό το θέμα.

Στην αρχή της χρονιάς επειδή δεν έτρωγα λόγω άγχους,είχα χάσει αρκετά κιλά.

Από τον Μάρτη όμως και μέχρι να γράψουμε Πανελλήνιες,πήρα 6 κιλά. :worry:

Τώρα έχω σταθεροποιηθεί κάπως αλλά στόχος μου είναι να τα χάσω μέσα στον Ιούνη,έχω τρελαθεί στη σαλάτα και στον τόνο να πούμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirtoulis7

Νεοφερμένος

Ο spirtoulis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω οτι πηρα (7-8 κιλα) τα εχασα την περιοδο των πανελληνιων γιατι κοιμομουν και ξυπναγα οτι ωρα να ναι και δεν ετρωγα πολυ :P πολλες φορες το ξεχνουσα κιολας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantera

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω πηρα 6 κιλα,αλλα τα χασα με ποδοσφαιρο,μπασκετ και τρεξιμο.Ειμαι fit και παλι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top