[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ αλλά μήπως να περίμενες με ανυπομονησία την βάση του ΔΕΟΣ;;

Μπα ειμαι μέσα. Σε περιμένουμε, παντως, στο ΟΠΑ! Είτε φετος η του χρονου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ευχαριστώ αλλά του χρόνου θα έρθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κάποια αλλη γνώμη παιδια;
Πιο τεκμηριωμένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ας μου απαντήσει κάποιος ρε παιδια τι πιθανότητες μου δίνετε για Οικ επιστημών εκπα με 6% το έχασα περυσι για 33 μορια κ πΙρνει 18 ατομα
Θα τρελαθώ απ το άγχος μου, ειναι η μόνη μου ευκαιρία να κανω κατι

Μεγάλε ήρεμα, μην το μεγαλοποιεις τόσο στο μυαλό σου, δεν τελειώνει η ζωή στο πανεπιστήμιο και τις πανελλήνιες. 19 χρόνων είσαι , έχεις όλα τα περιθώρια να βρεις την άκρη. Από κει και πέρα, για το 6% που θέλεις εκτιμήσεις, κανεις δε μπορεί να σου απαντήσει μετά βεβαιότητας δυστυχώς, διότι πολύ απλά δε ξέρει κανείς πόσοι ξανακαναν μηχανογραφικό και τι δήλωσαν. Σκέψου μόνο πόσο έξω πέφτουν κάθε χρόνο οι εκτιμήσεις για το 90%, για το οποίο υποτίθεται ότι έχουν πολλά περισσότερα στοιχεία για να δουλέψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
@milianis, εχεις απόλυτο δίκιο.
Παρ'ολα αυτα οι πιθανότητες δεν ειναι με το μέρος μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν μπορεί να υπάρξει πιο τεκμηριωμένη γνώμη από την στιγμή που δεν έχουμε στοιχεία για το πόσοι κάνουν 6% και τα ποσοστά αυτών στις κλιμακώσεις μοριών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Το οικονομικό του εκπα δεν έχει μεγάλη ζήτηση,παίρνει σχετικά πολλά άτομα,είσαι σχεδον στην βάση.Νομίζω αρκούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Είσαι πάρα πολύ κοντά,αυτό είναι σίγουρο. Αλλά δεν είμαι εκτιμητής και ούτε θα προσπαθήσω να τον παραστήσω, ειδικά χωρίς να γνωρίζω κάτι. Σου το εύχομαι παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδια.
Κατ'εμε θεωρώ, ότι επειδή το εχασα για 33 μορια και τα 18 ατομα που παίρνει ειναι υπεραρκετά, +ότι φετος δε διεκδικούν τη συγκεκριμένη σχολη κ απ Αλλα πεδία δίνοντας ως 7ο μαθημα το αοθ, κατα 90% ειμαι μεσα. Ελπίζω να το δω και με τα μάτια μου
Να ειστε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LadyPhantom

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γεια σας έδωσα φέτος πανελλήνιες για το 3ο πεδίο-πόση θα είναι περίπου η διακύμανση των μορίων; Εγώ συγκέντρωσα 11.572 και ενδιαφέρομαι για το τμήμα τεχνολόγων γεωπόνων στο ΤΕΙ Λάρισας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 576641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! Εδωσα φετος πανελλαδικες στο 3ο πεδιο με 16974 μορια. Πιανω το χημικο στην κρητη; Περυσι ηταν 15121. Εχω διαβασει εκτιμησεις που λενε οτι θα παει γυρω στο 16400, αλλα προσφατα διαβασα για 17400 και ψιλοαγχωθηκα. Τι πιστευετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ποσο βλεπετε Λοχρη και ΔΕΤ οπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με 16400 σίγουρα πιάνεις λοχρη ίσως και ΔΕΤ,τώρα για εκτιμήσεις έχω δει αρκετές να δίνουν λοχρη στο 16200 κοντά αλλά διαφωνώ κάπως λόγω λιγότερες θέσεις εισακτέων και κάποιες σχολές που μπήκαν στον μηχανογραφικό του 2ου πεδίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheoniNia

Νεοφερμένος

Η TheoniNia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εχει κανεις κατι να πει για το 10%?? Εχει κανει κανεις απο εδω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κανείς δεν μπορεί να πει τίποτα για το 10% από την στιγμή που δεν δημοσιεύονται στατιστικά στοιχεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εχει κανεις κατι να πει για το 10%?? Εχει κανει κανεις απο εδω??

Πόσα μόρια και σε ποιο πεδίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheoniNia

Νεοφερμένος

Η TheoniNia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

Xristosk99

Νεοφερμένος

Ο Xristosk99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σας
Έχω 17269, Ποσεσ πιθανότητες έχω για ψυχολογία Ρεθύμνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofiapon12

Νεοφερμένος

Η Sofiapon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,καλα αποτελεσματα σε ολους!Να ρωτησω επειδη ειμαι λιγο αγχωδης γενικα σε σημειο υπερβολικο..περναω τη σχολη μου κατα 1500 μορια..υπαρχει περιπτωση να μην περασω;(γελοια ερωτηση το ξερω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Όχι.Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top