Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien

io-io ενταξει δε λεμε να απαγγελουμε και 80 σελιδες διαλογους βρε :P



:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σιγά που θα σας πω τι μ'αρέσει, ρε που τους πετύχαμε αυτούς ? :D:DΔεν θα πω τι μου αρέσει, αλλά θα πω ότι έχω ακούσει από ''αααχχ ευχαριστώ Κύριε'' :D έως ''χ.... μαλάκα κωλόπαιδο'' χαχαχα. Τα θυμάμαι και γελάω, οι αξέχαστες υπερεαλιστικές περιπέτειες μιας σάρκας. Πάντως ο λόγος για μένα είναι πολύ σημαντική υπόθεση στο σεξ όπως και οι ρόλοι και η φαντασία, αλλιώς είναι βαρετά όλα αυτά. Κάποιος μου'χε πει όμως ότι ο άντρας είναι περισσότερο οπτικός παρά ακουστικός στο κρεββάτι, δεν θα σας πω και τί λέω, το στέκι κοντεύει να μου κάνει φάκελο. Το τί έχω ακούσει δεν περιγράφεται, θα επέμβει ο Πολύδωρας αν γράψω όλα αυτά τα πρόστυχα. Προς το παρόν είμαι σε φάση αγνότητας προετοιμάζομαι για το μοναστήρι και αποφεύγω να κολάζομαι γράφοντας τέτοια πράγματα.
:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δυσκολο αυτο.... Βασικα δεν εχει αυτο που θα ψηφιζα....:P κατι αναμεσα σε μουγκα στην στρουγκα και γλυκολογα...Η μαλλον ολα μαζι(εκτος απο την ξενη γλωσσα:P).... Βασικα τπτ απο τα δυο αλλα δεν βρηκα καλητερο τροπο να το περιγραψω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis_pin

Νεοφερμένος

Η akis_pin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αχ βρε παιδιά και μενα μου αρέσουν και τα δύο αλλά ντρέπομαι και δεν μπορώ να μιλαω εκέίνη την ώρα....δεν ξέρω και τι να πω.....και σεις δε λέτε κάτι....να βοηθήσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μούγγα στη στρούγκα δε λέει καθόλου, τώρα το τι λέει γενικώς μπορεί να ποικίλει, δεν έχω πρόβλημα. Μια φορά μόνο του είχα βουλώσει το στόμα με μαξιλάρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tha+nos

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μούγγα στη στρούγκα δε λέει καθόλου, τώρα το τι λέει γενικώς μπορεί να ποικίλει, δεν έχω πρόβλημα. Μια φορά μόνο του είχα βουλώσει το στόμα με μαξιλάρι :P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αναλόγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! την στιγμή...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στα Ισπανικά που είμαι και σκράπας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Έλα τώρα, ο κόσμος το χει τούμπανο κι εσύ κρυφό καμάρι ότι σε φτιάχνει το "θ" και το ψεύδιδμα θτα Ιθπανικά :P

Ούνα θερβέθα πορ φαβόρ!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ανάλογα τη στιγμή και τη διάθεση... Το καλό είναι ότι έχει καταφέρει να καταλάβει πότε θέλω τι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nτέρτι οφ κόρς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Nτέρτι οφ κόρς! :D
Derti FM; Βάζετε και Άντζελα; :worry:
Και στο τσακίρ κέφι Αντύπας; :wacko:






Οκ, κοτσάνα, αγνοείστε! :bleh:




Προτιμώ λίγα λόγια, btw.. αλλά οκ, όπως έρθει η στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρκει να μην ειναι μουγκα στη στρουγκα...ελεος....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Από κατι που να μεταδιδει ποθο,παθος και γυναικεια σεξουαλικοτητα....μεχρι βρωμικα και προστυχα.

Και συνηθως και τα 2, παρακαλω


(Το μουγγα παιρνει κατω απο τη βαση και πρεπει να παει για προπονηση.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Από κατι που να μεταδιδει ποθο,παθος και γυναικεια σεξουαλικοτητα....μεχρι βρωμικα και προστυχα.

Και συνηθως και τα 2, παρακαλω


(Το μουγγα παιρνει κατω απο τη βαση και πρεπει να παει για προπονηση.)

αφού δεν την στέλνεις και στον πάγκο, πάλι καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αφού δεν την στέλνεις και στον πάγκο, πάλι καλά :P

Μεταξυ μας...εαν δεν εβγαινε στον παγκο απο μονος του...θα τον εστελνα εγω ευχαριστως!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εεετσι....!!

Αμα δε μαθει να βριζει και να λεει προστυχα, δεν εχει παιχνιδι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Θελω να μου μιλανε και προστηχα αλλα και μουγκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τeο πως γίνεται αυτό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top