Φοιτητική ζωή στις Σέρρες

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Επισης παιδια το ΤΕΙ προσφερει μια πληθωρα δραστηριοτητων ΔΩΡΕΑΝ στους φοιτητες.Ριξτε μια ματια εδω https://gym.teiser.gr ...;)
Το + ειναι οτι οι Σερρες ειναι ησυχη πολη.Δεν εχει αυτη τη βαβουρα των μεγαλουπολεων.
Το - ειναι οτι δεν εχει θαλασσα, και εμενα μου φαινεται καπως γιατι εχω μεγαλωσει διπλα στη θαλασσα ...:(:confused::/:..αλλα δε βαριεσαι :P...

@sakaros Φιλε σε ποια σχολη εισαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Που βολευει καλυτερα για να νοικιασει καποιος σερρες? κεντρο η κοντα στα τει? και γενικα τα τει ειναι μακρια απο το κεντρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Προτιμοτερο ειναι κεντρο,αλλα κ λιγο εξω δεν υπαρχει θεμα..Το ΤΕΙ με τα ποδια απο το κεντρο ειναι κανα 25 λεπτο περιπου..Με το αστικο γυρω στο 15λεπτο..

Οτι θες στειλε πμ

Επισης παιδια το ΤΕΙ προσφερει μια πληθωρα δραστηριοτητων ΔΩΡΕΑΝ στους φοιτητες.Ριξτε μια ματια εδω https://gym.teiser.gr ...;)
Το + ειναι οτι οι Σερρες ειναι ησυχη πολη.Δεν εχει αυτη τη βαβουρα των μεγαλουπολεων.
Το - ειναι οτι δεν εχει θαλασσα, και εμενα μου φαινεται καπως γιατι εχω μεγαλωσει διπλα στη θαλασσα ...:(:confused::/:..αλλα δε βαριεσαι :P...

@sakaros Φιλε σε ποια σχολη εισαι ?

Μηχανολογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εχει αρκετα ωραια σπιτακια στο κεντρο με μια ματια που εριξα σε κατι μεσητικα. Εμενα ενας φιλος μου νοικιαζε κεντρο και μου ειπε οτι το Τει ειναι ενα 10 λεπτο με τα ποδια κ μια φιλη μου οτι το Τει ειναι εξω απο τις Σερρες! Τι να πω... Παντως νομιζω οτι ειναι καλυτερα στο κεντρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
ΑΝ κ ειναι λιγο στοχοποιημενα οσο αναφορα κομματικες παραταξεις κτλ.(υποτιθεται οτι το CAMEO einai dapitiko steki k to omm πασπιτες) αλλα εγω δν τα κοιταω αυτα..

Αλλάξανε λημέρια βλέπω!Το 2008 που πρωτοπήγα ίσχυε το ανάποδο!:P

Που βολευει καλυτερα για να νοικιασει καποιος σερρες? κεντρο η κοντα στα τει? και γενικα τα τει ειναι μακρια απο το κεντρο?

Καλύτερα κέντρο,οι ξύπνιοι που έχουν γκαρσονιέρες και διαμερίσματα κοντά στο Τ.Ε.Ι. τα χτυπάνε επίτηδες!
Εγώ βρήκα τώρα σε μια κάθετη κοντά στη Μεραρχίας,60 τ.μ. γκαρσονιέρα 5ετίας,επιπλωμένη με inverterάκι,2 κατοστάρικα...

Μηχανολογος

Έλα ρε συνάδελφε!:P
Από το έτος σου μόνο κάτι κοπέλες ξέρω,στείλε κάνα p.m.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω ψανχω για κατι που να βολευει να πηγαινω ποδαρατο στο Τει γιατι δεν γουσταρω καθολου τα αστικα! Βρηκα ενα πολυ καλο κοντα στη πλατεια ελευθερειας νεοδμιτο 40 τμ επιπλωμενο κομπλε 150 ευρω αλλα κ παλι δεν ξερω καθολου την πολη και τις αποστασεις απο το Τει :/: ας με φωτισει καποιος!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλύτερα κέντρο,οι ξύπνιοι που έχουν γκαρσονιέρες και διαμερίσματα κοντά στο Τ.Ε.Ι. τα χτυπάνε επίτηδες!
Εγώ βρήκα τώρα σε μια κάθετη κοντά στη Μεραρχίας,60 τ.μ. γκαρσονιέρα 5ετίας,επιπλωμένη με inverterάκι,2 κατοστάρικα...

δλδ μεραρχιας ειναι κεντρο?? βασικα απο οτι καταλαβα οι σερρες ειναι μικρη πολη ειτε εισαι κοντα στο κεντρο ειτε κοντα στο τει ειτε αναμεσα..εχει τα καλα του και τα κακα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Απο εναν φιλο μ που σπουδαζει, ειναι ευχαριστημενος.Βεβαια δεν προσφερει τις δυνατοτητες, που προσφερει μια μεγαλουπολη αλλα εχει ΠΟΛΛΟΥΣ φοιτητες συγκρητικα με το μεγεθος της.Απο προσωπικη εμπειρια,σας διαβεβαιωνω πως εχει καλη φοιτητικη ζωη και πολυ καλο ΤΕΙ(πολυ θετικο), μπορεις να ασχοληθεις σοβαρα(αμα θες).Επισεις το καλοκαιρι εξω απο την πολη εχει μια περιοχη ονομαζομενη κοιλαδα με μπαρακια,καφε,club για τρελα γουστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jenny!!!

Νεοφερμένος

Η jenny!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα ενοικια ποσο περιπου ειναι? για γκαρσονιερα ενδιαφερομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
την ίδια ερώτηση με την jenny!!! θέλω να κάνω και εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top