Σχολικά Ερωτηματολόγια

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά έχω ένα μεγάλο θέμα με την εργασία της τεχνολογίας. Έχω επιλέξει να κανω μία περιγραφική έρευνα. Το πρόβλημα είναι ότι ενω είχα προγραματίσει να την κάνω μέσα στο Πάσχα έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και έσπασα και εγώ το χέρι μου, το δεξί. Έτσι δεν προλαβαίνω με τίποτα να την κάνω γιατί βγάζω το γύψο λίγο πρίν τις εξετάσεις ίσα ίσα για να γράψω.
Αυτό που θέλω να ζητήσω είναι αν θα μπορούσε κανένας να μου δόσει τη δικιά του με οποιοδήποτε θέμα. Δεν θέλω να δω καμία παυλίτσα στο τρίμηνο. Όποιος μπορει να τη στειλει σε αυτή τη διεύθυνση coolboarder1@live.com
Eυχαριστώ!
Υ.Γ. Δεν ειμαι καθόλου περίφανος που το ζητάω αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.
Στο ischool είναι “νόμος” να μην δίνονται έτοιμες εργασίες. Και με σπασμένο χέρι, στον υπολογιστή μπορείς να γράφεις. Γιατί κάποιος να σου χαρίσει τον κόπο του? Θυμήθηκες την εργασία την παραμονή που αρχίζουν τα σχολεία. Αν δεν παραδώσεις εργασία, δεν παίρνεις παύλα στο τετράμηνο, αλλά 01 για βαθμό γραπτού. Περαστικά σου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POVEPY

Νεοφερμένος

Η POVEPY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ! κανείς άλλος ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
1.Β
2.Α
3.Δ
4.Β
5.Α
6.Α
7.Α
8.Β
10.Α
11.Γ
12.Γ
13.Α
14.Β
15.Α
16.Α
17.Δ
18.Β
19.Γ
20.Β
21.Β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
1.Β
2.Α
3.Β
4.Β
5.Β
6.Α
7.Α
8.Α
9.Α
11.Α
12.Α
13.Δ
14.Α
15.Β
16.Α
17.Γ
18.Β
19.Α
20.Β
21.Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
1.A
2.A
3.B
4.B
5.A
6.A
7.A
8.B
10.A
11.Γ
12.Γ
13.Δ
14.Α
15.Β
16.Α
17.Δ
18.Β
19.Γ
20.Α
21.Β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Για σε όλους!! :clapup: ....έκανα ένα ερωτηματολόγιο για το μάθημα της τεχνολογίας και θα ήθελα αν έχετε χρόνο να το απαντήσετε...
ΘΕΜΑ: η γνώμη των νέων για τον αθλητισμό


1 Φύλλο ;
Α. αγόρι Β. κορίτσι

2 Ηλικία ;
Α. 15-18 Β. 19-21 Γ. 22 – 25 D. 26 και άνω

3 Πώς περνάς τον ελεύθερο σου χρόνο ;
Α. ασχολούμαι με κάποιο άθλημα Β. βγαίνω με τους φίλους μου Γ. βλέπω τηλεόραση Δ. άλλο

4. Γυμνάζεσαι καθόλου ;
Α. ναι πάρα πολύ Β. μερικές φορές Γ. καθόλου

5. Αν ναι προτιμάς μόνος σου ή με φίλους ;
Α. μόνος μου Β. με τους φίλους μου

6. πιστεύεις πως η σωστή σωματική άσκηση κάνει καλό στον οργανισμό μας ;
Α. ναι Β. όχι

7. πιστεύεις πως με τη σωματική άσκηση παρατείνετε η ζωή μας ;
Α. ναι Β. όχι

8. Ασχολείσε με κάποιο άθλημα ;
Α. ναι Β. όχι

9. Αν ναι με ποιο ;
Α. ποδόσφαιρο Β. μπάσκετ Γ. Volley Δ. στίβο Ε. Άλλο

10. Αν όχι γιατί ;
Α. δεν έχω χρόνο Β. δεν μου αρέσει Γ. δεν έχω βρει κάποιο που μου ταιριάζει
Δ . Άλλο

11. προτιμάς τα ομαδικά ή τα ατομικά αθλήματα ;
Α. ομαδικά Β. ατομικά Γ. και τα δύο


12. Πηγαίνεις συχνά να παρακολουθήσεις κάποιο αθλητικό αγώνα ;
Α. ναι Β. μερικές φορές Γ. όχι

13. Ποιος πιστεύεις ότι φταίει για τη βία στα γήπεδα ;
Α. οι οπαδοί Β. οι αστυνομία Γ. ο διαιτητής Δ. άλλος

14. Πιστεύεις πως οι αγώνες θα ήταν πιο δίκαιοι αν δεν υπήρχαν χορηγοί;
Α. ναι Β. όχι

15. πιστεύεις πως οι αθλητές πρέπει να γίνονται πρότυπα για τους νέους;
Α. ναι Β. όχι

16. Είσαι ευχαριστημένος με τις αθλητικές εγκαταστάσεις στην πόλη σου;
Α. ναι Β. όχι

17. Τι πιστεύεις ότι θα μπορούσε να γίνει ώστε να προωθηθεί ο αθλητισμός περισσότερο στους νέους ;
Α. σχετικές ενημερώσεις στα σχολεία Β. περισσότερη ενημέρωση από τα ΜΜΕ
Γ. να γίνονται πιο συχνά αθλητικές εκδηλώσεις Δ. όλα τα παραπάνω

18. Πιστεύεις ότι το μάθημα της φυσικής αγωγής στο σχολείο γίνετε σωστά;
Α. ναι Β. όχι

19. Αν όχι τι πιστεύεις ότι θα μπορούσε να συμβάλλει στην βελτίωση του;
Α. καλύτερος εξοπλισμός Β. Περισσότερες ώρες Γ. καλύτερη ενημέρωση σχετικά με το κάθε άθλημα Δ . να διδάσκονται περισσότερα αθλήματα. Ε. όλα τα παραπάνω

20. Για ποιο λόγο πιστεύεις ότι είναι χρήσιμο το μάθημα αυτό;
Α. είναι εξίσου σημαντικό να εξασκόυμε το σώμα όσο και το πνεύμα
Β. μας βοηθά να κατανοήσουμε τη σημασία της καλής φυσικής κατάστασης
Γ. δεν χρησιμεύει σε τίποτα
Δ. άλλο

21.πιστεύεις ότι πρέπει να είναι υποχρεωτικό;
Α. ναι β. όχι γ. πιστεύω ότι πρέπει να καταργηθεί

Σας ευχαριστώ! :)

οι απαντησεις μου ειναι σε μαυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

POVEPY

Νεοφερμένος

Η POVEPY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Αλήθεια, υπάρχει κανόνας που να απαγορεύει τη διακίνηση έτοιμων εργασιών; (από περιέργεια ρωτάω)

Πάντως εγώ τη δική μου (πειραματική, με θέμα "Η άνωση σε σχέση με τον όγκο των βυθισμένων σωμάτων και την πυκνότητα του ρευστού"), δε θα είχα πρόβλημα να τη δώσω σε όποιον χρειάζεται εργασία. Εξάλλου, την έχω αφήσει open source και licensed υπό την GNU GPL, που επιτρέπει αναδημοσίευση χωρίς να μνημονεύεται ο αρχικός contributor. (open knowledge και ξερό ψωμί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
1.Β
2.Β
3.Β
4.Β
5.Β
6.Α
7.Α
8.Β
10.Δ
11.Α
12.Β
13.Β
14.Α
15.Α
16.Α
17.Δ
18.Β
19.Ε
20.Β
21.Β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgoss32

Νεοφερμένος

Ο giwrgoss32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω..επειδη η κατασταση μου ειναι κρισιμη :P θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται βεβαια θεματα, τιτλοι εργασια δηλαδη για μια πειραματικη εργασια στη τεχνολογια ,την οποια πρεπει να παραδοσω τον Σεπτεμβρη... σας παρακαλω αν γινεται πειτε μου κανενα θεμα να γραψω γιατι ειμαι σε απογνωση :P ευχαριστω!!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια να σας ρωτησω..επειδη η κατασταση μου ειναι κρισιμη :P θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται βεβαια θεματα, τιτλοι εργασια δηλαδη για μια πειραματικη εργασια στη τεχνολογια ,την οποια πρεπει να παραδοσω τον Σεπτεμβρη... σας παρακαλω αν γινεται πειτε μου κανενα θεμα να γραψω γιατι ειμαι σε απογνωση :P ευχαριστω!!..

"Η επίδραση του εδαφικού pH στην ανάπτυξη των φυτών".Αυτό το θέμα είχα διαλέξει εγώ φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Εγώ είχα διαλέξει Τηλεϊατρική!Πρωτότυπο μεν δύσκολο δε δεν θα το πολυπρότεινα!:P

Επίσης πολύ συχνό θέμα τουλάχιστον για την περιοχή μου είναι τα εργοστάσια.....Δηλαδή θερμοηλεκτρικά (κοινώς ΔΕΗ) ,υδροηλεκτρικά κ.λ.π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgoss32

Νεοφερμένος

Ο giwrgoss32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
χμμμ... εγω επειδη μενω Κερατεα ,ολη την χρονια μας επριζαν με την χωματερη αλλα δεν μας εχουν βαλει κανενα συγκεκριμενο θεμα... εμενα τουλαχιστον μου ειπε η καθηγητρια να κανς η ενα πειραμα κ να το αναπτυξω στη εργασια η μια δημοσκοπηση...τεσπα εγω παντως διαλεξα το πειραμα :P και ενταξει τις τελευταιες 2 μερες ψανχω για ενα ευκολο θεμα..(να μην μου παρει και μερεσ να το τελειωσω xD ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top