Λογιστική και Χρηματοοικονομική: ΠΑΜΑΚ ή ΟΔΕ;

zodiac1

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εχω περασει λογιστικη και χρηματοοικονομικη παμακ και σκεφτομαι να παρω μεταγραφη για το αντιστοιχο τμημα στο οπα...Δεν ξερω τι να κανω ποιο πιστευετε οτι ειναι καλυτερο...please help
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Φιλε μου εγω θελω να περασω σε αυτο το τμημα που εισαι εσυ τωρα...
κατα 90% θα το βαλω πρωτο στο μηχανογραφικο,δεν ξερω πως θα ειναι η σχολη αλλα θελω να πιστευω πως το ΠΑΜΑΚ θα ειναι καλυτερο(απ' οτι εχω διαβασει)...
Γιατι σκεφτεσαι να αλλαξεις?Δεν σε αρεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
τι ειναι το ΠΑΜΑΚ ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

kot

Νεοφερμένος

Ο kot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ θα σε συμβούλευα πρώτη επιλογή Χρηματοοικονομικά Πανεπιστήμιο Πειραιώς και μετά στην ΑΣΣΟΕ. Σίγουρα και τα δύο είναι καλύτερα από το αντίστοιχο του ΠαΜακ. Για το πρώτο έχω ακούσει από καθηγητές μου στο απθ ότι είναι το καλύτερο στα χρηματοοικονομικά στην Ελλάδα και αξιόλογο διεθνώς. Και της ασσοε είναι καλό. Επιπλέον είναι ένας φίλος που κάνει εκεί μεταπτυχιακό και είναι ευχαριστημένος. Πάντως ο καλύτερος τρόπος να συγκρίνεις σχετικά αξιόπιστα είναι να επισκευτείς τις ιστοσελίδες των τμημάτων και να διαβάσεις για βραβεία φοιτητών τους και φυσικά τα βιογραφικά των καθηγητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top