Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,450 εγγεγραμμένα μέλη και 2,396,025 μηνύματα σε 74,344 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 359 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλόλογοι - Εμπειρίες

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 22:15, 13-09-10:

Τι φιλολογους εχετε φετος?Καλοι?Εμπειροι?Στραβοι?Αναποδοι?Πειτε και αν θελετε εμπειριες απο παλιους φιλολογους
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nevermind

Δραστήριο Μέλος

H nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H nevermind is there anybody out there? έγραψε στις 23:22, 13-09-10:

στην α' λυκειου ειχα φοβερη φιλολογο που με ειχε κανει ξεφτερι στα αρχαια. στην β' λυκειου ειχα μια αθλια που οχι μονο δεν μας μαθαινε τιποτα αλλα με εκανε να ξεχασω κ οτι ηξερα. Καθηγητρια που επι 45 λεπτα κανει μονολογο, με μια βαριεστημενη φωνη χωρις να αλλαζει καν τον τονο της, δεν αξιζει να μπαινει στην ταξη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 11:35, 14-09-10:

Εγω πρωτη και δευτερα γυμνασιου ειχα μια εξαιρετη καθηγητρια αλλα και σημερα ανακαλυψα πως αυτη που θα χω ειναι αρκετα ευγενικη και κατανοητη προς τους μαθητες..Αν το μαθημα δεν γινεται λιγο παιχνιδι τοτε πως θα ναι μαθημα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maraki_apla

Νεοφερμένος

H maraki_apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H maraki_apla έγραψε στις 15:06, 15-09-10:

εγω στη πρωτη γυμνασιου περσι ειχα στα αρχαια ελληνικα και στην οδυσσεια μια εξαιρετικη καθηγητρια,ακομα και οι μαθητες που εκαναν φασαρια στα αλλα μαθηματα σε εκεινη την ωρα σταματουσαν να φωναζουν.Φετος που εφυγε δυστυχως αυτη η καθηγητρια εχω μια αλλη χαζη στα αρχαια που μας εκανε περσι κειμενα λογοτεχνιας.Ειναι τοσο ασχετη με τα αρχαια που βλεπω να ξεχναω και τα λιγα αρχαια που ξερω,δεν εχει νοημα το μαθημα.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

valeria (ελλη)

Νεοφερμένος

H ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H valeria έγραψε στις 21:44, 17-09-10:

Εγώ είχα στην Ά την καλύτερη φιλόλογο γλυκομίλιτη,έξυπνη,πρόθημη και κατανοητή τώρα έχω μια που είμαστε και συνονόματε αλλά μας φέρεται λες και είμαστε η καθιστεριμένα η πεντάχρονα ασε το οτι κάθομαι μπροστά και με το που γυρήσω πίσω τσιρίζει !ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

SophieV.<3

Νεοφερμένος

H SophieV.<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H SophieV.<3 έγραψε στις 09:54, 18-09-10:

Πρώτη γυμνασίου είχαμε τρεις διαφορετικούς φιλολογους...2α γυμνασίου είχαμε την καλύτερη φιλόλογο ever...κυρια Ζαφειράτου σας αγαπάμε...δυστυχώς φέτος (3η γυμνασίου) έφυγε και έχουμε μια που μας σπάει τα νεύρα...πάλι καλά μπορεί να μην είναι μόνιμη...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 04-10-10 στις 15:47. Αιτία: greeklish
Παράθεση

xrusa!

Φοιτητής

H xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H xrusa! έγραψε στις 16:23, 19-09-10:

Εμπειρίες από φιφλόλογους...
Στην 1η κ 2α γυμνασίου είχα μία πολύ καλή καθηγητρια στα αρχαία αλλά στη 3η δεν μας είχε κ έχασα επεισόδια. 1η λυκείου είχαμε μία πάλι πολύ καλή καθηγήτρια αλλα δεν με ενδιέφερε το μάθημα... τώρα β λυκείου.... μας πήρε μια τελείως άκυρη αλλα εντάξει... δεν με ενδιαφέρουν κ πολύ τα αρχαία....
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 16:25, 19-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από valeria
Εγώ είχα στην Ά την καλύτερη φιλόλογο γλυκομίλιτη,έξυπνη,πρόθημη και κατανοητή τώρα έχω μια που είμαστε και συνονόματε αλλά μας φέρεται λες και είμαστε η καθιστεριμένα η πεντάχρονα ασε το οτι κάθομαι μπροστά και με το που γυρήσω πίσω τσιρίζει !ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτο ειναι το προβλημα:Οτι μας αντιμετωπιζουν λες και ειμαστε κολομιτσα.Ελεος ρε παιδια.Ελεος
Παράθεση

Lydia_McDreamy (Λυδία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Lydia_McDreamy Καθήσατε καιρό ψηλά, καιρός να πέσετε έγραψε στις 16:13, 03-10-10:

Παιδιά εγώ στην πρώτη γυμνασίου είχα μια φιλόλογο που απλά ΤΑ ΕΣΠΑΓΕ μας έκανε Οδύσσεια Αρχαία και Νεοελληνική Γλωσσά και απλά η κοπέλα ήταν κορυφή!! Την συμπαθούσαν ακόμα και παιδιά στα οποία δεν έκανε μάθημα στα διαλλείματα μας άρεσε να καθόμαστε μέσα στην τάξη και να μιλάμε για διαφορά θέματα.. Μας έλεγε ΠΟΤΕ να μην το βάζουμε κάτω και να βάζουμε συνεχεία στόχους στην ζωή μας και να μην πηγαίνουμε ποτέ στα τυφλά!!! Ούτε εγώ ούτε το τμήμα μου θα την ξεχάσουμε!!! :D (:
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 16:19, 03-10-10:

Και τις 3 τάξεις του Γυμνασίου είχα την ΙΔΙΑ φιλόλογο στα Αρχαια... ποτέ δεν με έκανε να τα συμπαθήσω...

Έπειτα στην Α λυκείου μας έτυχε μια ηλίθια χαζοχαρούμενη, κι αυτή τρεις λαλουν και δυο χορευουν!! Να μη μιλήσω για το πρωτο μισο της Β.. ο χειρότερος φιλολογος του Λυκειου μας ανελαβε κατευθυνση..

Με το που αλλαξα σχολειο και ως τωρα ειμαι υπερ ευχαριστημενη με τις καινουριες μου καθηγητριες That's all.
Παράθεση

Redsky (Ελπινίκη)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Ελπινίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Redsky έγραψε στις 12:39, 06-10-10:

Εμείς στην πρώτη, είχαμε μια τρελή, στριμμένη φιλόλογο [σόρρυ κιόλας..] που μας είχε κολλήσει και στα τρία, και κείμενα, και οδύσσεια και αρχαία. Μονόλογο και τίποτα άλλο, ήταν απόλυτα φυσικό να σε πάρει ο ύπνος στο μάθημα. Ειδικά στα αρχαία, δε μας εξηγούσε τίποτα. Μονόλογος και πάλι μονόλογος, και μετά "Θα έχετε αυτό, αυτό, αυτό, αυτό, ΚΑΙ αυτό για το σπίτι παιδιά", και άντε τρέχα ιδιαίτερα μετά γιατί δε τη βγάζεις.

Φέτος πάλι έχουμε 3 φιλόλογους. Διαφορετική στα κείμενα, στα αρχαία και στη ιλιάδα. Αυτή που μας κάνει κείμενα είναι καινούρια και πάρα πολύ καλή, τη συμπάθησα αμέσως. Κι αυτή που μας κάνει αρχαία καλή είναι, δε μπορώ να το αρνηθώ, αλλά αυτό το "εμμμ", "εμμμ" που κάνει συνέχεια μου τη δίνει λίγο στα νεύρα. Αλλά Ιλιάδα, πάλι στο θρανείο μας βλέπω να κοιμόμαστε και φέτος.
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 17:16, 06-10-10:

Οι δικές μας οι φιλόλογοι είναι πάρε τη μία και βάρα την άλλη
Η περσινή που είχαμε στα Αρχαία και στην Ιλιάδα ήταν η καλύτερη αν και λίγο αυστηρή.
Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.

O transient έγραψε στις 20:10, 06-10-10:

Πωπω έχουμε μία που είναι πάαααααααααααααααααρα πολύ αυστηρή (δεν έχω ξαναδεί τόση αυστηρότητα στην ζωή μου και όχι μόνο σε επίπεδο καθηγητών) αλλά όσο αυστηρή είναι τόσο καλή και εντάξει είναι σε αυτό που κάνει... Δεν θα την παντρεφτώ κιόλας...
Παράθεση

Chris_Kon

Φοιτητής

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Chris_Kon :D έγραψε στις 13:13, 19-05-11:

Α' γυμνασίου είχαμε μια στριμμένη!!! :@ Τουλάχιστον έκανε καλό μάθημα, αν και βαρετό και μονόλογος -.-'' Την είχαμε Αρχαία,Οδύσσεια,Κείμενα,Γλώσσα :SSS Ιστορία είχαμε μία που έλεγε συνέχεια "έτσι" xDD Φέτος είχαμε πολύ καλές καθηγήτριες σε όλα τα φιλολογικά
Παράθεση

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε στις 13:28, 19-05-11:

ΠΩ ΠΩ....τι θυμηθηκα τώρα....στην πρώτη γυμνασίου είχαμε μια τελείως βλαμμένη....βασικά ήταν παιδεράστρια!!! αφο΄τ στο πρώτο κιόλας μάθημα λέει σε ένα αγόρι "μοιάζεις με τον χαρισον φορντ...στο εχουν πει η είμαι η πρώτη??"...εν τω μεταξύ ήταν συγκεκριμένα δυο αγοριά που συνέχεια κάτι τέτοια τους έλεγε....στον έναν εκεί που κάναμε αρχαία είχε μια εικόνα του μεγάλου αλεξάνδρου και του λεει "αχχ μαρίνο...έχεις το σπινθιροβόλο βλέμμα του μεγάλου αλεξάνδρου!!"...και στον άλλο όταν είχαμε φέρει κατι φωτογραφίες από όταν ήμασταν μικρά για ένα μάθημα και αφού την είδε λεει "πω πω γιανακη μ...τι κούκλος που είσαι εδώ...αλλά και τώρα γίνεσαι άντρακλας...και είσαι τόοοοσο γλυκούλη!!"....ενώ εμάς τα κορίτσια τιποτα δεν μας έλεγε... τι να πω...η κατάσταση της ήταν τραγική....αφού όταν άκουσα στην τηλεόραση για μια καθηγήτρια που βίασε δύο μαθητές της φώναξα "επιτέλους...την πιάσανε τη δικιά μας!!"
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xkorko (Χριστίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H xkorko έγραψε στις 01:20, 02-06-11:

φετος ειλικρινα ειναι απεριγραπτο το ποσο με ωφελησε ο ρολος κ το εργο της φιλολογου μου..δηλαδη ατομο γλυκο, κατανοητο, που ευνοει στο αναπτυχθει η κριτικη σκεψη των μαθητων..συνεβαλε στο να εξωτερικευω και να δημιουργω αποψεις αφου ουσιαστικα επικροτουσε τη συμμετοχη των μαθητων στο μαθημα..κ μεγαλη εντυπωση μου προξενησε το ποσο εξωστρεφης και ανοιχτομυαλη ηταν (εδω θιχτηκε θεμα για τον γυναικειο ακρωτηριασμο και δεν <<κολλησε>> καθολου)
Παράθεση

akis95

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O akis95 έγραψε στις 10:38, 07-06-11:

εγω στο γυμνασιο ειχα μια τρελη η οποια καθως εμπαινε στην ταξη απο την πορτα πεταγε τη τσαντα της στην εδρα η οποια βρισκοταν 7 μετρα μακρια επισης τσιριζε ολη την ωρα χωρις λογο κατι σαν τον Αδωνη
Παράθεση

zetoni

Νεοφερμένος

H zetoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H zetoni έγραψε στις 14:34, 11-06-11:

Φετος οι φιλολογοι μας ηταν για τα μπαζα, πραγματικα γλωσσα και κειμεμα δεν εμαθα λέξη! Αρχαια μπορει κατι να εκανα αλλα και παλι μου φαινονταν παλουκι με αυτην την στριγκλα που εμπλεξα, μόνο στην οδύσσεια έχουμε μια καλη -.-
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 14:39, 11-06-11:

Δεν αγαπησα ποτε ιδιαιτερα μια φιλολογο..

Να σας μιλησω για τους μαθηματικους μου.???????
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Libertus

Τιμώμενο Μέλος

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,433 μηνύματα.

O Libertus έγραψε στις 14:55, 11-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Δεν αγαπησα ποτε ιδιαιτερα μια φιλολογο.
Μα γι' αυτό φτιάχτηκε το thread..για να μιλήσουμε για όλες (σχεδόν) τις τρελαμένες τις φιλολόγους που έχουμε
Παράθεση

fanouria

Μαθητής Α' λυκείου

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε στις 15:25, 11-06-11:

στην Α΄γυμνασιου ειχα πολυ καλους φιλόλογους ,
στη Β΄γυμνασιου μας ετυχε μια τελειως χαλια καθηγήτρια στη γωσσα και στα κειμενα (η καθηγητρια που ειχα στηνΑ΄δυστυχως έφυγε ) ,στη γλωσσα ουτε μια εκθεση δεν μας εβαλε να γραψουμε και ειδαμε και παθαμε να βγαλουμε την υλη .....
στη Γ' ευτυχχως ηρθε μια καινουρια φιλολογος στα προαναφερθεντα μαθηματα πραγματικα καλη ,όμως στην ιστορια ηρθε μια καινουρια καθηγητρια ειληκρινα δεν την συμπαθησα καθολου!!!! οχι εξαιτίας του μαθηματος ,απλα ο τρόπος που εκανε το μαθημα και γενικα η ίδια δεν μου αρεσε καθόλου ....
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:48, 31-07-11:

ειχα μια καλουλα... μια μετριουλα, και μια... να μην πω!
αλλα ενταξει ωραια περασαμε!.. αντε και του χρονου... ο καθενας σπιτι του!
Παράθεση

tzwrtzia

Πτυχιούχος

H tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H tzwrtzia έγραψε στις 00:25, 01-08-11:

από την πρώτη γυμνασίου μέχρι και την τρίτη λυκείου πέτυχα από κακούς μέχρι εξαιρετικούς φιλολόγους.

ας πάρουμε, λοιπόν, τα δύο άκρα. και ο χειρότερος αλλά και η καλύτερη φιλόλογος που είχα ήταν στο λύκειό μου. το πρώτο τον είχα α+γ λυκείου και μάλιστα στη γ' σε δύο πανελλαδικώς εξεταζόμενα. :S αν και σαν άνθρωπος είναι καλός σαν καθηγητής κάκιστος. μια ζωή με 1-2 λυσάρια ανοιχτά δίπλα του για να παραδώσει και το μπλοκάκι του για να εξετάσει. πού και πού έκανε και κάνα αστείο σόκιν περιεχομένου για να περάσει η ώρα. αλλά αυτό που με εκνεύριζε αφάνταστα είναι ότι είχε την απαίτηση οι μαθητές του να είναι διαβασμένοι την ώρα που αυτός δεν ήξερε καλά καλά να παραδώσει το μάθημα από μόνος του. όχι τίποτ' άλλο, είναι και χρόνια καθηγητής!

αντίθετα, σε όλο το λύκειο είχα μία άλλη φιλόλογο που είναι πραγματικά ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και σαν άνθρωπος και σαν καθηγήτρια!!! νομίζω πως ό,τι και να πω για εκείνη θα είναι λίγο.. απίστευτες γνώσεις, απίστευτη μεταδοτικότητα και απίστευτη αμεσότητα με του μαθητές! τη θαυμάζω απεριόριστα!! κάθε μέρα εδώ και τρία χρόνια δεν έβλεπα την ώρα να κάνω μάθημα μαζί της. δεν έχω χάσει τρία ολόκληρα χρόνια ούτε μία ώρα από το μάθημά της. ειδικά στη β' λυκείου ήταν η καλύτερή μου, γιατί την είχα και στην κατεύθυνση και στη γενική παιδεία και έτσι την είχα τουλάχιστον δύο φορές την ημέρα, ενώ φέτος που την είχα μόνο στα αρχαία κατεύθυνσης, όταν κανονίζαμε κάποια επιπλέον προαιρετικά μαθήματα μετά το σχόλασμα ή σε μέρα εορτής/εκδρομής, μαζευόμασταν 3-4 παιδιά από τα οποία ήμουν η μόνη που πήγαινε όλες τις φορές. η συγκεκριμένη φιλόλογος συνέβαλε σημαντικά στο ότι λατρεύω τα αρχαία και θέλω να γίνω φιλόλογος. μάλιστα, στο τέλος της χρονιάς της είπα ότι θέλω να γίνω σαν εκείνη και ότι αν καταφέρω να της μοιάσω στο ελάχιστο θα είμαι πανευτυχής, κάτι που πιστεύω πραγματικά! ανήκει στους 3-4 καθηγητές που δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτέ μου και θα βρίσκεται πάντα στην καρδιά μου!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Soph_BlindMelon

Νεοφερμένος

H Soph_BlindMelon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Soph_BlindMelon έγραψε στις 12:29, 02-09-11:

Ένα θα πω:ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ SUCK!μισω ολους αυτους τους κομπλεξικους φιλολογους που οκ,μπορει ν εχουν ασχοληθει μ κατι ιδιατερα δυσκολο..κ ισως-ΙΣΩΣ ενδιαφερον,προσπαθουν μετα μανιας ν το μεταδωσουν και σε εσενα!ασχετως αν δε θες!η καθηγητρια που ειχα φετος πολυ απλα...μισουσε την ολη διαδικασια του μαθηματος..γι'αυτο και αλλωστε αποτυγχανε σε αυτο!οχι μονο η μιση τάξη δεν έμαθε κάτι,αλλά ολοι ειχαμε γραψει γυρω στα 15/16 στις εξετασεις-μιλαω παντα γ τη καθηγητρια των νεοελληνικων μας:-)
Παράθεση

Matthaios

Φοιτητής

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Matthaios έγραψε στις 01:51, 03-09-11:

Στην Α' Γυμνασίου είχαμε δύο φιλολόγους. Η μία μας έκανε μόνο κείμενα και η άλλη όλα τα υπόλοιπα. Τις συμπάθησα και τις δύο. Η αλήθεια είναι πως τις λάτρευα. Με συμπαθούσαν κι αυτές και πήρα τους καλύτερους βαθμούς μαζί τους. Στη Β' είχαμε μία για όλα τα μαθήματα. Εκείνη τη συμπάθησε περισσότερο. Ελπίζω και φέτος στην τρίτη να την έχουμε γιατί μου είναι τόσο συμπαθητική.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,283 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:40, 30-04-12:

παιδια οκ σχετικα δεν εχουμε μεγαλα προβληματα με τις φιλολογους μας! η μια ειναι μια πολυ καλη και γλυκια καθηγητρια που ειναι χαρησματικη και παντα γελαστη ειναι πολυ ευαιαισθητη και εκει ολοι την πατανε.... οκ δεν ειναι και η αγαπημενη μ γιατι ειναι λιγο στον κοσμο της και γραφουμε σελιδες ολοκληρες και στην γλωσσα και στα κειμενα! η αλλη μου φιλολογος ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη γελαστη, ομορφη, καλη καθηγητρια τρομερο ατομο και γεματη διαθεση να διδαξει και να σε βοηθησει σε ολα σου τα πρβληματα! δεν εχω καποιο παραπονο απο αυτη διοτι εχω μαθει παρα πολυ καλα αρχαια και στην οδυσσεια ειμαι πρωτη! σε αυτη τα χρωσταω ολα αυτα! πραγματικα την ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου και της ευχομαι καλη συνεχεια στην καριερα αλλα και στην ζωη της ελπιζω καποτε να την ξαναδω και τωρα που σε λιγο τελειωνει η σχολικη χρονια και θα φυγει θελω να της πω μονο αυτο: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ( ΕΚΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ)!

Αρχική Δημοσίευση από Soph_BlindMelon
Ένα θα πω:ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ SUCK!μισω ολους αυτους τους κομπλεξικους φιλολογους που οκ,μπορει ν εχουν ασχοληθει μ κατι ιδιατερα δυσκολο..κ ισως-ΙΣΩΣ ενδιαφερον,προσπαθουν μετα μανιας ν το μεταδωσουν και σε εσενα!ασχετως αν δε θες!η καθηγητρια που ειχα φετος πολυ απλα...μισουσε την ολη διαδικασια του μαθηματος..γι'αυτο και αλλωστε αποτυγχανε σε αυτο!οχι μονο η μιση τάξη δεν έμαθε κάτι,αλλά ολοι ειχαμε γραψει γυρω στα 15/16 στις εξετασεις-μιλαω παντα γ τη καθηγητρια των νεοελληνικων μας:-)
εδω εισαι λαθος δεν ειναι ολοι οι φιλολογοι ετσι! διαβασε και την δικη μου απαντηση και πες μου!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 30-04-12 στις 18:36. Αιτία: Συγχώνευση Συνεχόμενων Μηνυμάτων
Παράθεση

HumaneTouch

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O HumaneTouch έγραψε στις 18:28, 30-04-12:

Εγώ 6 χρόνια τώρα τα πάω καλύτερα με τους φιλόλογους παρά με τους συμμαθητές μου. (ναι το ξέρω είμαι άρρωστος ! ). Υπάρχουν βέβαια και μερικοί κομπλεξικοί , στην περίπτωση μου όμως φαίνεται ότι στάθηκα τυχερός γιατί δεν συνάντησα παρά 1-2 τέτοιους ..
Παράθεση

tiramisuu

Δραστήριο Μέλος

H tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.

H tiramisuu έγραψε στις 19:04, 30-04-12:

Μου έχουν τύχει φιλόλογοι-δημόσιοι υπάλληλοι (δυστυχώς σε μαθήματα κατεύθυνσης), αλλά μου έχει τύχει και εξαιρετικός φιλόλογος και παιδαγωγός, με όλη τη σημασία της λέξης. Δεν αποθάρρυνε ποτέ κανέναν, ακόμα κι αν ακούγονταν οι μεγαλύτερες κοτσάνες μέσα στο μάθημα. Αυτά στο σχολείο. Για να είμαι ειλικρινής όμως, ο άνθρωπος που με έκανε να ΛΑΤΡΕΨΩ τα αρχαία, ήταν καθηγητής στο φροντιστήριο. Πραγματικά λάτρευε τη δουλειά του και ήταν πλασμένος για αυτή. Και θα τον ευγνωμονώ αιώνια!
Παράθεση

ΛΙΤσακι..

Νεοφερμένος

H ΛΙΤσακι.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H ΛΙΤσακι.. έγραψε στις 16:31, 02-05-12:

στην α γυμνασιου ειχα μια καθηγητρια που κυριολεκτηκα δεν ΥΠΗΡΧΕ κορυφη!!! με εκανε να αγαπησω τα αρχαια και ακομη τα αγαπαω ευχομαι του χρονου να μη φυγει γτ μονο με αυτη μπορω να κανω αρχαι ειναι super!!! μπραβο κυρια!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,283 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 16:45, 02-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΙΤσακι..
στην α γυμνασιου ειχα μια καθηγητρια που κυριολεκτηκα δεν ΥΠΗΡΧΕ κορυφη!!! με εκανε να αγαπησω τα αρχαια και ακομη τα αγαπαω ευχομαι του χρονου να μη φυγει γτ μονο με αυτη μπορω να κανω αρχαι ειναι super!!! μπραβο κυρια!!!!!!!!!!!!!!
χαιρομαι για εσενα... και η δικη μου φιλολογος ειναι ετσι αλλα δυστυχως θα φυγει και εχω χασει τη γη κατω απο τα ποδια μου την λατρευω αν και ειναι φιλη μου εκτος απο καθηγητρια μου...
Παράθεση

inna99 (Ίνα)

Φοιτητής

H Ίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H inna99 έγραψε στις 17:19, 02-05-12:

Εγώ έχω 2 φιλόλογους.Μία για Νεοελληνική Γλώσσα και για Κείμενα και έναν για Αρχαία και Οδύσσεια.
Εντάξει,η πρώτη ΤΑ ΣΠΑΕΙ.Είναι καλή,και ξέρει πως να κάνει μάθημα.Δύσκολα βαριέσαι στο μάθημά της.Ο άλλος πάλι είναι βαρετός και με έχει κάνει να μισήσω τα Αρχαία (δεν έχω καταφέρει να μάθω τίποτα),ε,στην Οδύσσεια τα πάω λίγο καλύτερα,αλλά και κει,βαριέμαι τρομερά.
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H iwannitca έγραψε στις 14:59, 26-10-12:

Εδώ και δύο χρόνια έχω μια καταπληκτική φιλόλογο, που είναι και υπεύθυνη του τμήματος μου. Εντάξει, η γυναίκα είναι κορυφή και πάνω από όλα είναι καλός άνθρωπος. Στα μαθήματά της και θα γελάσουμε και θα πούμε και το αστείο μας, δεν είναι πολύ αυστηρή, τουλάχιστον έτσι δείχνει. Love her
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 15:04, 26-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από akis95
εγω στο γυμνασιο ειχα μια τρελη η οποια καθως εμπαινε στην ταξη απο την πορτα πεταγε τη τσαντα της στην εδρα η οποια βρισκοταν 7 μετρα μακρια επισης τσιριζε ολη την ωρα χωρις λογο κατι σαν τον Αδωνη
Πω πω σα να με βλέπω σε μερικά χρόνια...

Παράθεση

gavroulis (Αντώνης)

Φοιτητής

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O gavroulis έγραψε στις 16:07, 26-10-12:

Είχαμε έναν φιλόλογο (τον BillBill), στη Γ΄ Γυμνασίου. Ο τύπος ήταν νέος (τότε στα 27), άπειρος αλλά και σπασίκλας (μικρός ήταν τόσο φυτό που δεν άφηνε το απουσιολόγιο). Αυτό έδινε την ευκαιρία σε πολλούς να τον κοροϊδεύουν. Του είχαμε κάνει τη ζωή πατίνι. Ένας PCιστας, του είχε κάνει ένα κάρο φωτοσοπιές και τις είχε ανεβάσει στο facebook. Ανέκδοτο τον είχαμε κάνει. Κάποιοι τον λέγανε κοντό (1,70 ήταν), ακόμα και @γ@μητο επειδή δεν είχε κοπέλα. Του είχαμε προξενέψει την Θρησκευτικού (συνομήλική του) και αυτός λέει "δεν είναι του γούστου μου". Την επόμενη μέρα, ένας είχε βάλει μια αφίσα στον πίνακα ανακοινώσεων, με τη Shakira. Δεν θα το πιστέψετε! Την έκανε κομματάκια! Και πάει αυτό το παιδί και του λέει: "Δεν είναι ουτε αυτή του γούστου σας;" Και απαντάει: "Όχι!" Και μετά από λίγο ένας που είναι χαριτωμένος (για να καταλάβετε ζωγραφίζε λουλουδάκια στον τοίχο), τον άρπαξε απ΄την ζώνη!
Του έδωσε ωριαία. Συνήθιζε να δίνει τουλάχιστον μία ωριαία κάθε φορά που τον είχαμε (7 ωρες την εβδομάδα). Αλλά δεν έβαζε κανένας μυαλό!
Το παιδί με την αφίσα, άλλαξε σχολείο (πήγε σε ένα ιδιωτικό εκπαιδευτήριο που ζήτημα να είχε 20 μαθητές), επειδή θα έμενε από απουσίες.
Ένας άλλος φίλος τη γλίτωσε στο παρά 1 απ' τις απουσίες.

TRUE STORY απο τις λίγες, στο Κορωπί.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε στις 16:09, 26-10-12:

Τραγικό.Να σπουδάζεις τόσα χρόνια για να σε κρίνουν και να σε κοροιδεύουν 15χρονα μαλακισμένα.
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,991 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 16:10, 26-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από gavroulis
Είχαμε έναν φιλόλογο (τον BillBill), στη Γ΄ Γυμνασίου. Ο τύπος ήταν νέος (τότε στα 27), άπειρος αλλά και σπασίκλας (μικρός ήταν τόσο φυτό που δεν άφηνε το απουσιολόγιο). Αυτό έδινε την ευκαιρία σε πολλούς να τον κοροϊδεύουν. Του είχαμε κάνει τη ζωή πατίνι. Ένας PCιστας, του είχε κάνει ένα κάρο φωτοσοπιές και τις είχε ανεβάσει στο facebook. Ανέκδοτο τον είχαμε κάνει. Κάποιοι τον λέγανε κοντό (1,70 ήταν), ακόμα και @γ@μητο επειδή δεν είχε κοπέλα. Του είχαμε προξενέψει την Θρησκευτικού (συνομήλική του) και αυτός λέει "δεν είναι του γούστου μου". Την επόμενη μέρα, ένας είχε βάλει μια αφίσα στον πίνακα ανακοινώσεων, με τη Shakira. Δεν θα το πιστέψετε! Την έκανε κομματάκια! Και πάει αυτό το παιδί και του λέει: "Δεν είναι ουτε αυτή του γούστου σας;" Και απαντάει: "Όχι!" Και μετά από λίγο ένας που είναι χαριτωμένος (για να καταλάβετε ζωγραφίζε λουλουδάκια στον τοίχο), τον άρπαξε απ΄την ζώνη!
Του έδωσε ωριαία. Συνήθιζε να δίνει τουλάχιστον μία ωριαία κάθε φορά που τον είχαμε (7 ωρες την εβδομάδα). Αλλά δεν έβαζε κανένας μυαλό!
Το παιδί με την αφίσα, άλλαξε σχολείο (πήγε σε ένα ιδιωτικό εκπαιδευτήριο που ζήτημα να είχε 20 μαθητές), επειδή θα έμενε από απουσίες.
Ένας άλλος φίλος τη γλίτωσε στο παρά 1 απ' τις απουσίες.

TRUE STORY απο τις λίγες, στο Κορωπί.
Μπράβο παιδάκια..σεβασμός πάνω από όλα
αντί να ντρέπεστε,τα γράφετε και χαίρεστε..οκ όλοι κάναμε χαζά, αλλά όχι και έτσι..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 26-10-12 στις 16:20.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gavroulis (Αντώνης)

Φοιτητής

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O gavroulis έγραψε στις 16:26, 26-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Μπράβο παιδάκια..σεβασμός πάνω από όλα
αντί να ντρέπεστε,τα γράφετε και χαίρεστε..οκ όλοι κάναμε χαζά, αλλά όχι και έτσι..
Και ακόμα περισσότερα του είχαν κάνει κάποιοι από το διπλανό τμήμα. Του είχαν κολλήσει χαρτί που έγραφε "ΕΙΜΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ" και τριγυρνούσε στο σχολείο αμέριμνος και έγινε ρεζίλι ενώ λίγο έλλειψε να πιαστεί για τα καλά στα χέρια με μαθητή που είχε φάει κόλλημα με τη Θρησκευτικού και που ο μαθητής αυτός νόμιζε πως ο φιλολογος μας έκανε κέφι τη Θρησκευτικού.
Ωραία χρόνια, αγνά, ηθικά...
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 18:25, 26-10-12:

Βέβαια ποτέ δεν είναι θέμα μόνο του μαθητή. Και ο καθηγητής ευθύνεται έως κάποιο βαθμό γι' αυτή τη συμπεριφορά. Παίζει μεγάλο ρόλο το πώς είσαι μέσα στο μάθημα και το πώς φέρεσαι γενικότερα. Κάποιοι καθηγητές πώς κατάφεραν δηλαδή και κέρδισαν το σεβασμό των μαθητών; Ήταν εξ αρχής νομίζω λάθος όλη η αντίδραση του καθηγητή και η αντιμετώπισή του.
Δε λέω "και καλά του έκαναν!", εννοείται. Απλώς δε φταίνε μόνο οι μαθητές. Αυτό. Είναι θέμα ανθρώπου.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 08:39, 27-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από iwannitca
Εδώ και δύο χρόνια έχω μια καταπληκτική φιλόλογο, που είναι και υπεύθυνη του τμήματος μου. Εντάξει, η γυναίκα είναι κορυφή και πάνω από όλα είναι καλός άνθρωπος. Στα μαθήματά της και θα γελάσουμε και θα πούμε και το αστείο μας, δεν είναι πολύ αυστηρή, τουλάχιστον έτσι δείχνει. Love her
Κοιτα να κρατησεις σχεση μαζι της.... Εχω περασει εναν καταπληκτικο χρονο με μια φιλολογο αλλα εφυγε... βασικα εφυγα κι εγω αλλα προσπαθουμε να μην χαθουμε... Φετος με εκδικουνται αφου οι φιλολογοι μου ειναι χαλια
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H iwannitca έγραψε στις 12:36, 27-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Κοιτα να κρατησεις σχεση μαζι της.... Εχω περασει εναν καταπληκτικο χρονο με μια φιλολογο αλλα εφυγε... βασικα εφυγα κι εγω αλλα προσπαθουμε να μην χαθουμε... Φετος με εκδικουνται αφου οι φιλολογοι μου ειναι χαλια
Μάλλον θα την έχω και του χρόνου, γιατί από όσω ξέρω, όσα τμήματα παίρνει από την πρώτη γυμνασίου τα έχει μέχρι και το τέλος της τρίτης. Οπότε, θα την έχω για ένα χρόνο ακόμη!!!!! Τέλεια!!!!! Και ναι, θα ήθελα να κρατήσω σχέση μαζί της. Θα είναι πολύ καλά πιστεύω!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 12:39, 27-10-12:

Μάλλον θα την έχω και του χρόνου, γιατί από όσω ξέρω, όσα τμήματα παίρνει από την πρώτη γυμνασίου τα έχει μέχρι και το τέλος της τρίτης. Οπότε, θα την έχω για ένα χρόνο ακόμη!!!!! Τέλεια!!!!! Και ναι, θα ήθελα να κρατήσω σχέση μαζί της. Θα είναι πολύ καλά πιστεύω!!
Μόνο καλό θα σας κάνει! Σου εύχομαι ότι καλύτερο για την φιλόλογο σου! Ζήτα της τηλέφωνο, μέιλ κλπ κλπ.... Αλήθεια αν θελείς απαντάς βέβαια είναι μεγάλη;
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca έγραψε στις 12:44, 27-10-12:

Μόνο καλό θα σας κάνει! Σου εύχομαι ότι καλύτερο για την φιλόλογο σου! Ζήτα της τηλέφωνο, μέιλ κλπ κλπ.... Αλήθεια αν θελείς απαντάς βέβαια είναι μεγάλη;
Έχεις δίκιο, μόνο καλό θα μας κάνει. Είναι τέλεια Αυτά θα της τα ζητήσω στο τέλος της γ γυμνασίου, όχι από τώρα!! Δεν είναι μεγάλη, είναι μεσήλικας.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 12:46, 27-10-12:

Έχεις δίκιο, μόνο καλό θα μας κάνει. Είναι τέλεια Αυτά θα της τα ζητήσω στο τέλος της γ γυμνασίου, όχι από τώρα!! Δεν είναι μεγάλη, είναι μεσήλικας.
Ααααα.... Ωραία τότε! Μπορείτε να συζητάτε όλα υπέρ σας είναι!
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca έγραψε στις 12:47, 27-10-12:

Ααααα.... Ωραία τότε! Μπορείτε να συζητάτε όλα υπέρ σας είναι!
Ναι!!!!! Από ό,τι καταλαβαίνω και εσύ είχες ωραίες εμπειρίες από φιλόλογους
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 13:00, 27-10-12:

Ναι!!!!! Από ό,τι καταλαβαίνω και εσύ είχες ωραίες εμπειρίες από φιλόλογους
Ναι ακριβώς είχα δεν έχω....
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca έγραψε στις 13:04, 27-10-12:

Ναι ακριβώς είχα δεν έχω....
Δεν πειράζει, σημασία έχει ότι έζησες ωραίες και αξέχαστες στιγμές!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 13:08, 27-10-12:

Δεν πειράζει, σημασία έχει ότι έζησες ωραίες και αξέχαστες στιγμές!!
Έχεις δίκαιο.... Με την κυρία μου έχουμε επικοινωνία και είναι ωραία!
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca έγραψε στις 13:11, 27-10-12:

Έχεις δίκαιο.... Με την κυρία μου έχουμε επικοινωνία και είναι ωραία!
Είδες;; Να συνεχίσεις να έχεις επαφή, είναι πολύ ωραίο να μαθαίνεις και να μαθαίνει νέα σου!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 13:14, 27-10-12:

Είδες;; Να συνεχίσεις να έχεις επαφή, είναι πολύ ωραίο να μαθαίνεις και να μαθαίνει νέα σου!!
Ναι... Και σε ευχαριστώ για την συζήτηση! Και πάλι τα καλύτερα!!
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca έγραψε στις 13:15, 27-10-12:

Ναι... Και σε ευχαριστώ για την συζήτηση! Και πάλι τα καλύτερα!!
Τίποτα καλέ, μην το ξαναπείς!! Και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Scandal

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους