Γενικό - [Παλιό Σύστημα] SOS θέματα στις ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Στη ΝΕΤ που κάτι πήρε το αυτί ενός φίλου μου ήταν ότι "Η ύλη είναι τόσο μικρή που μπορεί να πέσουν και περσινά θέματα"....δεν ξέρω άμα προαναφέρθηκε αυτό στο συγκεκριμένο τοπικ....πάντως ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μονο αυτην την αλλαγη προσεξεσ απο το παλιο βιβλιο?εγω διαβαζω ολη τη χρονια απο το παλιο και πριν μερικεσ μερεσ εκανα τη συγκριση με το καινουριο και βρηκα πολλεσ αλλαγεσ...αν καποιοσ ενδιαφεραιται ασ το πει να βοηθησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Στη ΝΕΤ που κάτι πήρε το αυτί ενός φίλου μου ήταν ότι "Η ύλη είναι τόσο μικρή που μπορεί να πέσουν και περσινά θέματα"....δεν ξέρω άμα προαναφέρθηκε αυτό στο συγκεκριμένο τοπικ....πάντως ΕΛΕΟΣ!

Ε όχι να βάλουν τα ίδια με τα περσινά... τόσα θέματα έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
στο νετ παιδια δεν ειπε τιποτα,,,,,,

αυτη που βγηκε ειπε.....να τα διαβασουμε ολα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
οντως δεν λεει καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Κλεισιμο βιβλιων.
Καλο υπνο.
Καλο ξυπνημα.
Λιγη σοκολατα.
Καντε σκληρο scan στο σκληρο και ΚΥΡΙΩΣ
μη βιαστητε να φυγετε :)
Καλη τυχη και επιτυχια σε ολες και ολους

EDIT: και που 'στε πριν φυγουμε τσεκαρουμε με τους συναγωνιστες τα Σ Λ για αυτο βρισκονται τριγυρω μας αλλιως θα εγραφε ο καθενας μονος του :P
και η συχνοουρια δεν ειναι ντροπη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Εγώ έχω ακόμα το 3ο κεφάλαιο να βγάλω. :D

Υπολογίζω 3.00-3.30 να τελειώσω, μετά ύπνο και ξύπνημα στις 7. :)


Καλή Επιτυχία!


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ λέω να ξυπνήσω στις 5 να διαβάσω δεν είμαι ευχαριστημένος από το διάβασμα μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
άντε..καλή μας επιτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

al3xis

Νεοφερμένος

Ο al3xis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στο φροντιστηριο που εδωσε κατι θεματα,κατι σελιδες πιο πισω...
Οποιος τα διαβασε,και τα ηξερε, ειχε 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top