Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ αυτος ο συνδυασμος χρωματων...
, αλλα και αυτος δεν ειναι κακος

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Νεράιδα το πρώτο μου άρεσε.. Αν και δεν νομίζω να το έβαζα..
Το δεύτερο καθόλου...



Αυτά όμως θα τα φορούσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μπράβο, αυτό είναι μια πολύ καλή επιλογή. Της Νεράιδας εννοώ φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπράβο, αυτό είναι μια πολύ καλή επιλογή. Της Νεράιδας εννοώ φυσικά.

Και δεν ειναι ακριβα...σε σειλ το 1ο 98 και το 2ο 77 δολαρια παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και δεν ειναι ακριβα...σε σειλ το 1ο 98 και το 2ο 77 δολαρια παντα...
Και τι του λες την τιμή, για να τα αγοράσει και να τα φοράει στις νυχτερινές του εμφανίσεις ή για να στα πάρει δώρο; :hehe:
E άμα είναι δολλάρια πάντα, ντάξει πάρ΄τα ντόκτορ!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.








Ειδικα η πρωτη....








μαρεσει αυτη η αποχρωση του μπλε παρα πολυ!


Σεξυ!











Εγκρινω!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αληθινός μπελάς! :P

Πολύ θα ήθελα να δω μια ακτινογραφία της κυρίας. :hmm:

Πανέμορφα για λίγη ώρα, πριν στα ...βγάλει ο καλός σου, για κάθε μέρα και συνέχεια;; Νο Νο Νο! :no:
Για να κάνεις "αχ-βαχ" άλλωστε, πρέπει να μπορείς να αναπνεύσεις! :P

Ε για κάθε μέρα δεν είναι σίγουρα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και τι του λες την τιμή, για να τα αγοράσει και να τα φοράει στις νυχτερινές του εμφανίσεις ή για να στα πάρει δώρο; :hehe:
E άμα είναι δολλάρια πάντα, ντάξει πάρ΄τα ντόκτορ!:hehe:

Επρεπε να διαλεξεις τη κουρτινα, ισως και να λυνοταν τοτε η απορια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Αυτο ειναι για σενα Μαιντ! :P










και για μενα... και για μενα....ε? :rolleyes:


D&G



και... άσχετο με την παραπάνω collection...

Louis Vuitton:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Ο Χριστός κι η Παναγία! Πώς τα φοράτε αυτά τα παπούτσια;:worry:

Εγώ είμαι του καθόλου ή του λίγου τακουνιού.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Αληθεια φορας τετοιου ειδους παπουτσια?! :confused:
Δεν ειναι καλογεριστικα και καθολου θηλυκα?! Ή εμενα μου φαινεται?! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.:)

Ναι οκ καταλαβαινω περι ανεσης και δε διαφωνω επ αυτου σε καμμια περιπτωση, απλα για τη δικη μου αισθητικη θεωρω πως υπαρχουν πιο καλογουστα, οπως τα δυο πρωτα που παραθεσες...
Ενιγουει...γουστα ειναι αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Καλά το τελευταίο το είχα πάρει σε μια έκθεση που έπρεπε να στέκομαι όρθια για ώρες, ή τα βάζω στο χορό ας πούμε. Δεν είναι τα αγαπημένα μου, αλλά είναι πολύ άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.:)

οδηγω ξυπολητη αν μενοχλουν τα τακουνια, αν και δεν εχει τυχει πολλες φορες, πιστευω ειναι θεμα συνηθειας.
Ουτε εμενα μου αρεσουν τα τελευταια, νομιζω χιμ πως οι μπαλαρινουλες ειναι πιο ωραιες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Λοιπόν κορίτσια!:D

Όλες στο goth punk σεμινάριο, και αύριο ξέρετε πώς βγαίνουμε έξω έτσι?:P


(αυτό με τις big black boots πάντως...:/: έτσι και ζεστάνει ο καιρός...:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Λοιπόν κορίτσια!:D

Όλες στο goth punk σεμινάριο, και αύριο ξέρετε πώς βγαίνουμε έξω έτσι?:P


(αυτό με τις big black boots πάντως...:/: έτσι και ζεστάνει ο καιρός...:()

Σου λέει εναλλακτική πρόταση για το καλοκαίρι το κορίτσι στα βίντεο, ένα απλό μαύρο μπλουζάκι και παπούτσια χαμηλά, και σας παρουσιάζει metro-punk και metro-gothic, δηλαδή καθόλου υπερβολικό, μερικές βασικές πινελιές έτσι ώστε να μπορείτε να κυκλοφορήσετε χωρίς να σας κράζουν, χωρίς τα τούλια, χωρίς τα έντονα μακιγιάζ, χωρίς τα τρελλά χτενίσματα και τα τρελλά αξεσουάρ που έχει το κανονικό gothic και το punk, ένα απλό τζινάκι παρουσιάζει η κοπέλα, ένα ζευγάρι μπότες και ένα δερμάτινο, και για το καλοκαίρι τα απλά all star. Εγώ το μόνο ακραίο που είδα ήταν το σκισμένο καλσόν, και ούτε θα πηγαίνετε έτσι στις δουλειές σας και στα επίσημα.

Σας βρίσκω σχεδόν όλες, αν κρίνω από τις βαθμολογίες σας και στις προηγούμενες προτάσεις μου που δεν ήταν για κορίτσια όπως αυτές αλλά για κυρίες, ακραία συντηρητικές και κάποιες από εσάς και κακόγουστες, διότι δεν μπορώ να εξηγήσω πως καταψηφίζετε Υves Saint Laurent,ότι πιο ακριβό και φίνο για μια κυρία, ή -6 έφτασε η πρόταση της Νεράιδας !!!!! και φλερτάρετε με την κιτσαρία του τιγρέ, τα παπούτσια των καλογριών και τα παντοφλέ που τα φοράνε οι γέροι και οι γριές. Δηλαδή δεν σας αρέσει ούτε το στυλ της lady ούτε όμως το ελεύθερο punk, rock. :/: Ξενέρα τελείως συγνώμη. Δεν είστε καθόλου ροκ, αλλά ούτε και ladies, ελπίζω να αλλάξει αυτό με τα χρόνια γιατί είστε πολύ μικρές ακόμα.

Ρίξτε τώρα μερικές αρνητικές να εκτονωθείτε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
κιτα να δεις που δεν μπορω να βρω τα δικα μου:(
ειναι απλα χωρις τακουνι και κορδονι α ειναι και μαυρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Δεν είδα το σεμινάριο του δόκτωρα, αλλά ορίστε μερικά ρούχα/αξεσουάρ που γκοθοφέρνουν και που θα ήθελα να φορέσω (ακόμα και αν δεν είναι απόκριες! :P)









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top