Ντύσιμο για σχολείο

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Παιδια, casual πουκαμισω (πορτοκαλι καρο)+jeans για σχολειο ? τι λετε? ποια η γνωμη σας? ή οχι ?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Οχι ρε φίλε πουκάμισο στο σχολείο και ειδικά καρό πορτοκαλί αν είναι δυνατόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Οχι ρε φίλε πουκάμισο στο σχολείο και ειδικά καρό πορτοκαλί αν είναι δυνατόν

γτ τι εχει ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
γτ τι εχει ??

Εκτός του ότι το καρό πορτοκαλί είναι γελοίο πουκάμισα δεν φοράνε σε τόσο μικρή ηλικία γιατί δεν ταιριάζει.Εδώ σε πανεπιστήμια και δεν φοράνε ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Τι πουκάμισο ρε, με δουλεύετε? Εμείς μία φόρμα και ένα φούτερ βάζαμε, ποιος έχει όρεξη να ασχολείται πρωινιάτικα με το τι θα φορέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
να το βαλεις ανοιχτο με μπλουζα απο μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
να το βαλεις ανοιχτο με μπλουζα απο μεσα

Λέω να μην το έχω ανοιχτών ...να φοραω μπουφάν απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το ντύσιμο στο σχολείο πρέπει να είναι όσο πιο απλό γίνεται γιατί εκεί πάμε για μάθηση και όχι για την μόδα. Επιπλέον οι μαθητές είναι το ίδιο όλοι στο περιβάλλον του σχολείου και κάνενας δε πρέπει να προκαλεί με ακριβό ή παράξενο ρούχο.

Εκτός του ότι το καρό πορτοκαλί είναι γελοίο πουκάμισα δεν φοράνε σε τόσο μικρή ηλικία γιατί δεν ταιριάζει.Εδώ σε πανεπιστήμια και δεν φοράνε ακόμα.

Moυ θυμίζει φίλε μου όταν ήμουν στο 3ο έτος της ιατρικής και ένας πρωτοετής είχε σκάσει με πουκάμισο άσπρο και χαρτοφύλακα δερμάτινο για τσάντα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Moυ θυμίζει φίλε μου όταν ήμουν στο 3ο έτος της ιατρικής και ένας πρωτοετής είχε σκάσει με πουκάμισο άσπρο και χαρτοφύλακα δερμάτινο για τσάντα.



Να μου έλεγες οτι ήταν απο φοιτήτη Νομικής πάει στο διάολο τώρα απο φοιτητή Ιατρικής...:P:P:P
Στο σχολείο μου κάποιοι είχε τύχη μια μέρα και είχαν ντυθεί 4άδα με πουκάμισα (ο ενας μάλιστα είχε φορέσει απαλό ροζ) και οι άλλοι 3 απο πάνω είχαν πουλόβερ και γραβάτα

Y.Γ τουλάχιστον εκείνος φόρεσε άσπρο οχι καρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Moυ θυμίζει φίλε μου όταν ήμουν στο 3ο έτος της ιατρικής και ένας πρωτοετής είχε σκάσει με πουκάμισο άσπρο και χαρτοφύλακα δερμάτινο για τσάντα.


Μου έτυχε παρόμοια ιστορία όταν ήμουν 2ο έτος. Βγαίνω από το αμφιθέατρο που κάναμε βιοχημεία, και μου πετάγεται μπροστά ένα πρωτοετάκι να πάει να μπει στην αίθουσα για ανατομία που είχαν μετά, με κουστούμι, σακάκι, γραβάτα και χαρτοφύλακα λες και βγήκε μόλις από την Wall Street. Αυτά είναι καλό να μην γίνονται. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Σωστο παιδιά ....δημιουργία κοινωνικής-οικονομικης ανισότητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Σωστο παιδιά ....δημιουργία κοινωνικής-οικονομικης ανισότητας

Ναι αυτο ειναι το προβλημα, οχι οτι εχουν μπερδεψει τις περιστασεις με το ντυσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βασικά το πρόβλημα με αυτά τα παιδιά είναι ότι για να θέλουν να ντυθούν έτσι από τα 15 τους, μάλλον κάτι έχει πάει λίγο στραβά στο σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ο καθε ενας οτι γουσταρει φοραει. Αλλο τι μας αρεσει εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Ο καθε ενας οτι γουσταρει φοραει. Αλλο τι μας αρεσει εμας

Δεν πάει έτσι φίλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Δεν πάει έτσι φίλε...
Φυσικά και πάει έτσι...ο καθένας μπορεί να φοράει ό,τι θέλει και καλό είναι να μη δίνει σημασία τι λένε οι γύρω του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δεν πάει έτσι φίλε...

Φιλε και εγω με πολλα ντυσιματα δεν συνφωνω αλλα ο καθε ενας εκφραζεται με τον δικο του τροπο και δεν χρειαζεται να υπαρχουν αρνητικα σχολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάντως, υπάρχουμε κι εμείς που αναγκαζόμαστε να βάλουμε πουκάμισο στο πανεπιστήμιο, ή γενικότερα καλά ρούχα, λόγω άπλυτων ρούχων :hehe:

(Θα ξεχάσω εγώ την εξεταστική του Σεπτεμβρίου που έσκαγε ο τζίτζικας και δεν είχα ρούχο για ρούχο να βάλω...;; :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ο καθένας φοράει ότι θέλει και εμείς έχουμε ένα παιδί στο τμήμα μου που βάζει πουκάμισα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ρε παιδια νταξει ο καθενας να φοραει ο,τι θελει αλλα μην το παρακανουμε... καλο ειναι να υπαρχει και ενα μετρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top