Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για την εκπληκτική σου δουλειά. Στο 5ο πεδίο για ΑΕΙ πληροφορική Λαμίας δεν έχεις κάνει εκτίμηση ......έχεις άποψη που θα κυμανθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
H ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Αλλά δε σου κρύβω ότι είναι δύσκολα τα πράγματα. (για οδοντιατρική ακατόρθωτα).
Φαρμακευτική Πάτρας (έχεις πολλές πιθανότητες) η Βιολογικό ΑΠΘ (σίγουρα μέσα), ανάλογα τι έχεις δηλώσει.
δηλωσα φαρμακευτικο αθηνα θεσσ πατρα και μετα κτηνιατρικη απθ...αρα μαλλον να ετοιμαζομαι για κτηνιατρος...?:P:D τι λες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
δηλωσα φαρμακευτικο αθηνα θεσσ πατρα και μετα κτηνιατρικη απθ...αρα μαλλον να ετοιμαζομαι για κτηνιατρος...?:P:D τι λες? :)

Μπορεί να μπεις ακόμη και τελευταίος Πάτρα. Θα περιμένεις Αύγουστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
δηλωσα φαρμακευτικο αθηνα θεσσ πατρα και μετα κτηνιατρικη απθ...αρα μαλλον να ετοιμαζομαι για κτηνιατρος...?:P:D τι λες? :)

Έχεις αρκετές Πιθανότητες για Φάρμα Πάτρας και περισσότερες για Κτηνιατρική ΑΠΘ :)

Γιατί όχι?? Μια χαρά! :)

Συγχαρητήρια για την εκπληκτική σου δουλειά. Στο 5ο πεδίο για ΑΕΙ πληροφορική Λαμίας δεν έχεις κάνει εκτίμηση ......έχεις άποψη που θα κυμανθεί;

Εκτιμώ ότι όλα τα τμήματα πληροφορικής θα εμφανίσουν μια ήπια άνοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Έχεις αρκετές Πιθανότητες για Φάρμα Πάτρας και περισσότερες για Κτηνιατρική ΑΠΘ :)

Γιατί όχι?? Μια χαρά! :)
οντως :D η κτηνιατρικη ειναι 5 χρονια ετσι?:)

Μπορεί να μπεις ακόμη και τελευταίος Πάτρα. Θα περιμένεις Αύγουστο...
Ας το ελπισουμε...μπορει να κλείσω την πατρα :) εσυ που θες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisan

Νεοφερμένος

Ο xarisan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Προς chris1993
εχω υποψηφια , με 17300 αρχιτεκτονικη μαζι με τα μορια σχεδιου....ποσες ελπιδες εχει για Θεσσαλονικη πιστευεις....προσωπικη μου γνωμη ...καμια....
ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
με 17444 τιπιθανοτητεςεχω για ηλεκτρολογους πατρας;ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Προς chris1993
εχω υποψηφια , με 17300 αρχιτεκτονικη μαζι με τα μορια σχεδιου....ποσες ελπιδες εχει για Θεσσαλονικη πιστευεις....προσωπικη μου γνωμη ...καμια....
ευχαριστω..

Όχι, όχι πολύ μακριά για να την πιάσει.
Πάτρα η Βόλο, ανάλογα πως τα έχει δηλώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
εμενα θα μ απαντησει κανεις μηχ εσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
με 17444 τιπιθανοτητεςεχω για ηλεκτρολογους πατρας;ευχαριστω.

Δεν νομίζω ότι υπάρχει πιθανότητα να ΜΗΝ περάσεις :P
Καλή ακαδημαική σταδιοδρομία στο αγαπητό ΗΜΤΥ :clapup:

εμενα θα μ απαντησει κανεις μηχ εσω?

Με αποπήρες ενώ 1) μόλις σου απαντούσα 2) η εκτίμησή μου καθιστά σαφή την απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ειναι τοσο απλο με 17444 περναω ημτυ ????

αα θενκ γκοντ ευχαριστωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisan

Νεοφερμένος

Ο xarisan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ
δεν λεω τιποτα , η ελπιδα πεθαινει τελευταια....αλλα να μαστε κ ρεαλιστες ...ας ελπιζει στο ονειρο...καλη συνεχεια..εισαι αψογος στα καθηκοντα της ενημερωσης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι υπάρχει πιθανότητα να ΜΗΝ περάσεις :P
Καλή ακαδημαική σταδιοδρομία στο αγαπητό ΗΜΤΥ :clapup:



Με αποπήρες ενώ 1) μόλις σου απαντούσα 2) η εκτίμησή μου καθιστά σαφή την απάντηση
ενταξει συγγνωμη αλλα νομιζα οτι μ εχετε γραμμενη:π δλδ περναω σιγουροτατα ετσι ?γτ μ φαινεται εμενα λιγο το17444 γτ την πρωτη χρονια π εδινα ειχε 18500 πειτε μ δν υπαρχει πιθανοτητα να τ χασω ετσι .γτ εχω πολυ αγχοςςςςς πειτε μ την αληθεια ομως να περασω ενα καλο υπολοιπο καλοκαιριου:π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ενταξει συγγνωμη αλλα νομιζα οτι μ εχετε γραμμενη:π δλδ περναω σιγουροτατα ετσι ?

Επειδή μου στέλνουν πολλά μηνύματα και παράλληλα γίνονται post, μερικά τα χάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepimax

Νεοφερμένος

Η pepimax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 13000 περιπου με το παλιο τι πιθανοτητες εχω για πολ.μηχ. Ξανθη ή αγρονομων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 13000 περιπου με το παλιο τι πιθανοτητες εχω για πολ.μηχ. Ξανθη ή αγρονομων;

Όλα θα κριθούν στη ζήτηση.
Αγρονόμων με 4 θεσούλες Θεσσαλονίκη, δεν περνάς εκτός απροόπτου.
Πολιτικών Μηχανικών με 7 θέσεις επαρχία που δεν επιλέγεται τόσο σφόδρα και με αντικείμενο πολιτικών μηχανικών που πέφτει η ζήτηση χρόνο με τον χρόνο, έχεις κάποιες πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Εκτιμώ ότι όλα τα τμήματα πληροφορικής θα εμφανίσουν μια ήπια άνοδο.
Χρήστο όταν λες ήπια άνοδο ,για την πληροφορική του εκπα ,πόσο εκτιμάς ότι θα είναι;(με 16904 την πιάνω πιστεύεις; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
κρις πες μας για ημμυ κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
κρις πες μας για ημμυ κρητης

τι σε νοιαζει γ αυτο?παντως σιγουρα εσυ πρεπει να μπαινεις θεσ
κρις σιγουρα περναω ημτυ πατρας ετσι;;;;;;;;;;;;;υπαρχει πιθανοτητα να τχασω πες μσεπαρακαλω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
τι σε νοιαζει γ αυτο?παντως σιγουρα εσυ πρεπει να μπαινεις θεσ
κρις σιγουρα περναω ημτυ πατρας ετσι;;;;;;;;;;;;;υπαρχει πιθανοτητα να τχασω πες μσεπαρακαλω..

Επίτηδες το ζητάει γιατί μετονομάστηκε φέτος και είναι περίεργα τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top