Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Στο θέμα των απουσιών, δεν ήθελα να παίρνουν οι γονείς μου πλαστά χαρτιά γιατρού και δεν πήρα τις 164. Δε ζορίστηκα πολύ. Αντιθέτως οι καθηγητές του σχολείου (οι ευσυνείδητοι φυσικά), με 5 παιδιά στην κατεύθυνση δίνανε έμφαση σε απορίες. Την τελευταία εβδομάδα έλυσα πολλές που αγνοούσα την ύπαρξή τους και αισθάνθηκα ακόμα πιο σίγουρη. Άσε που ο μαθηματικός μου έπιασε θέμα.

Πολύ το έχουμε υποτιμήσει το σχολείο μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ρε guys, πραγματικά, πώς μπορείτε να κάνετε φροντιστήριο;
Τουλάχιστον εδώ που βρίσκομαι εγώ (και όσον αφορά τη θεωρητική κατεύθυνση) οι καθηγητές των φροντιστηρίων είναι εντελώς "γεια σου" :P

Εγώ νομίζω ότι ξέρω περισσότερα από αυτούς :hehe: Άσε που το και καλά "καλύτερο φροντιστήριο της πόλης" έχει μάπα επίπεδο μαθητών (όχι ότι των καθηγητών πάει πίσω) :P

Μη μιλήσει κανείς για το λεξιλόγιο που χρησιμοποίησα. Αποδίδει καλύτερα την αγανάκτησή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε guys, πραγματικά, πώς μπορείτε να κάνετε φροντιστήριο;
Τουλάχιστον εδώ που βρίσκομαι εγώ (και όσον αφορά τη θεωρητική κατεύθυνση) οι καθηγητές των φροντιστηρίων είναι εντελώς "γεια σου" :P

Εγώ νομίζω ότι ξέρω περισσότερα από αυτούς :hehe: Άσε που το και καλά "καλύτερο φροντιστήριο της πόλης" έχει μάπα επίπεδο μαθητών (όχι ότι των καθηγητών πάει πίσω) :P

Μη μιλήσει κανείς για το λεξιλόγιο που χρησιμοποίησα. Αποδίδει καλύτερα την αγανάκτησή μου.

ΡΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΙΑΒΑΣΕ!! :P:P:P
δεν θα γραψεις καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ρε guys, πραγματικά, πώς μπορείτε να κάνετε φροντιστήριο;
Τουλάχιστον εδώ που βρίσκομαι εγώ (και όσον αφορά τη θεωρητική κατεύθυνση) οι καθηγητές των φροντιστηρίων είναι εντελώς "γεια σου" :P

Εγώ νομίζω ότι ξέρω περισσότερα από αυτούς :hehe: Άσε που το και καλά "καλύτερο φροντιστήριο της πόλης" έχει μάπα επίπεδο μαθητών (όχι ότι των καθηγητών πάει πίσω) :P

Μη μιλήσει κανείς για το λεξιλόγιο που χρησιμοποίησα. Αποδίδει καλύτερα την αγανάκτησή μου.

Φροντιστήρια εεε.. Έχεις δίκαιο!!!!!!!!!!
Η καλύτερη δουλειά γίνεται στο ιδιαίτερο :)
Γ ' που πήγα σε φροντ. για πιο οικονομικά την πάτησα άσχημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Φροντιστήρια εεε.. Έχεις δίκαιο!!!!!!!!!!
Η καλύτερη δουλειά γίνεται στο ιδιαίτερο :)
Γ ' που πήγα σε φροντ. για πιο οικονομικά την πάτησα άσχημα!

Δεν ειναι παντου ετσι βρε παιδια. Σιγουρα υπαρχουν κακα φροντιστηρια αλλα υπαρχουν και πολυ αξιολογα. Και προσωπικα πιστευω οτι το μεγαλυτερο μεριδιο σε ολη αυτη τη πορεια το εχει ο μαθητης και οχι τοσο το φροντιστηριο/ιδιαιτερο. Ακομα και τον πιο γαματο καθηγητη και να εχει κανεις, αν ο ιδιος ο μαθητης δεν εχει τη θεληση να διαβασει, το αποτελεσμα δε θα ειναι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν ειναι παντου ετσι βρε παιδια. Σιγουρα υπαρχουν κακα φροντιστηρια αλλα υπαρχουν και πολυ αξιολογα. Και προσωπικα πιστευω οτι το μεγαλυτερο μεριδιο σε ολη αυτη τη πορεια το εχει ο μαθητης και οχι τοσο το φροντιστηριο/ιδιαιτερο. Ακομα και τον πιο γαματο καθηγητη και να εχει κανεις, αν ο ιδιος ο μαθητης δεν εχει τη θεληση να διαβασει, το αποτελεσμα δε θα ειναι καλο.

Θα συμφωνήσω με τον/την συμμαθητή/τριά μου. Τα ιδιαίτερα μαθήματα σε καμία περίπτωση δεν εξασφαλίζουν την επιτυχία.. σε ορισμένα μαθήματα βέβαια ίσως συμβάλλουν και στην "αποτυχία" . :hmm:
Αρκετά μαθήματα χρειάζονται τη συζήτηση μεταξύ των συμμαθητών και την ανταλλαγή απόψεων. Επί παραδείγματι το μάθημα της Έκθεσης είναι ένα από αυτά τα μαθήματα, όπου με το διάλογο βοηθιούνται όλοι οι μαθητές.
Από την άλλη, στα ιδιαίτερα μαθήματα η πίεση είναι αρκετά μεγαλύτερη. Και επειδή οι καθηγητές δεν έχουν τη δυνατότητα να πιέζουν με το σωστό τρόπο, ίσως ο μαθητής του ιδιαίτερου βρεθεί σε καταστάσεις υπερβολικού άγχους χωρίς να είναι απαραίτητα ανάγκη. Το καλό, βέβαια, με τα ιδιαίτερα είναι ότι οι ημερομηνίες των διαγωνισμάτων (ή ακόμα και των μαθημάτων) αλλάζουν ευκολότερα, σε περίπτωση ανάγκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τώρα που ησύχασε το κεφάλι μας από τις παρεμβολές θέλω να ρωτήσω πώς σας φαίνονται μέχρι στιγμής τα μαθήματα της κατεύθυνσής σας!

Εμένα τα μαθήματα της Θετικής ως τώρα μου φαίνονται απλά, αλλά χρονοβόρα. Για παράδειγμα, στη Βιολογία Κατεύθυνσης, το μάθημα μπορεί να το αντιληφθώ εύκολα από το φροντιστήριο, αλλά η διαδικασία του να αποστηθίσω ακριβώς τα λόγια του βιβλίου, μου παίρνει χρόνο.
Όμοια στην Έκθεση. Τα κύρια σημεία της θεωρίας μου μένουν γρήγορα ως απόσταγμα, αλλά η διαδικασία εκμάθησης όλων των λεπτομερειών της θεωρίας θα χρειαστεί σημαντικό χρονικό διάστημα.

Εσείς έχετε μαθήματα που σας ''ταλαιπωρούν'' λίγο παραπάνω σε θέμα χρόνου από τα υπόλοιπα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τώρα που ησύχασε το κεφάλι μας από τις παρεμβολές θέλω να ρωτήσω πώς σας φαίνονται μέχρι στιγμής τα μαθήματα της κατεύθυνσής σας!

Εμένα τα μαθήματα της Θετικής ως τώρα μου φαίνονται απλά, αλλά χρονοβόρα. Για παράδειγμα, στη Βιολογία Κατεύθυνσης, το μάθημα μπορεί να το αντιληφθώ εύκολα από το φροντιστήριο, αλλά η διαδικασία του να αποστηθίσω ακριβώς τα λόγια του βιβλίου, μου παίρνει χρόνο.
Όμοια στην Έκθεση. Τα κύρια σημεία της θεωρίας μου μένουν γρήγορα ως απόσταγμα, αλλά η διαδικασία εκμάθησης όλων των λεπτομερειών της θεωρίας θα χρειαστεί σημαντικό χρονικό διάστημα.

Εσείς έχετε μαθήματα που σας ''ταλαιπωρούν'' λίγο παραπάνω σε θέμα χρόνου από τα υπόλοιπα; :hmm:

εγω δεν μπορω καθολου την εκθεση ...την μισω :mpinelik: την βαριεμαι
εχω δυο βιολογιες και μεχρι τωρα ειμαι μια χαρα
χημεια πολυ καλυτερα απο περσυ αν και λογω του καθηγητη που ευτυχως αλλαχθηκε τα κενα θα τα καλυψω απο σεπτεμμβρη ακομα κια μονος μου
μαθηματικα ειναι απαιτιτικα οπως και φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τώρα που ησύχασε το κεφάλι μας από τις παρεμβολές θέλω να ρωτήσω πώς σας φαίνονται μέχρι στιγμής τα μαθήματα της κατεύθυνσής σας!

Εμένα τα μαθήματα της Θετικής ως τώρα μου φαίνονται απλά, αλλά χρονοβόρα. Για παράδειγμα, στη Βιολογία Κατεύθυνσης, το μάθημα μπορεί να το αντιληφθώ εύκολα από το φροντιστήριο, αλλά η διαδικασία του να αποστηθίσω ακριβώς τα λόγια του βιβλίου, μου παίρνει χρόνο.
Όμοια στην Έκθεση. Τα κύρια σημεία της θεωρίας μου μένουν γρήγορα ως απόσταγμα, αλλά η διαδικασία εκμάθησης όλων των λεπτομερειών της θεωρίας θα χρειαστεί σημαντικό χρονικό διάστημα.

Εσείς έχετε μαθήματα που σας ''ταλαιπωρούν'' λίγο παραπάνω σε θέμα χρόνου από τα υπόλοιπα; :hmm:

Εγω ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και σε εμας τα πιο δυσκολα(εκτος των αρχαιων) κατα γενικη ομολογια ειναι η ιστορια και η λογοτεχνια...!!Η ιστορια εχει πολλη μεγαλη υλη και η λογοτεχνια ειναι ολο ερωτησεις κρισεως και γι αυτο δεν ξερεις ποτε σχεδον πως εγραψες...Κατα τα αλλα το κυριοτερο ειναι το διαβασμα..:)Τα λατινικα τωρα ειναι σαφως πιο ευκολα αλλα θελουν και αυτα πολυ διαβασμα τουλαχιστον αν θες να χτυπησεις βαθμο..!!!:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Θετική: Τα μαθηματικά μου φαίνονται ωραία, στα όρια είμαι. Η Φυσική δεν περίμενα να μου αρέσει όσο μου αρέσει. Η Χημεία ενώ ήταν το αγαπημένο μου μάθημα τωρα θέλω να αυτοκτονήσω όταν έχω να λύσω 20 ασκήσεις όπου όλες είναι πάνω σε 2-3 τύπους, μου φαίνεται αρκετά βατή (η καθηγήτριά μου με πήγε κατευθείαν στο κεφάλαιο με τα Οξέα, Βάσεις, το πρώτο κεφάλαιο θα το αρχίσουμε αργότερα κυρίως λόγω του ότι έχει πολύ θεωρία). Η Βιολογία μου φαίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρουσα και εκτός μερικών κομματιών την μαθαίνω εύκολα. Η Έκθεση είναι απαίσια, ντάξει δεν λέω, έχει ενδιαφέροντα topics αλλά και μόνο που βλέπω το "Γράψτε 500-600 λέξεις....." ξενερώνει η ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τώρα που ησύχασε το κεφάλι μας από τις παρεμβολές θέλω να ρωτήσω πώς σας φαίνονται μέχρι στιγμής τα μαθήματα της κατεύθυνσής σας!

Εμένα τα μαθήματα της Θετικής ως τώρα μου φαίνονται απλά, αλλά χρονοβόρα. Για παράδειγμα, στη Βιολογία Κατεύθυνσης, το μάθημα μπορεί να το αντιληφθώ εύκολα από το φροντιστήριο, αλλά η διαδικασία του να αποστηθίσω ακριβώς τα λόγια του βιβλίου, μου παίρνει χρόνο.
Όμοια στην Έκθεση. Τα κύρια σημεία της θεωρίας μου μένουν γρήγορα ως απόσταγμα, αλλά η διαδικασία εκμάθησης όλων των λεπτομερειών της θεωρίας θα χρειαστεί σημαντικό χρονικό διάστημα.

Εσείς έχετε μαθήματα που σας ''ταλαιπωρούν'' λίγο παραπάνω σε θέμα χρόνου από τα υπόλοιπα; :hmm:

Τα Μαθηματικά με διαφορά από όλα τα υπόλοιπα.Μακράν το πιο δύσκολο και απαιτητικό μάθημα.Και όλη μέρα Μαθηματικά αν διαβάζεις,όπως έκανα εγώ τώρα μόλις σταμάτησα τα μαθήματα πάλι δεν αισθάνεσαι σίγουρος.Χρειάζεται να κάνεις άπειρες ασκήσεις.Και αρκετές από αυτές είναι και σύνθετες και σου παίρνουν αρκετή ώρα.Είχα το παλιό βοήθημα του Μπάρλα,τώρα αγόρασα και το καινούριο,γιατί έχει και κάποιες διαφορετικές ασκήσεις και ασχολούμαι και με τα 2.Όσο για τη Φυσική δεν το συζητώ καν,πολύ πιο απλή και ελάχιστη ύλη συγκριτικά με τα Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Όσο για τη Φυσική δεν το συζητώ καν,πολύ πιο απλή και ελάχιστη ύλη συγκριτικά με τα Μαθηματικά.
:eek::hmm::hmm:..δε θα το' λεγα αλλά όπως βολεύεται ο καθένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theerilim

Νεοφερμένος

Η theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όσοι έχετε φβ, τι θα το κάνετε? Εγώ σκέφτομαι να το απενεργοποιήσω για λίγο μέχρι να μπω σε μια σειρά :worry:

Kαι η καθηγήτριά μου...αυτή την άποψη έχει!Φβ κλειστό για φέτος!!!Βέβαια...στην δική μου περίπτωση...δεν μου αποσπά την προσοχή κι έτσι δε σκοπεύω να το κλείσω...!!!Τώρα...αν δω ότι μου δημιουργεί πρόβλημα...θα το κλείσω!!!!Δεν το συζητάω!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μαθηματικά κατευθυνσης :έρωτας με πρώτη ματιά από το γυμνάσιο! Μου άρεσαν γενικότερα οι μιγαδικοι και οι συναρτήσεις... Τα όρια έγιναν ενδιαφέροντα με την πορεία... Παρακάτω δεν λέω...
Φυσική κατεύθυνσης :δεν το περίμενα γιατί μέχρι την Α λυκείου δεν είχαμε καλές σχέσεις αλλά μου άρεσε πάρα πολύ και τη θεωρώ αρκετά κατανοητή και εύκολη τουλάχιστον μέχρι τις ηλεκτρικές που έχω φτάσει
Φυσική γενικής :πανεύκολη ειλικρινά είναι τριάντα σελίδες ίδιες σε μεγάλο μέρος με την χημεία κατεύθυνσης... Απλές αντικαταστασεις σε τύπους και λίγη θεωρία, μεγάλη ευκολία για όποιον τα πάει καλά με τη φυσική
Χημεία κατεύθυνσης :από τα πιο ευχάριστα μαθήματα αν και είναι λίγο κουραστικός ο όγκος της θεωρίας... Χρειάζεται πολύ λεπτομεριακο διάβασμα
Βιολογία κατεύθυνσης :Πολύ ενδιαφέρουσα αλλά αυτή η παπαγαλια με σκοτώνει... Οι ασκήσεις, ειδικά αυτές της λαζαρακη είναι καταπληκτικες!
Έκθεση :τι να πω... Επίσημα δεν ξεκίνησα ακόμη :worry διάβασα μόνο λίγο μόνη μου και ορισμένοι θεματικοι κύκλοι φαίνονται ενδιαφεροντες... Με τις ασκήσεις δεν ενθουσιαστηκα κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theerilim

Νεοφερμένος

Η theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Φιλολογία ή Ιστορικό- Αρχαιολογικό στη Σαλονικάρα!!!!! :D :D :D :D :clapup: :clapup: :clapup:

Μακαρι να το πετυχεις...!!!!!:PΑ ωστε δικη μου εισαι εσυ..(παω και εγω θεωρητικη);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theerilim

Νεοφερμένος

Η theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μακαρι να το πετυχεις...!!!!!:PΑ ωστε δικη μου εισαι εσυ..(παω και εγω θεωρητικη);)

Σ ευχαριστώ πολύ!!!!Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σ εσένα!!!! Εσύ τι σχολή θέλεις?Έχεις αποφασίσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πολύ!!!!Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σ εσένα!!!! Εσύ τι σχολή θέλεις?Έχεις αποφασίσει?

Σ ευχαριστω λοιπον κι εγω με τη σειρα μου...Εχω αποφασισει εδω και χρονια..!!!Νομικη Αθηνων...:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theerilim

Νεοφερμένος

Η theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σ ευχαριστω λοιπον κι εγω με τη σειρα μου...Εχω αποφασισει εδω και χρονια..!!!Νομικη Αθηνων...:inlove::inlove:

Έλα Σαλονίκη ρεεεεε!!!!! χαχαχαχαχα <3
Θεωρητικάρα μουυυ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Έλα Σαλονίκη ρεεεεε!!!!! χαχαχαχαχα <3
Θεωρητικάρα μουυυ!!!!!

Χα χα μπορει να ερθω και Θεσσαλονικη αν δεν περασω Αθηνα..!!Παντως τη σχολη δεν την αλλαζω με τιποτα...Μιλαμε ερωτας:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top