Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εσεις παιδια οι παλιοτεροι πως κανατε χρηση ολων των απουσιων σας στο τελος της χρονιας ;;;
ποιες ωρες λειπατε απο το σχολειο για διαβασμα ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εσεις παιδια οι παλιοτεροι πως κανατε χρηση ολων των απουσιων σας στο τελος της χρονιας ;;;
ποιες ωρες λειπατε απο το σχολειο για διαβασμα ;;

Κοιτα προσωπικα εγω προσπαθουσα να κραταω τις απουσιες για το τελος και ειχε φτασει μαρτιος μηνας και ειχα γυρω στις 10 απουσιες!!(Ρεκορ σε σχεση με τις αλλες χρονιες του λυκειου :clapup: ).Επισης υπηρχαν και παιδια που ειτε εκαναν συνειδητα απουσιες συχνα για να διαβαζουν ειτε απλα δεν ερχονταν σχολειο και τελικα οταν ηρθε η ωρα να σταματησουμε οριστικα το σχολειο αυτοι το σταματησαν πριν απο μενα!!!!
Βεβαια παιζει ρολο σε τι σχολειο βρισκεσαι και ποιον εχεις υπευθυνο τμηματος και περναει τις απουσιες.Εγω ημουν στο Μεσολογγι μια πολη με 10.000 κατοικους και 2 λυκεια και οπως καταλαβαινεις γνωριζομασταν ολοι μεταξυ μας οποτε υπηρχε μια ΚΑΛΗ καλυψη απο τους καθηγητες :) Πλεον ομως απο οτι μας ειχαν πει οι απουσιες θα καταχωρουντε ηλεκτρονικα οποτε δεν υπαρχει η δυνατοτα να της σβηνει ο υπευθυνος τμηματος.....
Τελος παντων εγω το μετανιωσα που ξυπναγα καθε μερα στις 8.00 μετα απο διαβασμα για να φυλαξω τις απουσιες για το τελος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εσεις παιδια οι παλιοτεροι πως κανατε χρηση ολων των απουσιων σας στο τελος της χρονιας ;;;
ποιες ωρες λειπατε απο το σχολειο για διαβασμα ;;

Μην αγχωνεσαι απο τωρα για τις απουσιες :P
Κι εγω τις κρατησα για το τελος, αρχισα να κανω συστηματικα απουσιες απο το Μαρτη και μετα. Ωστοσο, υπηρχαν πολλα παιδια στην ταξη μου που εκαναν απουσιες κατα τη διαρκεια ολης της χρονιας για να προλαβαινουν να διαβαζουν για το φροντηστηριο. Στο τελος τους ειχαν απομεινει πολυ λιγες απουσιες κι ετσι δεν μπορουσαν να λειπουν. Θα δεις τι σε βολευει να κανεις και θα πραξεις αναλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εγώ τις κρατούσα τις απουσίες μου για το τέλος και δεν το μετάνιωσα γιατί όπως και να το κάνουμε η κατάσταση είναι πιο κρίσιμη στο τέλος..πολλά παιδιά έκαναν και από τον Οκτώβριο-Νοέμβριο αρκετές απουσίες για να διαβάσουν αλλά δε θεωρώ ότι είναι και πολύ συνετό..γενικά μην κάνετε από νωρίς απουσίες με την παραμικρή πίεση που έχετε για να προλάβετε να διαβάσετε για το φροντηστήριο ή για ένα διαγώνισμα το σαββατοκύριακο..μόνο αν δείτε ότι δε βγαίνει με τίποτα και δεν είστε συνεπής στις ασκήσεις και στο διάβασμά σας για αρκετό διάστημα, μόνο τότε να κάνετε απουσίες για να το αναπληρώσετε, κάτι που πιθανόν να συμβεί από τον Ιανουάριο και μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγω μέχρι τον Μάρτιο ειχα κάπου στις 30 απουσίες. Μετα την 25η Μαρτίου δεν ξαναπηγα σχολειο, εκτός απο 2-3 φορές (την μια φορά εκανα κοπάνα βέβαια τελικα, δεν άντεξα :hehe: ) Κρατήστε απουσίες για το τέλος γιατι θα το μετανιώσετε πικρα! :P Επισης, εγω προσωπικά ένιωθα προς το τέλος οτι τα φροντιστήρια δεν μου χρειάζονταν πλέον, ειδικα στη φυσικη που ένιωθα πως ήθελα να ασχοληθώ μονη μου για να καλύψω κενά και να μην κανω αυτα που ήθελε ο καθηγητής. Πιστεύω αν το ειχα κανει, θα τα ειχα παει καλυτερα στο συγκεκριμένο μαθημα. Απλά το λέω γιατι έχω ακούσει για παιδιά που σταματάνε τα φροντ προς το τέλος. Αν εχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας, μην διστάσετε να το κάνετε. Εγω μετανιώνω που δεν το εκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εγω μέχρι τον Μάρτιο ειχα κάπου στις 30 απουσίες. Μετα την 25η Μαρτίου δεν ξαναπηγα σχολειο, εκτός απο 2-3 φορές (την μια φορά εκανα κοπάνα βέβαια τελικα, δεν άντεξα :hehe: )
Κι εγώ μια παρόμοια κατάσταση με τον αριθμό των απουσιών και την τακτική που ακολούθησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
να ρωτησω κατι.. φετος στο σχολειο θα ασχοελιται κανεις ή θα διαβαζουν ολοι για τα φροντ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Στην Βιολογία κατεύθυνσης ποια βοηθήματα δουλεύετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
να ρωτησω κατι.. φετος στο σχολειο θα ασχοελιται κανεις ή θα διαβαζουν ολοι για τα φροντ;;

εγω προσωπικα παντα διαβαζα για το σχολειο, υπηρχαν ομως πολλοι που το επαιζαν εξυπνοι και ερχονταν αδιαβαστοι λεγοντας πως "εχουν πολλα για το φροντ/στο φροντ τα εχουν κανει ηδη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
να ρωτησω κατι.. φετος στο σχολειο θα ασχοελιται κανεις ή θα διαβαζουν ολοι για τα φροντ;;
Κανείς δε θα ασχολείται..ή θα διαβάζουν για τα φροντηστήρια ή θα παρακολουθούνε το μάθημα χωρίς να παρακολοθούνε όμως..αν καταλαβαίνεις τι εννοώ :P λόγω κούρασης, νύστας ή το πιθανότερο πλήρους αδιαφορίας..κι εγώ σ' αυτά συγκαταλεγόμουν:P τα παιδιά της θεωρητικής ίσως συμμετέχουν περισσότερο αλλά και πάλι όχι σε όλα τα μαθήματα..

εγω προσωπικα παντα διαβαζα για το σχολειο, υπηρχαν ομως πολλοι που το επαιζαν εξυπνοι και ερχονταν αδιαβαστοι λεγοντας πως "εχουν πολλα για το φροντ/στο φροντ τα εχουν κανει ηδη".

Διάβαζες ΓΙΑ το σχολείο??? :eek::eek: Ποιος το κάνει αυτό?? :confused::hmm: δεν υπάρχει χρόνος να διαβάσεις ΓΙΑ το σχολείο..καθόλου χρόνος..δεν είναι θέμα το παίζω έξυπνος ή όχι..εγώ μόνο στα διαγωνίσματα διάβασα στο 1ο τετράμηνο και πάλι ήμουν απ' τους ελάχιστους που το έκαναν..μετρημένους στα δάχτυλα στην κυριολεξία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
να ρωτησω κατι.. φετος στο σχολειο θα ασχοελιται κανεις ή θα διαβαζουν ολοι για τα φροντ;;

Οι μισοί θα διαβάζουν για το φροντ
Οι άλλοι μισοί θα κοιμούνται όρθιοι και ούτε για το φροντ δεν θα μπορούν να διαβάσουν, πόσο μαλλον να παρακολουθήσουν το μαθημα
Ίσως θα υπάρχουν και κάποιοι αναίσθητοι που απλά θέλουν το απολυτήριο και θα κανουν απίστευτη φασαρία και βλακείες και δεν θα σέβονται όσους ανήκουν στις δυο προηγούμενες κατηγοριες
Κάποιοι δεν θα αντέχουν να διαβάζουν και στο σχολειο για το φροντ οποτε θα μιλάνε με τους διπλανούς τους.

Κάποιοι καθηγητές θα νομίζουν οτι το μαθημα τους ειναι το πιο σημαντικό στον κόσμο (όπως αυτη που μας έκανε κοινωνιολογία) και θα απαιτούν άκρα του τάφου σιωπή και να παρακολουθούν όλοι
Άλλοι θα μιλάνε στον τοίχο χωρίς να τους νοιάζει αν παρακολουθεί κανεις
Άλλοι θα απαιτούν προσοχή και θα σας αφήνουν στο τέλος κανένα δεκάλεπτο να διαβάσετε για το φροντ

Δηλαδη ένα μπάχαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Οι μισοί θα διαβάζουν για το φροντ
Οι άλλοι μισοί θα κοιμούνται όρθιοι και ούτε για το φροντ δεν θα μπορούν να διαβάσουν, πόσο μαλλον να παρακολουθήσουν το μαθημα
Ίσως θα υπάρχουν και κάποιοι αναίσθητοι που απλά θέλουν το απολυτήριο και θα κανουν απίστευτη φασαρία και βλακείες και δεν θα σέβονται όσους ανήκουν στις δυο προηγούμενες κατηγοριες
Κάποιοι δεν θα αντέχουν να διαβάζουν και στο σχολειο για το φροντ οποτε θα μιλάνε με τους διπλανούς τους.

Κάποιοι καθηγητές θα νομίζουν οτι το μαθημα τους ειναι το πιο σημαντικό στον κόσμο (όπως αυτη που μας έκανε κοινωνιολογία) και θα απαιτούν άκρα του τάφου σιωπή και να παρακολουθούν όλοι
Άλλοι θα μιλάνε στον τοίχο χωρίς να τους νοιάζει αν παρακολουθεί κανεις
Άλλοι θα απαιτούν προσοχή και θα σας αφήνουν στο τέλος κανένα δεκάλεπτο να διαβάσετε για το φροντ
Πω πω στο ίδιο σχολείο πηγαίναμε και δεν το ήξερα?!!?!??? :eek::P πόσο καλά τα λες!!
Εμάς αυτός που μας έκανε κοινωνιολογία ήταν ακριβώς στην ίδια κατάσταση με αυτήν την καθηγήτρια που περιγράφεις :P
Πάντως τα ίδια πράγματα πιθανότατα συμβαίνουν σε όλα τα σχολεία της Ελλάδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Οι μισοί θα διαβάζουν για το φροντ
Οι άλλοι μισοί θα κοιμούνται όρθιοι και ούτε για το φροντ δεν θα μπορούν να διαβάσουν, πόσο μαλλον να παρακολουθήσουν το μαθημα
Ίσως θα υπάρχουν και κάποιοι αναίσθητοι που απλά θέλουν το απολυτήριο και θα κανουν απίστευτη φασαρία και βλακείες και δεν θα σέβονται όσους ανήκουν στις δυο προηγούμενες κατηγοριες
Κάποιοι δεν θα αντέχουν να διαβάζουν και στο σχολειο για το φροντ οποτε θα μιλάνε με τους διπλανούς τους.


Δηλαδη ένα μπάχαλο :P
ουπσ η τα3η μου:clapup::clapup::clapup::clapup:
αχ ποσο 8α μου λειψει αυτο το μπαχαλο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κανείς δε θα ασχολείται..ή θα διαβάζουν για τα φροντηστήρια ή θα παρακολουθούνε το μάθημα χωρίς να παρακολοθούνε όμως..αν καταλαβαίνεις τι εννοώ :P λόγω κούρασης, νύστας ή το πιθανότερο πλήρους αδιαφορίας..κι εγώ σ' αυτά συγκαταλεγόμουν:P τα παιδιά της θεωρητικής ίσως συμμετέχουν περισσότερο αλλά και πάλι όχι σε όλα τα μαθήματα..



Διάβαζες ΓΙΑ το σχολείο??? :eek::eek: Ποιος το κάνει αυτό?? :confused::hmm: δεν υπάρχει χρόνος να διαβάσεις ΓΙΑ το σχολείο..καθόλου χρόνος..δεν είναι θέμα το παίζω έξυπνος ή όχι..εγώ μόνο στα διαγωνίσματα διάβασα στο 1ο τετράμηνο και πάλι ήμουν απ' τους ελάχιστους που το έκαναν..μετρημένους στα δάχτυλα στην κυριολεξία

Ημουν θεωρητικη :P Μα δεν ηταν τοσο τρομερο να διαβαζεις για το σχολειο, εφοσον τα εχεις κανει στο φροντηστηριο/ιδιαιτερο και τα ξερεις. Ισα-ισα κανεις κι επαναληψη :P Ισως προλαβαινα επειδη εκανα λιγες ωρες ιδιαιτερα κι αυτο μου βγηκε σε καλο. Με ωφελησε που αξιοποιησα αυτο το χρονο σε προσωπικο διαβασμα. Δεν λεω οτι πηγαινα καθε μερα διαβασμενη, αλλα προσπαθουσα να συμμετεχω. Υπηρχαν και αλλα 2-3 ατομα στην ταξη που διαβαζαν για το σχολειο αν και οι περισσοτεροι διαβαζαν ΣΤΟ σχολειο για το φροντηστηριο ή επαιζαν με το κινητο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
αυτο που θελω να πω ειναι πως συνδυασατε τις δικαιολογημενες και τις αδικαιολογητες.
τι ισχυει για καθε περιπτωση;;
(εχω ακουσει οτι δν μπορεις να δικαιολογεις σερι ημερες απουσιων)
εσεις τι κανατε σε αυτη την περιπτωση;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
αυτο που θελω να πω ειναι πως συνδυασατε τις δικαιολογημενες και τις αδικαιολογητες.
τι ισχυει για καθε περιπτωση;;
(εχω ακουσει οτι δν μπορεις να δικαιολογεις σερι ημερες απουσιων)
εσεις τι κανατε σε αυτη την περιπτωση;;;;;

Λαθος ακουσες.Δεν μπορεις να δικαιολογησεις μονοωρες απουσιες-διωρες.
Ακομα και αν φυγεις την 2η ωρα και ερθεις την 6η μπορεις να τις διακαιολογησεις!!!!
Γενικα υπαρχει ενα οριο απουσιων που μπορει να δικαιολογησει ο γονεας και μετα φερνεις χαρτι απο γιατρο.
Αν δε καταφερεις και παρεις χαρτι απο νοσοκομειο οτι πχ εσπασες το ποδι σου κ πρεπει να εισαι ολημερις στο κρεβατι τοτε νομιζω εχεις +50 απουσιες.
Τραβηγμενα πραγματα βεβαια, και αναλογα και τον διευθυντη που εχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
αυτο που θελω να πω ειναι πως συνδυασατε τις δικαιολογημενες και τις αδικαιολογητες.
τι ισχυει για καθε περιπτωση;;
(εχω ακουσει οτι δν μπορεις να δικαιολογεις σερι ημερες απουσιων)
εσεις τι κανατε σε αυτη την περιπτωση;;;;;

Οι γονείς σου (ή εσυ αν γίνεις 18 μεσα στη χρονια)μπορούν να δικαιολογούν μέχρι 3 μέρες σερι. Απο εκει και πέρα, αν ειναι 4 μέρες πχ μπορείς ή να πάρεις χαρτί γιατρού και για τις 4, ή να δικαιολογήσουν οι γονείς σου τις 3 και να αφήσεις 1 αδικαιολόγητη. Εγω μέχρι τις 30 απουσίες που ειχα κανει ως τις 25/3 ειχα αφήσει λίγες αδικαιολόγητες, κάποιες τελευταίες ώρες δηλαδη, αλλα οι περισσότερες ηταν δικαιολογημένες απο γονείς. Μετα απο τις 25 άρχισα να πηγαίνω χαρτάκια απο γιατρούς οταν έλειπα πολλές μέρες σερί, αλλιώς δικαιολογούσαν και οι γονείς μου. Πρέπει να έφτασα κάπου στις 120/130 απουσίες,δεν ειμαι σίγουρη. Αλλα το σημαντικό ειναι να μην εχεις πολλές αδικαιολόγητες, μην γίνει τιποτα και τις υπερβεις γιατι τότε δύσκολα σώζεσαι :P Εχει να κανει και με το σχολειο σου βέβαια. Άλλοι καθηγητές ειναι ελαστικοι, άλλοι οχι. Εμάς δεν μας χάριζαν ούτε μια απουσία :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
να ρωτησω κατι.. φετος στο σχολειο θα ασχοελιται κανεις ή θα διαβαζουν ολοι για τα φροντ;;
Θες να πεις πως τις άλλες χρονιές ασχολείται κανείς με το σχολειο και προσέχει κατα την διάρκεια του μαθήματος. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θες να πεις πως τις άλλες χρονιές ασχολείται κανείς με το σχολειο και προσέχει κατα την διάρκεια του μαθήματος. :confused:
ναι :P τουλαχιστον στο τμημα μου τουλαχιστον οι 18/22 προσεχαν :P νομιζω ημασταν φαινομενο για ολα τα τμηματα της β να εχουμε καλες επιδοσεις σε ολα τα μαθηματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
αυτο που θελω να πω ειναι πως συνδυασατε τις δικαιολογημενες και τις αδικαιολογητες.
τι ισχυει για καθε περιπτωση;;
(εχω ακουσει οτι δν μπορεις να δικαιολογεις σερι ημερες απουσιων)
εσεις τι κανατε σε αυτη την περιπτωση;;;;;

Θα ρωτήσεις τη διεύθυνση του σχολείου σου γι' αυτά τα θέματα..υπάρχουν και κάποιοι ιδιότροποι :/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top