Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ΠΑΜΕ ΡΕ ΑΟΔΕ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Εγω δεν ξερω ποτε να ξεκινησω τα υπολοιπα μαθηματα και αν ξεκινησω μονο ΑΟΔΕ εχω ξεκινησει.Και κατι αλλο να κανω στον ιδιο καθηγητη ΑΟΘ 10 εγραψα στο αοθ η να παω αλλου?
Μην απογοητεύεσαι από 1 μόνο αποτέλεσμα.Και εγώ το περισσότερο που είχα γράψει στο φροντηστήριο ήταν 17 και στο τέλος πήρα 20.Πολύ υποκειμενικό αυτό πάντως που ρωτάς,δώσε λίγο χρόνο ακόμα και άμα δεις ότι δεν τραβάει άλλαξε (ειδικά άμα σου βάζει εύκολα και δεν γίνεται δουλειά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μην απογοητεύεσαι από 1 μόνο αποτέλεσμα.Και εγώ το περισσότερο που είχα γράψει στο φροντηστήριο ήταν 17 και στο τέλος πήρα 20.Πολύ υποκειμενικό αυτό .πάντως που ρωτάς,δώσε λίγο χρόνο ακόμα και άμα δεις ότι δεν τραβάει άλλαξε (ειδικά άμα σου βάζει εύκολα και δεν γίνεται δουλειά).
Βασικα εδινα παννεληνιες φετος το 2014 και συγκεντρωσα καπου στα 10000μορια.Αοθ εγραψα 10 στις παννεληνιες και επειδη σκοπευω να ξαναδωσω αρχισα να διαβαζω παλι αοδε και ρωταω εγω τωρα οσον αφορα το αοθ να αλλαξω καθηγητη να παω αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Σημασία δεν έχει πόσες ώρες διαβάζετε και πόσες ασκήσεις λύσετε . Εγώ διάβασα 8 ώρες την ημέρα με σχολείο και ύπνο ελάχιστο και έβγαλα 14.000 και ο φίλος μου με πολύ λιγότερο και μεγάλη κωλοφαρδία(ότι του έκαναν επεσε)έβγαλε 17.000+.....από έναν 96αρη που ξανά δίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Βασικα εδινα παννεληνιες φετος το 2014 και συγκεντρωσα καπου στα 10000μορια.Αοθ εγραψα 10 στις παννεληνιες και επειδη σκοπευω να ξαναδωσω αρχισα να διαβαζω παλι αοδε και ρωταω εγω τωρα οσον αφορα το αοθ να αλλαξω καθηγητη να παω αλλου?
Πιστεύω πλέον ότι με τη υπάρχουσα ύλη σε αοδε και αοθ (γιατί πριν το 2010 ήταν διαφορετική),το αοδε είναι μακραν πιο δύσκολο και δυσνόητο απ'το αοθ.Αοδε καλά έκανες και το άρχισες γιατί μετά θα σου μείνουν στο μυαλό και άμα πχ ακούς την λέξη παραγωγή θα αρχίζεις από μόνος σου να λες την παραγωγική λειτουργία :P Για αοθ αν έχεις καλές σημειώσεις απ'τον καθηγητή διάβασε από αυτές,αλλιώς πάρε κάποιο βοήθημα για τις ασκήσεις,δεν χρειάζεται καθηγητής και για 2η χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Σημασία δεν έχει πόσες ώρες διαβάζετε και πόσες ασκήσεις λύσετε . Εγώ διάβασα 8 ώρες την ημέρα με σχολείο και ύπνο ελάχιστο και έβγαλα 14.000 και ο φίλος μου με πολύ λιγότερο και μεγάλη κωλοφαρδία(ότι του έκαναν επεσε)έβγαλε 17.000+.....από έναν 96αρη που ξανά δίνει...
Διαφωνώ με αυτό που λες.Το να έχεις λύσει 100 ασκήσεις προφανώς δεν σου εξασφαλίζει ότι θα λύσεις και την 101η αλλά φυσικά έχεις περισσότερες πιθανότητες να τη λύσεις από ότι αν έχεις λύσει 1 άσκηση.
Στις ώρες θα συμφωνήσω εν μέρει.Αν διαβάζεις 8 ώρες αλλά τις 6 είσαι με μισόκλειστα τα μάτια γιατί κοντεύει να σε πάρει ο ύπνος τότε ναι καλύτερα να διάβαζες 4-5 αλλά 4 που θα απέδιδες στο 100%.Το ότι ο φίλος σου έπιασε το τζόκερ δεν σημαίνει ότι ο καθένας που πήγε στις πανελλήνιες με αυτήν την τακτική έγραψε εξίσου καλά.Οι περισσότεροι που πήγαν έτσι έγραψαν το πολύ 13-14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Παιδια εσεις το εχετε παρει ζεστα το θεμα του διαβασματος μετα τις διακοπες?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Απαπα έρχεται τρελό διάβασμα :P

Γιατι το λες αυτο Alireza?????/:( Tοσο δυσκολο ειναι??:/:Κι εγω την ιδια σχολη στοχευω..
(Παραλειπω βεβαια να σου πω οτι εισαι το ινδαλμα μου..:PΗ βαθμολογια σου εκπληκτικη!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Που βρισκεστε στην υλη μεχρι στιγμης?

Φθίνουσες ταλαντώσεις μηχανικής και τελείωσα μιγαδικούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Βαριεμαι να διαβασω και εγω βιβιαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Πραγματικα δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που να εχει ορεξη αυτη τη στιγμη να διαβασει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ σήμερα, για πρώτη φορά μετά από 13412948541 προσπάθειες κατάφερα και άρχισα το φυλλάδιο το "μικρούλι" που έχω για την ανάλυση και τα όρια:D

So proud :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Έστω και αργά, καλή επιτυχία παιδιά.! Και να θυμάστε ότι εδώ είμαστε, για οποιαδήποτε απορία σας, στα αντίστοιχα θέματα..! Εγώ έχω ειδικότητα στις βιολογίες ( :P ) αλλά υπάρχουν θέματα για όλα τα μαθήματα και πολλά παιδιά λύνουν απορίες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ τι να πω έχω σταματήσει στις ηλεκτρικές ταλαντώσεις και στα μαθηματικά δε θυμάμαι για το /fmax/ (σορι) που το έχω έτσι το μέτρο και για το /fmin/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγώ σήμερα, για πρώτη φορά μετά από 13412948541 προσπάθειες κατάφερα και άρχισα το φυλλάδιο το "μικρούλι" που έχω για την ανάλυση και τα όρια:D


So proud :clapup:

Εγω εβγαλα σμρ το πρωτο κεφαλαιο βιολογιας κατευθυνσης ξανα απο την αρχη...τωρα βαριεμαι να κουνησω τα ποδια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daenerystargary

Νεοφερμένος

Η daenerystargary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παίδες, ελπίζω να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε αρκεί να διαβάσουμε πολύ! :D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εγω εβγαλα σμρ το πρωτο κεφαλαιο βιολογιας κατευθυνσης ξανα απο την αρχη...τωρα βαριεμαι να κουνησω τα ποδια μου

Είναι αρκετά κουραστικό το πρώτο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παίδες, ελπίζω να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε αρκεί να διαβάσουμε πολύ! :D:)

:Dμακαρι..!!!Αληθεια τι σχολη στοχευεις???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Είναι αρκετά κουραστικό το πρώτο...!

Μπα δεν μου φαινεται τοσο βαρετο... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ:/::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω που θα ξαναδωσω παννεληνιες ποτε να αρχισω φρο;Αληθεια αοδε να γραφτω φρο η να συνεχισω να το διαβαζω μονος μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγω που θα ξαναδωσω παννεληνιες ποτε να αρχισω φρο;Αληθεια αοδε να γραφτω φρο η να συνεχισω να το διαβαζω μονος μου;

ΑΟΔΕ μόνος σου. Φροντιστήρια ξέρω οτι συνηθως όσοι ξαναδίνουν, αρχίζουν Οκτώβριο, ακομα και μετα τα Χριστούγεννα κάποιοι. Αν μπορείς να στρωθεις και να διαβάζεις μόνος σου, μπορείς να αρχίσεις κάπου εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top