Γενικές φοιτητικές απορίες

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Έχω τρελαθεί,όλα τα μαθήματα του Α ετους αλληλεπικαλύπτονται με του Β,που θα δηλώσω τώρα.
Συν 5 εργαστήρια...Για το φούντο :/:

συγγνώμη, αλλά τι ακριβώς θέλεις να κάνεις;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συγγνώμη, αλλά τι ακριβώς θέλεις να κάνεις;;;:P
μάλλον είχε αφήσει τα μαθήματα του 1ου έτους επειδή ξαναέδωσε πανελλήνιες, οπότε τώρα θέλει να τα παρακολουθήσει αλλά συμπίπτου με αυτά του 2ου έτους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχω τρελαθεί,όλα τα μαθήματα του Α ετους αλληλεπικαλύπτονται με του Β,που θα δηλώσω τώρα.
Συν 5 εργαστήρια...Για το φούντο :/:

Μαλακία.
Δεν παίζει να έχεις μόνο εσύ το πρόβλημα όμως, αποκλείεται. Μήπως να μαζευτείτε όσοι χρειάζεστε χρονομηχανή για να τα παρακολουθείτε όλα και να ζητήσετε ξεχωριστό τμήμα στα εργαστήρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
απαντηστε ρε αξαδες και αξουλισες μια στιγμη.Υπαρχει καποιο θεμα που τα δηλωσα και ηλεκτρονικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ας μας πει ο ίδιος πιο καλά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ας μας πει ο ίδιος πιο καλά!:P
νομίζω έδειξε ότι έχω δίκιο;) Άλλωστε το είχε ξαναπει πως έδινε πανελλήνιες κ.λ.π!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
απαντηστε ρε αξαδες και αξουλισες μια στιγμη.Υπαρχει καποιο θεμα που τα δηλωσα και ηλεκτρονικα??

Κανονικά τα μαθήματα ηλεκτρονικά τα δηλώνεις.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κανονικά τα μαθήματα ηλεκτρονικά τα δηλώνεις.:worry:
Ναι σε αυτο συμφωνουμε.Απλα κατα την εγγραφη μου ειχα συμπληρωσει και κυκλωσα 6 μαθηματα και τα υπεγραψα.Ρωτησα μετα στην ομαδα στο fb και μου ειπαν οτι αυτο το χαρτι ηταν η δηλωση των μαθηματων.Ελα μου ομως που εγω τα δηλωσα και ηλεκτρονικα που μπηκα στην ηλεκτρονικη γραμματεια και απεστειλα δηλωση στην γραμματεια μου με τα δηλωμενα μου μαθηματα.Για αυτο ρωταω μηπως θα υπαρξει καποιο προβλημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
το πανεπιστημιακο γυμναστηριο στα ιλισια ειναι για ολες τις σχολες???μπορω να παω τωρα να εγγραφω ή ακομα δεν εχουν αρχισει οι εγγραφες???και εκτος απο το γυμναστηριο θελω να γραφτω και σε αθλητικη ομαδα της σχολης μου.αυτο ποτε θα το κανω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
το πανεπιστημιακο γυμναστηριο στα ιλισια ειναι για ολες τις σχολες???μπορω να παω τωρα να εγγραφω ή ακομα δεν εχουν αρχισει οι εγγραφες???και εκτος απο το γυμναστηριο θελω να γραφτω και σε αθλητικη ομαδα της σχολης μου.αυτο ποτε θα το κανω????
εγω θα ρωτησω την δευτερα που θα παω στην γραμματεια.Παρε ενα τηλ να ρωτησεις και εσυ το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μαλακία.
Δεν παίζει να έχεις μόνο εσύ το πρόβλημα όμως, αποκλείεται. Μήπως να μαζευτείτε όσοι χρειάζεστε χρονομηχανή για να τα παρακολουθείτε όλα και να ζητήσετε ξεχωριστό τμήμα στα εργαστήρια;
Όντως έχουν αρκετοί θέμα,γιατί δεν έγινε η δήλωση τους πέρσυ,με αποτέλεσμα να χρωστάν το εξάμηνο.Τώρα δε ξέρω, ειδικά το σχέδιο πρώτου εξαμήνου δε σπάει για κανένα λόγο,γίνεται στο φοίνικα 8 το πρωί, την στιγμή που έχω 9 η ώρα τοπογραφία στο ΑΠΘ:p
Λογικά θα διαλέξω κάποια μαθήματα που είναι μόνο θεωρίες,μη μας μαζεύονται και πολλά :hmm:
ας μας πει ο ίδιος πιο καλά!:P
Ότι είπε ο Γιάννης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Όντως έχουν αρκετοί θέμα,γιατί δεν έγινε η δήλωση τους πέρσυ,με αποτέλεσμα να χρωστάν το εξάμηνο.

άρα είναι βλάκες που δεν το έψαξαν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
άρα είναι βλάκες που δεν το έψαξαν!:P

Όχι στα εργαστήρια κανονικά ήταν δηλωμένοι,στην εξεταστική το καταλάβαν που εκεί δεν ήταν δηλωμένοι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Όχι στα εργαστήρια κανονικά ήταν δηλωμένοι,στην εξεταστική το καταλάβαν που εκεί δεν ήταν δηλωμένοι :/:

ήταν όντως πολλοί; πόσοι ήταν;
είχαν κάνει δήλωση;
είπαν το πρόβλημα στον καθηγητή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
2-3 ανά εξάμηνο,μιλήσαν με τους καθηγητές για να τους κρατήσουν το βαθμό αλλά τώρα έχουν θέμα με τον περιορισμό μαθημάτων/εξάμηνο.
ΑΘΑΝΑΤΗ ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι σε αυτο συμφωνουμε.Απλα κατα την εγγραφη μου ειχα συμπληρωσει και κυκλωσα 6 μαθηματα και τα υπεγραψα.Ρωτησα μετα στην ομαδα στο fb και μου ειπαν οτι αυτο το χαρτι ηταν η δηλωση των μαθηματων.Ελα μου ομως που εγω τα δηλωσα και ηλεκτρονικα που μπηκα στην ηλεκτρονικη γραμματεια και απεστειλα δηλωση στην γραμματεια μου με τα δηλωμενα μου μαθηματα.Για αυτο ρωταω μηπως θα υπαρξει καποιο προβλημα??

Αν έχεις δηλώσει τα ίδια, όχι.
Αν έχεις βάλει άλλα στο χαρτί και άλλα στη δήλωση, μάλλον θα σε περάσουν για πολύ αναποφάσιστο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν ισχυουν ακομα οι μεταγραφες??και αν ναι γνωριζει καποιος ποσο πρεπει να ειναι το οικογενειακο εισοδημα για τα 3 τελευταια χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Οι μετεγγραφές έχουν καταργηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Για οσους θέλουν να δοκιμάσουν με το 10% να κάνουν αυτο που δεν αφήνει η καταργηση των μεταγραφών, ποια ειναι η διαδικασία?

Απλά πας και το ζητάς από τον διευθυντή του λυκείου σου? Σε περίπτωση που τελικά περάσεις έτσι εκει που ήθελες το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να διαγραφείς από την μια και να γραφτείς κανονικά στην άλλη σαν φρέσκος πρωτοετής, ή είναι κάτι πιο περιπλοκο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top