Γενικές φοιτητικές απορίες

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια σας παρακαλω απο τους παλιους εδω περα.Οταν εκανα την εγγραφη μου επιασαν ενα χαρτι εκεινη που ηταν στην εγγραφη μαζι μου καθηγητρια πρεπει να ητανε και κυκλωσε σε ενα χαρτι τα μαθηματα που θα κανω.Τωρα ομως διαβασα οτι πρεπει να τα δηλωσω και ηλεκτρονικα??? μπερδευτηκα παρα πολυ τωρα εγω τι πρεπει να κανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μέχρι να βγεί η νέα ακαδημαική ταυτότητα, δεν μας έχουν δοθεί ακόμα οι κωδικοί, στην λέσχη θα μπορούμε να τρώμε; Θα δείχνουμε την βεβαίωση σπουδών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πωωω τι πηγα να παθωωωωω ευτυχως μου εκοψε και μπηκα στο fb στην ομαδα του τμηματος μου και ειδα την ανακοινωση οτι ΠΡΕΠΕΙ να δηλωσουμε και τα μαθηματα ηλεκτρονικα με τον κωδικο που μας εδωσαν.Τι πηγα να παθω παραλιγοοοοοο....αφου θυμαμαι πολυ καθαρα την καθηγητρια να κραταει ενα χαρτι και να κυκλωνει μαθηματα ρε γαμωτο...δεν μου ειπαν τιποτα για ηλεκτρονικη δηλωση μαθηματων...pfff
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν στο λένε αυτό στη γραμματεία όταν γράφεσαι....Είναι δεδομένο νομίζω για όλους σ' όλα τα εξάμηνα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν στο λένε αυτό στη γραμματεία όταν γράφεσαι....Είναι δεδομένο νομίζω για όλους σ' όλα τα εξάμηνα! :)
Τι εννοεις δεδομενο?? εγω πως δεν ειχα καμια ιδεα οτι επρεπε να τα δηλωσω ηλεκτρονικα?? και οι κυκλοι που εριχνε η αλλη σε ενα χαρτι που υπεγραψα τι ηταν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μέχρι να βγεί η νέα ακαδημαική ταυτότητα, δεν μας έχουν δοθεί ακόμα οι κωδικοί, στην λέσχη θα μπορούμε να τρώμε; Θα δείχνουμε την βεβαίωση σπουδών;
η κάρτα σίτισης δεν είναι ξεχωριστή? όταν πήγες τα χαρτιά δεν σου έδωσαν τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
η κάρτα σίτισης δεν είναι ξεχωριστή? όταν πήγες τα χαρτιά δεν σου έδωσαν τίποτα?
Δεν μου έδωσαν τίποτα τέτοιο, είπε πως θα πάρουμε κάποια κάρτα. Αλλού άκουσα πως θα χρησιμοποιούμε την νέα ταυτότητα γι'αυτό.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
η κάρτα σίτισης δεν είναι ξεχωριστή? όταν πήγες τα χαρτιά δεν σου έδωσαν τίποτα?
ρε συ γιαννη οταν πηγες εσυ για εγγραφη περσι σου κυκλωναν σε ενα χαρτι τα μαθηματα που θα κανεις και μετα το υπεγραψες??? γιατι εγω σημερα παραλιγο να φαω μεγαλο στραπατσο γιατι εμαθα οτι δηλωνουμε τα μαθηματα ηλεκτρονικα.Ισχυει?? η εκανα καμια μαλακια???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν μου έδωσαν τίποτα τέτοιο, είπε πως θα πάρουμε κάποια κάρτα. Αλλού άκουσα πως θα χρησιμοποιούμε την νέα ταυτότητα γι'αυτό.:confused:
Αφου σου είπαν στην γραμματεία πως θα πάρετε κάποια κάρτα πήγαινε να ρωτήσεις ξανά τι θα γίνει με την σίτιση! Σε εμάς πέρυσι τουλάχιστον, φέτος δεν πήγα ακόμα να υποβάλλω αίτηση, μας έδωσαν αμέσως μια κάρτα σίτισης! Αλλά από την στιγμή που μιλάμε για διαφορετικά πανεπιστήμια μόνο από την γραμματεία μπορείς να πάρεις απάντηση
ρε συ γιαννη οταν πηγες εσυ για εγγραφη περσι σου κυκλωναν σε ενα χαρτι τα μαθηματα που θα κανεις και μετα το υπεγραψες??? γιατι εγω σημερα παραλιγο να φαω μεγαλο στραπατσο γιατι εμαθα οτι δηλωνουμε τα μαθηματα ηλεκτρονικα.Ισχυει?? η εκανα καμια μαλακια???:worry:
στην δική μου σχολή τα δηλώνουμε ηλεκτρονικά πάντως τα μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αφου σου είπαν στην γραμματεία πως θα πάρετε κάποια κάρτα πήγαινε να ρωτήσεις ξανά τι θα γίνει με την σίτιση! Σε εμάς πέρυσι τουλάχιστον, φέτος δεν πήγα ακόμα να υποβάλλω αίτηση, μας έδωσαν αμέσως μια κάρτα σίτισης! Αλλά από την στιγμή που μιλάμε για διαφορετικά πανεπιστήμια μόνο από την γραμματεία μπορείς να πάρεις απάντηση

στην δική μου σχολή τα δηλώνουμε ηλεκτρονικά πάντως τα μαθήματα!
Μη χειροτερα παναγια μου.Δηλαδη δεν εκανα καμια βλακεια που τα δηλωσα και ηλεκτρονικα καλου κακου ετσι??? :) γιατι θυμαμαι πολυ καθαρα οτι υπεγραψα ενα χαρτι που ειχε κυκλωμενα κατι μαθηματα...εσυ σαν πρωτοετης ειχες κατι τετοιο στην εγγραφη σου?? θυμασαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μη χειροτερα παναγια μου.Δηλαδη δεν εκανα καμια βλακεια που τα δηλωσα και ηλεκτρονικα καλου κακου ετσι??? :) γιατι θυμαμαι πολυ καθαρα οτι υπεγραψα ενα χαρτι που ειχε κυκλωμενα κατι μαθηματα...εσυ σαν πρωτοετης ειχες κατι τετοιο στην εγγραφη σου?? θυμασαι???
όχι απλά μας είχαν πει πως όταν βγει η σχετική ανακοίνωση θα μπούμε στο σαιτ της ηλεκτρονικής γραμματείας του πανεπιστημίου και εκεί θα δηλώσουμε τα μαθήματα του εξαμήνου που θέλουμε! Λογικά ηλεκτρονικά θα χρειαζόταν και στην δική σου, αφού υπήρχε τέτοια δυνατότητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
όχι απλά μας είχαν πει πως όταν βγει η σχετική ανακοίνωση θα μπούμε στο σαιτ της ηλεκτρονικής γραμματείας του πανεπιστημίου και εκεί θα δηλώσουμε τα μαθήματα του εξαμήνου που θέλουμε! Λογικά ηλεκτρονικά θα χρειαζόταν και στην δική σου, αφού υπήρχε τέτοια δυνατότητα:P
Το πιστευεις ρε συ αξα οτι δεν μου ειπαν ΤΙΠΟΤΑ??? ΕΥΤΥΧΩΣ και μπηκα στην ομαδα του fb και ειδα μια πρωτοετη να γραφει για δηλωση μαθηματων ηλεκτρονικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το πιστευεις ρε συ αξα οτι δεν μου ειπαν ΤΙΠΟΤΑ??? ΕΥΤΥΧΩΣ και μπηκα στην ομαδα του fb και ειδα μια πρωτοετη να γραφει για δηλωση μαθηματων ηλεκτρονικη...
στο σάιτ της σχολής, αν υπάρχει, δεν έβγαλαν καμία σχετική ανακοίνωση?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
στο σάιτ της σχολής, αν υπάρχει, δεν έβγαλαν καμία σχετική ανακοίνωση?:worry:
ΚΑΜΙΑ μονο οταν μπαιενςι με τον κωδικο σου ξερεις που εννοω στην ηλεκτρονικη γραμματεια ντεμεκ τωρα και σου γραφει με κοκκινα μικρα γραμματα οτι ξεκινησαν οι δηλωσεις μαθηματων...πω..τι πηγα να παθω ο καψερος ρε συ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ρε παιδια πειράζει αν πάω φωτογραφίες τυπου διαβατηριου και όχι ταυτοτητας
γιατι σήμερα καταλαβα ότι θέλει αστυνομικης ταυτοτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ρε παιδια εχω μπερδευτει απιστευτα με ολα αυτα που λετε..εγω οταν πηγα χτες και γραφτηκα τιποτα δεν μου δωσαν εκτος απο την βεβαιωση εγγραφης ουτε και δηλωση μαθηματων μου ανεφεραω κατι...μπαινω στο σαιτ της σχολης αλλα ουτε εκει αναφερεται τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
νανσυ και tsimtsikestisi πάρτε τηλέφωνο ή πηγαίντε στη σχολή
αποκλείεται να μην σου έδωσαν κάποιον κωδικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Oυτε και εμενα μού εδωσαν κωδικους...Ουτε καν βεβαιωση εγγραφης..Οταν αρχισουμε ,μού ειπαν..Και αν...Δε δινουν ολες οι σχολες στην εγγραφη...

ουτε και δηλωση μαθηματων μου ανεφεραν κατι.

Εμενα μού ειπαν,οτι τα μαθηματα του α εξαμηνου δηλωνονται αυτοματα και δε χρειαζεται να κανουμε κατι..Ισως οταν αρχισουμε,χρειαστει να δηλωσουμε μονο τα εργαστηρια στη γραμματεια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εχω ψαξει παντου αλλα δεν μπορω να το βρω, ποσο κανει η μηνιαια και ποσο η ετησια καρτα απεριοριστων διαδρομων για εναν φοιτητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top