ΟΕΦΕ: Φυσική Γ' Λυκείου

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
αυριο πουρνο πουρνο με τη δροσουλα...μας περιμενει οεφε φυσικης κατ.(8.30 το πρωι)
να δω τι θα γραψω....ε ρε κατι γελια(ή μαλλον κλαματα)που εχω να ριξω...:redface::(
Το ελυσα σημερα ωραιο ηταν :P Που να δεις και το 4ο Θεμα χD

Το καλο με την φαση να μην εχεις φροντιστηρια ειναι οτι διαβαζεις χωρις αγχος.Αλλα και παλι σας ζηλευω εσας που εχετε φροντιστηρια καθε μερα και καθε μερα γραφετε διαγωνισμα.Εγω δυστηχως λογω οικονομικων προβληματων δεν μπορω να εχω ολα τα μαθηματα με αποτελεσμα να κανω τα βασικα μονο δηλαδη δυο Φυσικη-Μαθηματικα.Η μαθηματικος μου λειπει ειναι στην Θεσσαλονικη με την οικογενεια της.Η φυσικος ερχεται και θα ερθει ξανα αυριο.Το θεμα ειναι οτι δεν νιωθω οπως εσας.Θα ενιωθα πιο ανετος και χωρις αγχος αν ειχα ολη την μερα φροντιστηριο παρα τωρα που δεν εχω καθολου φροντιστηριο ΟΛΗΗΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ και καθομαι σε ενα γραφειο και διαβαζω διαβαζω διαβαζω και μιλαω στα ντουβαρια.Σημερα εκλεισα 11 ωρες απο της 8 το πρωι μεχρι τορα που το σταματησα να διαβαζω.Τι να πεις..36 μερες μεινανε..υπομονη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Το ελυσα σημερα ωραιο ηταν :P Που να δεις και το 4ο Θεμα χD
τι εννοεις το ελυσες;τα θεματα του οεφε;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
οεφε 2011 δεν λες? :confused:
2012:P...λεω και εγω...γιατι απο οτι ξερω αυριο το πρωι τα παιρνουν τα φροντιστηρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τι εννοεις το ελυσες;τα θεματα του οεφε;;:hmm:

2012:P...λεω και εγω...γιατι απο οτι ξερω αυριο το πρωι τα παιρνουν τα φροντιστηρια:)
Ewuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..συγνωμη :P Απλα τελειωσα πριν λιγο το διαβασμα και καταλαβαινεις λες και χτυπησα ηρωινες απο την μυτη ειμαι xD

Ελα να σου πω παντως μην αγχωνεσαι.Αυτα τα οεφετιστικα ειναι εξασκηση απλη δεν συμβολιζουν τιποτα οσο και να γραψεις ενα ατυπος βαθμος ειναι.Σαν εναν φιλικο αγωνα ποδοσφαιρου π.χ σε 36 μερες ειναι το πρωταθλημα.Μην μου αγχωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Το καλο με την φαση να μην εχεις φροντιστηρια ειναι οτι διαβαζεις χωρις αγχος.Αλλα και παλι σας ζηλευω εσας που εχετε φροντιστηρια καθε μερα και καθε μερα γραφετε διαγωνισμα.Εγω δυστηχως λογω οικονομικων προβληματων δεν μπορω να εχω ολα τα μαθηματα με αποτελεσμα να κανω τα βασικα μονο δηλαδη δυο Φυσικη-Μαθηματικα.Η μαθηματικος μου λειπει ειναι στην Θεσσαλονικη με την οικογενεια της.Η φυσικος ερχεται και θα ερθει ξανα αυριο.Το θεμα ειναι οτι δεν νιωθω οπως εσας.Θα ενιωθα πιο ανετος και χωρις αγχος αν ειχα ολη την μερα φροντιστηριο παρα τωρα που δεν εχω καθολου φροντιστηριο ΟΛΗΗΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ και καθομαι σε ενα γραφειο και διαβαζω διαβαζω διαβαζω και μιλαω στα ντουβαρια.Σημερα εκλεισα 11 ωρες απο της 8 το πρωι μεχρι τορα που το σταματησα να διαβαζω.Τι να πεις..36 μερες μεινανε..υπομονη..
να σου πω μη νομιζεις οτι εισαι πολυ πισω ή οι αλλοι υπερτερουν πολυ επειδη κανουνε σε ολα φροντιστ.ξερω παιδια που εχουνε τοσες ωρες φροντ. που δεν τους μενει χρονος για προσωπικο διαβασμα το οποιο κανεις εσυ και ειναι και το πιο απαραιτητο.προσωπικα εγω θα προτιμουσα να ειμαι στην κατασταση σου και οχι σε αυτη των παιδιων αυτων(εγω ειμαι σε μια ενδιαμεση κατασταση αφου δεν παω φροντ. μαθηματ κατ. και αοδευ)

Ewuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..συγνωμη :P Απλα τελειωσα πριν λιγο το διαβασμα και καταλαβαινεις λες και χτυπησα ηρωινες απο την μυτη ειμαι xD
ναι ναι καταλαβαινω..ολοι το εχουμε παθει αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
να σου πω μη νομιζεις οτι εισαι πολυ πισω ή οι αλλοι υπερτερουν πολυ επειδη κανουνε σε ολα φροντιστ.ξερω παιδια που εχουνε τοσες ωρες φροντ. που δεν τους μενει χρονος για προσωπικο διαβασμα το οποιο κανεις εσυ και ειναι και το πιο απαραιτητο.προσωπικα εγω θα προτιμουσα να ειμαι στην κατασταση σου και οχι σε αυτη των παιδιων αυτων(εγω ειμαι σε μια ενδιαμεση κατασταση αφου δεν παω φροντ. μαθηματ κατ. και αοδευ)
Πρωτον χριστινακι το δολοφονησες το καημενο το αοδε :P :P
Δευτερον δηλαδη ειμαι τρελος οτι ζηταω να ειμαι ολη την μερα σε φροντιστηρια με εμπειρους και καταρτημενους καθηγητες σε αυτα τα μαθηματα αντι να ειμαι μονος μου ενας ασχετος με ενα βιβλιο στο χερι εναν στυλο και 250 σελιδες ετοιμες να τις σκισω και να τις φαω απο τα νευρα μου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Πρωτον χριστινακι το δολοφονησες το καημενο το αοδε :P :P
Δευτερον δηλαδη ειμαι τρελος οτι ζηταω να ειμαι ολη την μερα σε φροντιστηρια με εμπειρους και καταρτημενους καθηγητες σε αυτα τα μαθηματα αντι να ειμαι μονος μου ενας ασχετος με ενα βιβλιο στο χερι εναν στυλο και 250 σελιδες ετοιμες να τις σκισω και να τις φαω απο τα νευρα μου? :P
καλα του κανα:)(για το αοδε μιλωντας)
ναι οκ εχεις δικιο αλλα απο οτι διαβασα το ποστ σου κανεις μαθηματα απλα δεν κανεις τακτικα...κατι τετοιο πανω κατω...πιστεψε με ισως ειναι πολυ καλυτερα ετσι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
καλα του κανα:)(για το αοδε μιλωντας)
ναι οκ εχεις δικιο αλλα απο οτι διαβασα το ποστ σου κανεις μαθηματα απλα δεν κανεις τακτικα...κατι τετοιο πανω κατω...πιστεψε με ισως ειναι πολυ καλυτερα ετσι...:)
Ναι δεν κανω βιολογια αοδε πληροφορικη εκθεση κανω μονο μαθηματικα φυσικη..ενω αλλοι κανουνε οοοοοοοοοοοοοοοοοολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν για πείτε, γράψατε τα φετινά;
Πώς ήταν;
Τι σας έβαλαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ασε!!! Θεμα β: Κατι με μεση ισχυς μαλλον λαθος το κανα, μια συνθετη ταλαντωση ευκολη, κρουση 5 σωματων(αυτο δεν λεγεται κρουση παρτουζα λεγεται :P), και ενα ευκολο doppler.
Θεμα Γ: Η ανατροπη... Ηλεκτρομαγνητικο κυμα εξισωσεις και στιγμυοτυπο, εμπαινε σε ενα τριγωνο πρισμα(πολυ γεωμετρια γαμω :@ ).
Θεμα Δ: Καλα και γαμω τα θεματα... Οριζοντιο ελατηριο(χωρις σωμα) με ενα σκοινι δενεται σε διπλη τροχαλια, αλλα 3 νηματα που συνδεουν σωματα(το 1 νημα ηταν ελαστικο και εκανε ταλαντωση.. οτι να ναι).
Για πειτε ρε παιδια τι κανατε στο ΘΕΜΑ Δ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AllPigsMustDie

Νεοφερμένος

Ο AllPigsMustDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζαχάρω (Ηλεία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλά που δεν πήγα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εχασες μια ξεχωριστη εμπειρια(ετοιμος να τα σπασω ολα ημουν με το 4ο θεμα :P )

(offtopic: Το ονομα σου εχει καποια σχεση με τα angry birds? Ηθελα να σε ρωτησο καιρο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το 4ο ηταν θεμα επιστημονικης φαντασιας η εμενα με δυσκολεψε;
Ακομα και αυτοι που το εβαλαν εστειλαν 2 διευκρινισεις.Το 3ο ηταν μη αναμενομενο.
Εφαγα επισης πολυ χρονο στο 1οιατι μου φανηκε δυσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AllPigsMustDie

Νεοφερμένος

Ο AllPigsMustDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζαχάρω (Ηλεία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εχασες μια ξεχωριστη εμπειρια(ετοιμος να τα σπασω ολα ημουν με το 4ο θεμα :P )

(offtopic: Το ονομα σου εχει καποια σχεση με τα angry birds? Ηθελα να σε ρωτησο καιρο :P )

όχι, είναι το συγκρότημα που άκουγα την ώρα που έκανα register :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τα θέματα φαίνονται γαμάτα
Αν τα έχει κάποιος ολοκληρωμένα και θέλει να τα δώσει τότε :):):)
Ευτυχώς κάψανε τα πρίσματα κι αυτές τις δύσκολες γεωμετρικές ασκήσεις
Βάλανε και κύματα 3ο θέμα οπότε πλέον οι ταλαντώσεις αποκτούν προβάδισμα για τον Μάιο...
Πείτε κι άλλα, πείτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fog(x)

Νεοφερμένος

Ο fog(x) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν έχει κάποιος τα θέματα ολοκληρωμένα ας τα δώσει και σε μένα
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όταν λέμε πρίσμα και Η/Μ κύμα τι ακρβώς εννοούμε;Ανακλόδιαθλασοολική ανακλαση;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βασικά αν τα έχει κάποιος τα θέματα ας τα ανεβάσει για να τα δούμε όλοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τελικα οταν οι φυσικοι εχουν κεφια κανουν θαυματα.:P

Ταλαντωση με κρουση η προβλεψη του φυσικου μου για 4ο θεμα φετος.Εχω απορια αν πεσει μεσα.Παντως κρουση εχουμε 4 χρονια να δουμε στο 4ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top