Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
σε ολλους απαντανε σ αυτα αλλα δεν ειναι αρμοδιοι για να απαντησουν γ αυτα τ 9εματα 9α σε παραπεμψουν αλλου...κ αν τ βγαλουν αυτη τν βδομαδα μονο αυριο μπορουν γτ πεμπτη κ παρασκευη ειναι η παρελαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
σε ολλους απαντανε σ αυτα αλλα δεν ειναι αρμοδιοι για να απαντησουν γ αυτα τ 9εματα 9α σε παραπεμψουν αλλου...κ αν τ βγαλουν αυτη τν βδομαδα μονο αυριο μπορουν γτ πεμπτη κ παρασκευη ειναι η παρελαση
:( γιατι να μην τα βγαλουν αυριο ή την πεμπτη?
θελω να σας ρωτησω τα εξης: οι δηλωσεις συγγραμματων ειναι μεχρι τις 7/11.εμεις που (σε ποιο τμημα ) και ποτε θα δηλωσουμε τα βιβλια.κατι μου λεει οτι θα ξοδευτουμε τον επομενο μηνα...μηπως γνωριζετε τιποτα; για το πασο να υποθεσω θα πειμενουμε και για αυτο
και κατι ακομα:για το χαρτι διαγραφης ,αν δηλαδη πρεπει να παμε οι ιδιοι για διαγραφη θα πρεπει να μας το πει αυτο η γραμματεια του τμηματος που περασαμε; μη μεινουμε και εκτος πανεπιστημιων οχι τιποτα αλλο με αυτους που εχουμε μπλεξει δεν εμπιστευομαι κανεναν.μην παρω δηλ το χαρτι διαγραφης και μετα μου πουν οτι δεν μπορω να εγγραφω εκει που περασα γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μου σε αυτη την χωρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
:( γιατι να μην τα βγαλουν αυριο ή την πεμπτη?
θελω να σας ρωτησω τα εξης: οι δηλωσεις συγγραμματων ειναι μεχρι τις 7/11.εμεις που (σε ποιο τμημα ) και ποτε θα δηλωσουμε τα βιβλια.κατι μου λεει οτι θα ξοδευτουμε τον επομενο μηνα...μηπως γνωριζετε τιποτα; για το πασο να υποθεσω θα πειμενουμε και για αυτο
και κατι ακομα:για το χαρτι διαγραφης ,αν δηλαδη πρεπει να παμε οι ιδιοι για διαγραφη θα πρεπει να μας το πει αυτο η γραμματεια του τμηματος που περασαμε; μη μεινουμε και εκτος πανεπιστημιων οχι τιποτα αλλο με αυτους που εχουμε μπλεξει δεν εμπιστευομαι κανεναν.μην παρω δηλ το χαρτι διαγραφης και μετα μου πουν οτι δεν μπορω να εγγραφω εκει που περασα γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μου σε αυτη την χωρα.....


τα αποτελεσματα δν τ βγαζουν γτ ειναι ανευ9υνοι!!!!μακαρι ν τ κανουν αλλα εγω δν τ πιστευω πλεον
γ τ συγγραματα δν εχω ιδεα
για τν διαγραφη 9α πρεπει να παρεις στν σχολη γ να συ πουν τ 9ελουν κ αν (πυ σε λιγα τμηματα συμβαινει κυριως στ νησια) επιτρεπεται να τ κανεις ηλεκτρονικα ή να παει καποιος αλλος κ οσο για τν αλλη σχολη οταν βγουν τ αποτελεσματα τν α9λητων στελνετε λιστα στς σχολες με τ παιδια πυ περνανε απλα 9α παρεις τηλ. γ τς εγγραφες κ γ το τι χρειαζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
τα αποτελεσματα δν τ βγαζουν γτ ειναι ανευ9υνοι!!!!μακαρι ν τ κανουν αλλα εγω δν τ πιστευω πλεον
γ τ συγγραματα δν εχω ιδεα
για τν διαγραφη 9α πρεπει να παρεις στν σχολη γ να συ πουν τ 9ελουν κ αν (πυ σε λιγα τμηματα συμβαινει κυριως στ νησια) επιτρεπεται να τ κανεις ηλεκτρονικα ή να παει καποιος αλλος κ οσο για τν αλλη σχολη οταν βγουν τ αποτελεσματα τν α9λητων στελνετε λιστα στς σχολες με τ παιδια πυ περνανε απλα 9α παρεις τηλ. γ τς εγγραφες κ γ το τι χρειαζεται
μαλιστα..προσμενουμε ενα θαυμα πλεον...εχω δωσει το ονματεπωνυμο μου σε μια γνωστη της ξαδερφης της μητερας μου (τωρα την εχουν βγαλει σε εφεδρεια) αλλα θα επικοινωνησει με καποιο γνωστο της στο υπουργειο μηπως μαθει τιποτα γενικοτερα ή και για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μαλιστα..προσμενουμε ενα θαυμα πλεον...εχω δωσει το ονματεπωνυμο μου σε μια γνωστη της ξαδερφης της μητερας μου (τωρα την εχουν βγαλει σε εφεδρεια) αλλα θα επικοινωνησει με καποιο γνωστο της στο υπουργειο μηπως μαθει τιποτα γενικοτερα ή και για μενα.

και μεις πυ ψαξαμε για 2 γνωστους μας σε εφεδρια τς βγαλαν..8α ξαναψαξω ομως τι σοι το χω τ επι9ετο αν δν μπορω να μα9ω κατι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pnats

Νεοφερμένος

Ο Pnats αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια θελω τη γνωμη σας περασα βιολογια θεσσαλονικης κανονικα και περιμενω τα αποτελεσματα για ιατρικη θεσσαλονικης αλλα δν ξερω τι να κανω αν τελικα περασω....τι θα με συμβουλευατε να επιλεξω; ειναι μια δυσκολη αποφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Παιδια θελω τη γνωμη σας περασα βιολογια θεσσαλονικης κανονικα και περιμενω τα αποτελεσματα για ιατρικη θεσσαλονικης αλλα δν ξερω τι να κανω αν τελικα περασω....τι θα με συμβουλευατε να επιλεξω; ειναι μια δυσκολη αποφαση.
καταρχας συγχαρητηρια:D:D
και οι δυο σχολες ειναι ε3ισου πολυ καλες (και απαιτητικες)
ειναι οντως δυσκολη αποφαση κ οχι μονο γτ ειναι 2 σχολες γτ κ πλεον ετσι οπως γινονται τ πραγματα στν Ελλαδα ολα γινονται δυσκολα
το να σε συμβουλεψει καποιος τι ειναι καλυτερο μπορει να σε βοη9ησει απο τν αποψη οτι 9α μα9εις για τς σχολες,προοπτικες,μα9ηματα κτλ αλλα δεν 9α πρεπει να σε κα9οδηγησει,9ελω να πω οτι η επιλογη ειναι δικη συ!
προσωπικη μυ αποψη 9α ηταν μεχρι να βγουν τ αποτελεσματα τν α9λητων (πυ δυστυχως τ αργουνε πολυ)να παρακολου9ησεις μα9ηματα στν πρωτη σχολη κ οταν βγουν κ εχεις περασει στν ιατρικη να δεις κ απο κει πως ειναι τ μα9ηματα ετσι ωστε να εχεις μια ολοκληρωμενη αποψη γ το τι 9ελεις να ακολου9ησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Παιδια θελω τη γνωμη σας περασα βιολογια θεσσαλονικης κανονικα και περιμενω τα αποτελεσματα για ιατρικη θεσσαλονικης αλλα δν ξερω τι να κανω αν τελικα περασω....τι θα με συμβουλευατε να επιλεξω; ειναι μια δυσκολη αποφαση.
ιατρικη μονο στη θεσσαλονικη εχεις δηλωσει;(αρα τοτε δεν σε ενδιαφερει και τοσο η ιατρικη;)εσενα τι σου αρεσει περισσοτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά σε περίπτωση νίκης σε σχολικούς τι ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Παιδιά σε περίπτωση νίκης σε σχολικούς τι ισχύει;
το ιδιο που ισχυει και για τις νικες(1,2,3 νικη) σε πανελληνιους αγωνες-κοιτα ομως καλυτερα στην εγκυκλιο του υπουργειο θα δεις αναλυτικοτερα οτι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
το ιδιο που ισχυει και για τις νικες(1,2,3 νικη) σε πανελληνιους αγωνες-κοιτα ομως καλυτερα στην εγκυκλιο του υπουργειο θα δεις αναλυτικοτερα οτι θες.

Δηλαδή δεν έχουν καταργηθεί;κάτι τέτοιο είχα ακούσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Δηλαδή δεν έχουν καταργηθεί;κάτι τέτοιο είχα ακούσει..
τουλαχιστον στη φετινη εγκυκλιο αναφερονται κανονικοτατα μπορεις κι εσυ να το δεις.τωρα αν η κατηγορια των αθλητων θα υπαρχει και του χρονου αυτο δεν το γνωριζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
τουλαχιστον στη φετινη εγκυκλιο αναφερονται κανονικοτατα μπορεις κι εσυ να το δεις.τωρα αν η κατηγορια των αθλητων θα υπαρχει και του χρονου αυτο δεν το γνωριζω...

Κοίταξα την εγκύκλιο αλλα δεν μπορω να καταλάβω αν ισχύει κάτι στην περίπτωση μου..σε περίπτωση νίκης σε σχολικούς ποδοσφαίρου στην περιφέρεια δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Κοίταξα την εγκύκλιο αλλα δεν μπορω να καταλάβω αν ισχύει κάτι στην περίπτωση μου..σε περίπτωση νίκης σε σχολικούς ποδοσφαίρου στην περιφέρεια δηλαδή..
εχεις δωσει φετος πανελληνιες ή θα δωσεις;εχεις κανει αιτηση για τη μοριοδητηση;οι αγωνες που κερδισες πρεπει να ειναι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ και οχι περιφερεικοι.για την περιφερεια δεν ισχυει η μοριοδοτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Θα δώσω..και δεν έχουμε κερδίσει ακομα..στο ποδοσφαιρο νομίζω είναι ο πρώτος στις 8 περιφέρειες..ή έτσι ητΑνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
γιατι δεν ρωτας τον γυμναστη στο σχολειο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.

Pnats

Νεοφερμένος

Ο Pnats αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αν δηλωσουμε συγγραματα για την σχολη που ειμαστε τωρα μετα θα μπορεσουμε να αλλαξουμε σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
αν δηλωσουμε συγγραματα για την σχολη που ειμαστε τωρα μετα θα μπορεσουμε να αλλαξουμε σχολη?
σχολη θα μπορεσουμε να αλλαξουμε βιβλια ομως θα μπορουμε να παρουμε ΚΑΙ απο το τμημα που θα περασουμε;;;;μπηκα στον ευδοξο και κοιταξα στις συχνες ερωτησεις μηπως υπαρχει κατι για την περιπτωση μας.βρηκα κατι σχετικο αλλα δεν ξερω αν ισχυει και για την ειδικη κατηγορια των αθλητων.ελπιζω να μπορουμε να παρουμε και μετα συγγραμματα.μηπως εχεις καποιο νεο σχετικα με το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα;

παει και αυτη η εβδομαδα.αν και δεν νομιζω να βγουν την επομενη.μηπως μαθατε τιποτα νεοτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει βόλτα μια βδομάδα σε μια φίλη μου κ ηρέμησα, το ξέχασα λίγο! Δεν αντεχω όμως άλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top