Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
οντως η αλεξανδρουπολη θα βολευε περισσοτερο απο τη ροδο(δε θα χρειαζοσουν και αεροπλανο).αν περασεις(χτυπα ξυλο ) στη θεσσαλονικη θα μεινεις στα ιωαννινα ή θα πας θεσσαλονικη.?(το σκεφτομαι και για μενα αυτο σε περιπτωση που περασω θεσσαλονικη).

9εσσαλονικη...απο πτολεμαιδα ειναι μια ωρα κ ενα τεταρτο κ τν 3ερω πολυ καλα τν 9εσσαλονικη
μπααα δεν 9α 3ετρελαινομουνα με τν αλεξανδρουπολη...εχω παει κ δν εν9ουσιαστηκα...το αεροπλανο με τρελαινει!!!οταν ημουνα μωρο η9ελα ν γινω αεροσυνοδος (ακομα 9ελω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
διαχειριση εργων στη λαρισα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
απο περυσι..παλι λαρισα τεχνολογια γεωπονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
απο περυσι..παλι λαρισα τεχνολογια γεωπονιας

Και εσυ δευτερη χρονια??
να υπο9εσω τ τμημα π 9ες ειναι με εργαστηρια κ τοσο καιρο π χουν 3εκινησει εσυ τ χανεις γτ καποιοι ηλι9ιοι αν9ρωποι δεν βγαζουν τ αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
μπα δεν το κοβω να βγαινουν σημερα...ουτε αυριο.στην καλυτερη τεταρτη ή πεμπτη θα βγουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μπα δεν το κοβω να βγαινουν σημερα...ουτε αυριο.στην καλυτερη τεταρτη ή πεμπτη θα βγουν.....

αφου συ λεμε πηραμε στ υπουργειο κ ειπε οτι δεν 8α βγουν αυτην τν βδομαδα κ αν οχι απο αλλη αρχες Νοεμβρη...γτ λεω οτι εχω νευρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παντως περυσι ειχαν βγει τελη νοεμβριου..:mad:ελπιζω φετος να βγουν πιο γρηγορα!καλο κουραγιο παιδια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
παντως περυσι ειχαν βγει τελη νοεμβριου..:mad:ελπιζω φετος να βγουν πιο γρηγορα!καλο κουραγιο παιδια!:)
αχ να σαι καλα...μακαρι να μν κανουν τ ιδια με τ περσινα γτ 9α φανε 3υλο:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
αφου συ λεμε πηραμε στ υπουργειο κ ειπε οτι δεν 8α βγουν αυτην τν βδομαδα κ αν οχι απο αλλη αρχες Νοεμβρη...γτ λεω οτι εχω νευρα
δεν ειχα δει το προηγουμενο μην.πλακα μου κανεις αυτη τη στιγμη κλαιω...σου απαντησαν στο τηλ.?στην αλλη κοπελα ειπαν οτι θα βγουν αυτη την εβδομαδα και σε εσενα ειπαν τη μεθεπομενη?.καλα ειναι
τερμα ηλιθιοι και υπερβολικα αχρηστοι-κανονικα δεν επρεπε να τους πληρωνουν.τι θα κανουμε.?εγω παντως -αν δεν ηταν το οικονομικο-με την καμια δεν θα εκανα την αιτηση για μοριοδοτηση.οι αλητες...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
δεν ειχα δει το προηγουμενο μην.πλακα μου κανεις αυτη τη στιγμη κλαιω...σου απαντησαν στο τηλ.?στην αλλη κοπελα ειπαν οτι θα βγουν αυτη την εβδομαδα και σε εσενα ειπαν τη μεθεπομενη?.καλα ειναι
τερμα ηλιθιοι και υπερβολικα αχρηστοι-κανονικα δεν επρεπε να τους πληρωνουν.τι θα κανουμε.?εγω παντως -αν δεν ηταν το οικονομικο-με την καμια δεν θα εκανα την αιτηση για μοριοδοτηση.οι αλητες...:mad:

οχι δεν απανταγαν κ πηρα στ κετρικα κ απο κει μυ παν "γτ παιρνετε??αφου υπαρχει η σελιδα τ υπουργειου να μπαινετε εκει περα" κ τς τ παι3α οτι δν εχω ιντερνετ γ να μυ δωσει τηλεφωνα(τα ιδια πυ ειχα) κ μυ ειπαν οτι δν 9α βγουν αυτη τν βδομαδα με τπτ κ οτι εχουν κ αλλες εκρεμοτητες κ δν μπορουν ν ασχολουνται μ αυτο τ 9εμα κ οτι με τς καταληψεις ολα πανε πισω κ οτι κανουν ελεγχους κ προσπα9ουν ν μν κανουν τ ιδια με τ περσινα...παντως αυτη τν βδομαδα δν 9α βγουν...εγω χ9ες δν κοιμη9ηκα....απ τς 7 τ πρωι ειχα παρει τ λαπτοπ αγκαλια κ παταγα συνεχεια στν σελιδα τς....εγω οποιον 3ερω κ δν 3ερω πυ να μπορει ν βοη9ησει τν ρωταω...δν με ενδιαφερει πρεπει να τ μα9ω επιτελους 9α τρελα9ω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
παιδια καλημερα...εγω ξαναπηρα σημερα κ μου ειπαν μεσα στην βδο,αδαν θα βγουν

*βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
οχι δεν απανταγαν κ πηρα στ κετρικα κ απο κει μυ παν "γτ παιρνετε??αφου υπαρχει η σελιδα τ υπουργειου να μπαινετε εκει περα" κ τς τ παι3α οτι δν εχω ιντερνετ γ να μυ δωσει τηλεφωνα(τα ιδια πυ ειχα) κ μυ ειπαν οτι δν 9α βγουν αυτη τν βδομαδα με τπτ κ οτι εχουν κ αλλες εκρεμοτητες κ δν μπορουν ν ασχολουνται μ αυτο τ 9εμα κ οτι με τς καταληψεις ολα πανε πισω κ οτι κανουν ελεγχους κ προσπα9ουν ν μν κανουν τ ιδια με τ περσινα...παντως αυτη τν βδομαδα δν 9α βγουν...εγω χ9ες δν κοιμη9ηκα....απ τς 7 τ πρωι ειχα παρει τ λαπτοπ αγκαλια κ παταγα συνεχεια στν σελιδα τς....εγω οποιον 3ερω κ δν 3ερω πυ να μπορει ν βοη9ησει τν ρωταω...δν με ενδιαφερει πρεπει να τ μα9ω επιτελους 9α τρελα9ω
δεν πανε καθολου καλα>τι παει να πει εχουν αλλας εκκκρεμοτητες.μη σου οτι δεν προκειται να βγουν ουτε το νοεμβρη.θα το χασουμε ανετα το πρωτο εξαμηνο.ουτε μια εβδομαδα δεν θα κανουμε μαθημα στο πρωτο εξαμηνο.τωρα περιμενω να ερθει η μητερα.και θα της πω να νοικιασω ενα σπιτι στα ιωαννινα για κανα μηνα.τωρα εχω τοσα πολλα νευρα...καθε λιγο να μπαινω στην σελιδα του υπουργειου..και να κλαιω

παιδια καλημερα...εγω ξαναπηρα σημερα κ μου ειπαν μεσα στην βδο,αδαν θα βγουν

*βδομαδα
αυτη την εβδομαδα σου ειπαν γιατι δν καταλαβα ακριβως τι εγραψες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ναι αυτη την βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ναι αυτη την βδομαδα


σε ποιο νουμερο πηρες???


Ελενα εχεις φαει κολλημα μ αυτα τ Γιαννενα...πανε στς Αθηνας δν θα σ πει κανενας τπτ κ μν κλαις εισαι σ πολυ καλυτερη φαση απο μας γ ν στεναχωριεσαι...εχεις τν ιδια σχολη αλλα σ αλλη πολη..η αλλη κοπελα κ γω δν ξερουμε καν σ ποια σχολη θα παμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
σε ποιο νουμερο πηρες???


Ελενα εχεις φαει κολλημα μ αυτα τ Γιαννενα...πανε στς Αθηνας δν θα σ πει κανενας τπτ κ μν κλαις εισαι σ πολυ καλυτερη φαση απο μας γ ν στεναχωριεσαι...εχεις τν ιδια σχολη αλλα σ αλλη πολη..η αλλη κοπελα κ γω δν ξερουμε καν σ ποια σχολη θα παμε
ναι αλλα και παλι στενοχωριεμαι:(θελω να μπω και εγω σε μια ταξη επιτελους...στα τηλ που εχω(του υπουργειου) ουδεμια απαντηση:(...εσενα σου απαντησε κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μα θα μπεις στς Αθηνας...εγω δν προκειται να ξαναπαρω τηλεφωνο...θα μπαονω στν σελιδα τ υπουργειου μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
3442508,3442793,3442806,3442796,3442505 τηλ υπουργειου παιδειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
3442508,3442793,3442806,3442796,3442505 τηλ υπουργειου παιδειας

κανενα απο αυτα δεν ειναι γ τ τμημα τν α9λητων...αυτα ειναι τ κεντρικα κ εγω χ9ες π πηρα στ 2793 μυ ειπαν γ τν αλλη βδομαδα και αργοτερα...σε ποιο απ ολα στ ειπαν αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
δεν ειναι αλλ εμενα τουλαχιστον μου απαντησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top