Το e-steki τα διχίλιασε!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ εύχομαι να τα 3χιλιάσει, :clapup:
παιδια δεν έχουν αυξηθεί μόνο τα μέλη που γράφτηκαν αλλά και τα μέλη που συμμετεχουν:), είμαι απο τα πρώτα μέλη και η διαφορα είναι πολύ μεγάλη οχι απο την αρχή μεχρι τωρα που είναι τεράστια αλλά απο τα 1000 στα 2000.
Είχα λείψει κανα 5μηνο λογω έλλειψης χρόνου και μπάινω τωρα και φαίνεται η διαφορα στα καινούργια ενεργα μέλη.
Εμείς μπορεί να το βλέπουμε ανούσιο αλλά η Λία και ο Πάνος που το δημιουργησαν το βρίσκουν πολύ σημαντικό γιατί έχουν σπαταλήσει πολύ ελεύθερο χρόνο για να φτάσουν εδω που έφτασαν, βλέπουν πως οι προσπάθειες τους αξίζουν, γι'αυτό μην τους κατακρίνετε για το συγκεκριμένο θέμα.
Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
υπερβαλλετε λιγο καλε...οκ καλα εκανε και τα 2χιλιασε...αλλα δεν ειναι κακο που η misslittledevil θεωρει πως για εκεινη εχει μεγαλυτερη σημασια κατι αλλο..και μενα αν με ρωτουσαν την ιδια αποψη με την devil θα ειχα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μα δεν υπάρχει αύξηση μόνο στα μέλη αλλά και στα ενεργά μέλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Όντως είναι πολύ όμορφο αυτό. Αλλά ακόμα πιο όμορφο είναι έστω το 1/10 των μελών να γράφουν και να ανεβάζουν την ποιότητα του steki. Πραγματικά το εύχομαι αυτό γιατί είναι όμορφος χώρος.

Σας εύχομαι αμέτρητες εγγραφές και πάντα να έχετε ΧΡΗΣΤΕΣ και όχι α-χρηστους;)

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Πάμε τώρα για τα 3000! :D
View attachment 777

ΥΓ: Στα επόμενα "γενέθλια" του, δεν θα ανοιχτεί νέο θέμα γιατί θα γεμίσουμε, θα απαντάμε εδώ και θα αλλάζει ο τίτλος :)


χρονια πολλα!!


ομως, να πω κατι ασχετο?
στην εικονα που παραθετεις στην αρχη του θρεντ, εχει καποια μελη που εχουν γενεθλια.
και αναρωτιομουν ποια ειναι...
οχι οτι με κοφτει η κατι τετοιο, μαλλον επειδη θελω να βρω ενα τροπο, να βλεπω αλφαβητικα, ολα τα μελη του στεκιου! γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ομως, να πω κατι ασχετο?
στην εικονα που παραθετεις στην αρχη του θρεντ, εχει καποια μελη που εχουν γενεθλια.
και αναρωτιομουν ποια ειναι...
οχι οτι με κοφτει η κατι τετοιο, μαλλον επειδη θελω να βρω ενα τροπο, να βλεπω αλφαβητικα, ολα τα μελη του στεκιου! γινεται?
Θέλεις έναν αλφαβητικό κατάλογο των μελών, Τζοβαννάκι; :D


Εργαλεία >> Λίστα μελών ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
υπερβαλλετε λιγο καλε...οκ καλα εκανε και τα 2χιλιασε...αλλα δεν ειναι κακο που η misslittledevil θεωρει πως για εκεινη εχει μεγαλυτερη σημασια κατι αλλο..και μενα αν με ρωτουσαν την ιδια αποψη με την devil θα ειχα......

Eδώ θα θέλα να απαντήσω όχι μόνο σε σένα και στην διαβολίνα απλά βαριέμαι να κάνω διπλή παράθεση:P
Σίγουρα το πιο σημαντικό είναι πόσοι και σε τι επίπεδο συμμετέχουν όμως να μας επιτρέψετε τουλάχιστον σε εμάς που μπαίναμε απο τις πρώτες πρώτες μέρες του στεκιού εδώ μέσα και το θυμόμαστε με 10 μέλη,ελάχιστα θέματα,φορές που μπορεί μετά τις 18.00 να μην ήταν κανείς ον λάιν, όταν βλέπουμε 2000+ μέλη εγγεγραμμένα να κάνουμε:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εεεε, αυξήθηκαν και τα ενεργά μέλη. Εμένα με ξεχάσατε;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
και το θυμόμαστε με 10 μέλη

Συμφωνώ απόλυτα με το νόημα του μηνύματος σου κλεφτρόνι, αλλά επέτρεψε μου μια διόρθωση: Στις 21/06 που γράφτηκες εσύ, είχε περίπου 100 μέλη, όχι 10. Εκτός αν έμπαινες και σαν επισκέπτρια απο πιο νωρίς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με το νόημα του μηνύματος σου κλεφτρόνι, αλλά επέτρεψε μου μια διόρθωση: Στις 21/06 που γράφτηκες εσύ, είχε περίπου 100 μέλη, όχι 10. Εκτός αν έμπαινες και σαν επισκέπτρια απο πιο νωρίς. :)

Είσαι περίεργη:P
Το 10 μέλη είναι τρόπος του λέγειν:D
Αν κι απο ό,τι θυμάμαι τότε αυτοί που πόσταραν ήταν περίπου τόσοι πλάκα πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είσαι περίεργη:P
Το 10 μέλη είναι τρόπος του λέγειν:D
Αν κι απο ό,τι θυμάμαι τότε αυτοί που πόσταραν ήταν περίπου τόσοι πλάκα πλάκα.
Χμμμ ναι, τα ενεργά μέλη μπορεί να ήταν τόσα. Αναφερόμουν στα εγγεγραμμένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ήμουν κι εγω σε αυτα
κι εγω κι εγώ:clapup::clapup::clapup::clapup:

Πάντως συμφωνώ απόλυτα με την κλέφτρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Eδώ θα θέλα να απαντήσω όχι μόνο σε σένα και στην διαβολίνα απλά βαριέμαι να κάνω διπλή παράθεση:P
Σίγουρα το πιο σημαντικό είναι πόσοι και σε τι επίπεδο συμμετέχουν όμως να μας επιτρέψετε τουλάχιστον σε εμάς που μπαίναμε απο τις πρώτες πρώτες μέρες του στεκιού εδώ μέσα και το θυμόμαστε με 10 μέλη,ελάχιστα θέματα,φορές που μπορεί μετά τις 18.00 να μην ήταν κανείς ον λάιν, όταν βλέπουμε 2000+ μέλη εγγεγραμμένα να κάνουμε


Μα δεν ειπε κανενας να μην χαρειτε. Ισα ισα που ειναι οντως σημαντικο κατι τετοιο για ενα φορουμ. Ποσο μαλλον οταν εχει πεσει τοση δουλεια απο πισω για να φτιαχτει/κρατηθει.
Εγω σχολιασα ΜΟΝΟ το οτι (για μενα παντα) εχει μεγαλυτερη σημασια το ποσοι συμμετεχουν και οχι το ποσοι εχουν γραφτει, σε παραθεση καποιου -δεν θυμαμαι ποιος ηταν- που ειπε το αντιθετο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έχουν αυξηθεί και αυτοί που συμμετέχουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top