Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ax μήπως να πάω και μία φορά νωρίς για νάνι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλά πήγε 2.23? :worry: Είδηση δεν το πήρα...δεν πάω καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παντος παιδια την εχω βρει! Μπηκε επιτελους μετα απο πολυ καιρο ο καλυτερεος μου φιλος στο msn και συζιταμε, του ειπα και διαφορα που δεν μπορουσα να πω σε κανεναν με τεραστια ανεση. Να φανταστιτε ακομα και σε εσας δεν μπορω να τα πω, ουτε τα μισα απο αυτα και σε αυτων ουτε που το σκευτικα, απλα μου βγηκαν.. αλλα και αυτος μολις του εστειλα sms οτι δεν ειμαι ιδιετερα καλα μπηκε να μηλισουμε!!!!
Αυτος ειναι φιλος ρε παιδια... Γμτ, με συγκινισε το κολοπαιδο... και λιγο αυτος λιγο τα αλλα κοντευω να δακρισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ το πήρα πάντως...
Νυστάζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πες μας και σε μας.. :bleh:


Ρε έχω πρόβλημα με τα σμάιλις στο εμεςεν, μου σβήστηκαν όολα.. :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ ωραία Κρόνε!!! :D

Άσε, Βίκυ μου... πέρασε πάλι η ώρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορω ρε Γιωργο... Καπια στιγμη στο μελλον ισως τα μαθετε. Προς στιγμην με ξαλαφρωσε παρα πολυ και με φορτωσε με θαρος και αισιοδοξια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κρονε :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι όπως λέει ο "κουμπάρος" σου, Κρόνε: "Πάμε γερά βρε"..!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.


Ωραία...!!!!!!!

Καλώς σε βρήκαμε... :)

Υπάρχει κάποιο θέμα..., που να μπορούμε να ανοίξουμε αυτή τη στιγμή...,
κάποιο δηλαδή θέμα, που να μας συντροφεύψει, σ΄ αυτό εδώ το ξενύχτι...??? :hmm:

Αν πάντως έχει κανείς, καμμιά ωραία ιδέα..., ας την πει...

Εγώ μέσα είμαι..., προς το παρόν τουλάχιστον.


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδάκια, εγώ πάντως λέω να την κάνω σιγά σιγά...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι να πούμε; :hmm:

Κι εγώ έχω όρεξη για κουβεντούλα.. :)




Να πούμε τον πόνο μας; Τι μας προβληματίζει ΤΩΡΑ; Αυτές τις μέρες; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καληνύχτα γιδάκι μου και καλή ξεκούραση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


Καληνύχτααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Γκαληνύχγτα γίδι!
Πες το ρε Γιώργη...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καληνυχτα Γιδακι

Γιωργο μην προσπαθεις, το εμαθε ο κολητος και δεν προκειτε να το μαθει κανεις αλλος προς το παων, δεν σας λεω σου λεω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιωργο μην προσπαθεις, το εμαθε ο κολητος και δεν προκειτε να το μαθει κανεις αλλος προς το παων, δεν σας λεω σου λεω:P
Α, σε είχα ξεχάσει εσένα :hehe: (σοβαρά)


Στη λίλιθ απαντούσα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
.Υπάρχει κάποιο θέμα..., που να μπορούμε να ανοίξουμε αυτή τη στιγμή...,
κάποιο δηλαδή θέμα, που να μας συντροφεύψει, σ΄ αυτό εδώ το ξενύχτι...??? :hmm:

Αν πάντως έχει κανείς, καμμιά ωραία ιδέα..., ας την πει...

Εγώ μέσα είμαι..., προς το παρόν τουλάχιστον.


.
Αυτό που με προβλημάτισε εμένα αυτές τις μέρες είναι αυτή η αντιφατική κατάσταση, όπου από τη μία κανείς σ' αυτή τη χώρα δεν τα βγάζει πέρα οικονομικά, όλοι λένε στις κάμερες ότι δεν τους φτάνουν τα λεφτά, ότι τους έχουν εξοντώσει οικονομικά τα δάνεια, οι κάρτες κλπ, και κάθε μέρα καθ' όλη τη διάρκεια των γιορτών, στην Ερμού πχ, γινόταν της.. πόρνης! Κατέβηκα με μια φίλη μου την Κυριακή το μεσημεράκι και η κατάσταση ήταν πατείς με πατώ σε, και οι πιστωτικές βέβαια στα φόρτε τους!! Οπότε κατέληξα σε κάποια συμπεράσματα: α) Οι Αθηναίοι προτίμησαν να μην φάνε τίποτα τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά και να πάρουν ρούχα-δώρα-κάθε λογής μ@μ@κίες, β)όλοι λένε ψέματα μπροστά στις κάμερες, γ)όλοι είναι μοιρολάτρες, δ)όλοι είναι ανισόρροποι, δ)δεν έχουν τελικά κανένα οικονομικό πρόβλημα και όλα αυτά περί δανείων και καρτών είναι αστικός μύθος!!!!:P . Αυτά από μένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.
:sorry:

Συγνώμη..., βρε παιδάκια, είναι τελείως κουφό αυτό, που έγραψα παραπάνω... και πρέπει να σας εξηγήσω. :redface:

Αλλά συγχρόνως έχει και γέλιο... :hehe:
Το μήνυμα το παραπάνω, ξεκίνησα να το γράφω, αρκετή ώρα πριν..., όταν ακόμα το topic, ήταν στην προηγούμενη σελίδα.
Αλλά, κατά το διάστημα που έγραφα, αναγκάστηκα να σηκωθώ μερικές φορές, για να κάνω τα χατήρια... στο σκύλο μου, ο οποίος είναι τόσο κακομαθημένος..., που όταν θέλει κάτι, δεν τον κάνεις καλά, με κανέναν άλλο τρόπο, εκτός από το να του κάνεις, αυτό που σου ζητά...

Έτσι, μεσολάβησε αρκετή ώρα και όταν τελείωσε το μήνυμα, η συζήτηση είχε φύγει εντελώς από το θέμα, για το οποίο είχα γράψει...

Καταλαβαίνω, ότι όποιος από εσάς, τώρα το διαβάζει..., δεν θα πρέπει να καταλαβαίνει τίποτα και θα έχει απόλυτο δίκιο...

Δεν τρελάθηκα τελείως..., ακόμα, αλλά... :worry:


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Από που να αρχίσω... :)

Πρώτα - πρώτα, θα σχολιάσω τις υπέροχες εικόνες σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top