Περιπτύξεις σε δημόσιο χώρο: Η γνώμη σας

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
@Michelle: Βασικά εμένα γενικά δε μου αρέσει να βλέπω άλλα άτομα σε δημόσιες ερωτικές περιπτύξεις... Δεν έχω μόνο με τους gay πρόβλημα. Και εγώ στις σχέσεις μου δημόσια δεν έκανα ποτέ τπτ (ούτε φιλάκια, μόνο καμμια αγκαλίτσα ίσως). Δεν ξέρω μου φαίνεται κάπως... Poserιά...

Καταλαβαίνω τι λες, αλλά από την άλλη είναι και δύσκολο να είσαι επί ώρες έξω με το έτερον ήμισυ και να το παίζετε αδερφάκια.
Προσωπικά πάντως προσπαθώ να είμαι σχετικά συγκρατημένη, όχι για τους λόγους που αναφέρεις, αλλά πρωτίστως γιατι (για λόγους που αδυνατώ ακόμα να κατανοήσω) μπορει να φέρει κάποιον σε δύσκολη θέση.
Πάντως οι ομοφυλόφιλοι ούτε την ελευθερία της "αγκαλίτσας" δεν έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είμαι ανοιχτόμυαλος, πάντως το σίγουρο είναι πως εγώ είμαι εγώ (τι είπα πάλι) :hehe:

Δεν ξέρω ρε Michelle. Όταν βρίσκεσαι ανάμεσα σε πολύ κόσμο δεν ξέρεις πως μπορεί να βλέπει ο καθένας τα φιλιά με τον συντροφό σου. Δεν ξέρω. Απλά δε θέλω να δίνω αφορμές. ʼμα θέλω να κάνω περισσότερα μένω και στο σπίτι ντε!

Τέσπα αυτό το θέμα είναι πολύ προσωπικό νομίζω και δε χωράει συζήτηση.

Α και κάτι άλλο... Και μόνο που ανοίγουμε thread για τους ομοφυλόφιλους αυτομάτως δε γίνεται ένας διαχωρισμός; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Δεν ξέρω ρε Michelle. Όταν βρίσκεσαι ανάμεσα σε πολύ κόσμο δεν ξέρεις πως μπορεί να βλέπει ο καθένας τα φιλιά με τον συντροφό σου. Δεν ξέρω. Απλά δε θέλω να δίνω αφορμές. ʼμα θέλω να κάνω περισσότερα μένω και στο σπίτι ντε!

Ο κάθε άγνωστος μπορει πιθανότατα να ειναι και τόσο στενόμυαλος που να κατακρίνει ακόμη και το οτι είμαι μόνη μου στο δρόμο με άντρα :P .
Πάντως ποτέ δεν θα τους καταλάβω αυτους που τους ενοχλει...εγω πάντως όταν βλέπω ζευγάρια στο δρόμο να φιλιούνται πραγματικα τους χαίρομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Πάντως ποτέ δεν θα τους καταλάβω αυτους που τους ενοχλει...εγω πάντως όταν βλέπω ζευγάρια στο δρόμο να φιλιούνται πραγματικα τους χαίρομαι.

Ίσως κάποιος "μοναχικός" τύπος να ζηλεύει όμως... Αυτό είνα που με ανησυχεί... Έχω προσωπικές εμπειρείες από τέτοια περίπτωση ατόμου, γιαυτό σου λέω (μακάβριο το τέλος του)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
@Michelle: Βασικά εμένα γενικά δε μου αρέσει να βλέπω άλλα άτομα σε δημόσιες ερωτικές περιπτύξεις... Δεν έχω μόνο με τους gay πρόβλημα. Και εγώ στις σχέσεις μου δημόσια δεν έκανα ποτέ τπτ (ούτε φιλάκια, μόνο καμμια αγκαλίτσα ίσως). Δεν ξέρω μου φαίνεται κάπως... Poserιά...
Για εμένα δεν είναι μόνο θέμα χρόνου , όπως σου απάντησε η michelle , αλλά και ότι βγαίνει αυθόρμητα πιστέψε με είναι πόλυ δύσκολο να κρατηθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δε διαφωνώ πως είναι δύσκολο να κρατηθείς. Γιατί αν ήταν εύκολο, τότε γιατί να το κάνεις; :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Ίσως κάποιος "μοναχικός" τύπος να ζηλεύει όμως... Αυτό είνα που με ανησυχεί... Έχω προσωπικές εμπειρείες από τέτοια περίπτωση ατόμου, γιαυτό σου λέω (μακάβριο το τέλος του)...

Μα συγγνώμη αλλά δεν γίνεται να ασχολούμαστε με τον κάθε κομπλεξικό.
Εγώ πάντως και μόνη μου όταν ήμουν χαιρόμουν να βλέπω ευτυχισμένα ζευγαρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν πρέπει να σκέφτεσαι έτσι... Δεν είναι κομπλεξικός. Η μοναχικότητα είναι ψυχολογική πάθηση. Όχι αστεία.... Είναι σοβαρό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα δεν είπα οτι ειναι κομπλεξικος επειδη ειναι μοναχικός. Είπα οτι είναι κομπλεξικός επειδη τον ενοχλει να βλέπει ζευγάρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Είναι μέρος της πάθησης αυτό ρε συ... :/ αναπόφευκτο. Δεν είναι πλασμένος ο άνθρωπος να ζει μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
ʼμα θέλω να κάνω περισσότερα μένω και στο σπίτι ντε!
Δεν νομίζω όταν ένα ζευγάρι όταν είναι αγκαλιάσμενο ή ακόμη και αν φιλιέται να σημαίνει τπτ περισσότερο από αγάπη
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Ίσως κάποιος "μοναχικός" τύπος να ζηλεύει όμως... Αυτό είνα που με ανησυχεί... Έχω προσωπικές εμπειρείες από τέτοια περίπτωση ατόμου, γιαυτό σου λέω (μακάβριο το τέλος του)...
Χμμ και εγώ όταν ήμουν μόνος ζηλεύα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν τους θαύμαζα που βρήκαν ο ένας τον άλλον. Και γένικα δεν με πείραζε κάθολου μαλίστα χαιρόμουνα γιατί έβλεπα ότι κάπου υπάρχει λίγο αγάπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Είναι μέρος της πάθησης αυτό ρε συ... :/ αναπόφευκτο. Δεν είναι πλασμένος ο άνθρωπος να ζει μόνος του.

Μα ειναι σαν να μου λες οτι αν κάποιος ειναι πχ αγοραφοβίκος και δεν μπορει να βρίσκεται σε μέρη με πολυ κόσμο πρεπει να σταματήσουμε να κυκλοφορούμε έξω για να μην του προκαλούμε κρίσεις πανικου. Συγγνώμη αλλα να ζητήσει βοήθεια απο ειδικό. Δεν έχει το πρόβλημα κάποιος που απλά δεν μπορεί να το παίζει ότι ο συντροφός του ειναι μόνο φιλαράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Δεν νομίζω όταν ένα ζευγάρι όταν είναι αγκαλιάσμενο ή ακόμη και αν φιλιέται να σημαίνει τπτ περισσότερο από αγάπη.

ʼσχετο λίγο :D Ήπιες κανα ξύδι σήμερα; Ώρα για ύπνο adminάκοοοοοοοο! LOL!!

:lol:

Δε διαφωνώ, απλά ήταν λίγο άσχετο :thumbsup:

//@Michelle: Δεν είπα να προσποιείσαι για τίποτα... Απλά μη φτάνουμε και στο άλλο άκρο... στο στύλ "ΟΚ, κι εμείς αγαπήσαμε, αλλά μην κάνετε κ έτσι" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
//@Michelle: Δεν είπα να προσποιείσαι για τίποτα... Απλά μη φτάνουμε και στο άλλο άκρο... στο στύλ "ΟΚ, κι εμείς αγαπήσαμε, αλλά μην κάνετε κ έτσι" :P

Αν και δεν το εφαρμόζω, για προσπαθησε λίγο να ξεχάσεις τις αντιλήψεις που σε έχει εμποτίσει απο μικρό ο περίγυρος σου και πες μου γιατι κάτι τέτοιο ειναι κακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Δεν με ενοχλεί να βλέπω ζευγαράκια σε δημόσιες περιπτύξεις, αρκεί να μην το παρατραβάνε! Έχει τύχει να βγω με τρία ζευγάρια και επί ένα τέταρτο να μην μιλάει κανείς γιατί φιλιόντουσαν... Ε! αισθάνθηκα κάπως άβολα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
ʼσχετο λίγο :D Ήπιες κανα ξύδι σήμερα; Ώρα για ύπνο adminάκοοοοοοοο! LOL!!

:lol:

Δε διαφωνώ, απλά ήταν λίγο άσχετο :thumbsup:
Χμμμ μπα δεν ήπια τπτ μάλλον η ώρα φταίει και δεν κατάλαβα κάλα το μνμ σου. Εγώ κατάλαβα ότι επειδή δεν θέλεις να δίνεις αφορμές δεν επιδίδεσαι σε περιπτύξεις για αυτό αν θέλεις είτε αυτό είτε περισσότερο κάθεσαι στο σπίτι σου και εγώ απλός σου σχολίασα ότι τα φίλια ή οι αγκαλίες δεν είναι προθάλαμος των "περισσοτέρων"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ χαίρομαι να βλέπω ερωτευμένα ζευγάρια στο δρόμο.. αλλά μιλάμε για ερωτευμένα ζευγάρια! Ειλικρινά συγκινούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μήπως όταν παντρέυται ένα ζευγάρι να καταργήσουμε το φιλί γιατί μπορεί κάποιον να θίξει. Εγω πάντα περπατάω χέρι με χέρι με την γυναίκα μου και αν θέλω θα την φιλήσω κιόλας. Σιγά μην κάτσω να σκεφτώ τι νομίζει ο δίπλανος μου και αν τον ενοχλεί. Μιλάω πάντα για φιλιά και όχι τίποτα παραπάνω, το θέαμα ενός ζευγαριού που φιλιέται είναι άσχημο ενω ο παππούς που φτύνει τα άντερα του και κοντέυεις να ξεράσεις είναι νορμαλ? Όσο αφορά για τον "μοναχικό" τύπο, αυτά που βλέπει στην τηλεόραση δεν τον ενοχλούν? αν κάτσει για μια ώρα μπροστά στη ΤV θα δεί 5.000 φορές χειρότερα πράγματα απο αυτά που κάνει ένα ζευγάρι δημόσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Κι εγω εγκρίνω τα χεράκι-χεράκι και φιλάκια στο δρόμο :inlove: Ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους να απολαμβάνουν τον έρωτα τους 8)

Όταν δω χεράκι-πουλάκι όμως μέσα σε καφετέρια θα γ@μηθώ στα γέλια :rofl: :hehe: γιατί θα πω... μα καλά δεν πηγαίνανε στο σπίτι τους που ναι και πιο άνετο το κρεβατάκι τους ή ο καναπές τους; Θα μου πεις, δεν κρατιούνται, έχουν κ@ύλες. Σύμφωνοι! Ας κρατηθούν λίγο για το σπίτι όπως τις κρατάμε οι περισσότεροι. (ας χρησιμοποιηθεί παρελθοντικός χρόνος για μένα :hehe: :rofl:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Κι εγω εγκρίνω τα χεράκι-χεράκι και φιλάκια στο δρόμο  :inlove: Ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους να απολαμβάνουν τον έρωτα τους  8)

Όταν δω χεράκι-πουλάκι όμως μέσα σε καφετέρια θα γ@μηθώ στα γέλια  :rofl: :hehe: γιατί θα πω... μα καλά δεν πηγαίνανε στο σπίτι τους που ναι και πιο άνετο το κρεβατάκι τους ή ο καναπές τους; Θα μου πεις, δεν κρατιούνται, έχουν κ@ύλες. Σύμφωνοι! Ας κρατηθούν λίγο για το σπίτι όπως τις κρατάμε οι περισσότεροι. (ας χρησιμοποιηθεί παρελθοντικός χρόνος για μένα  :hehe: :rofl:)

Με κάλυψε απόλυτα ο Valder...να αρχίσω να ανησυχώ; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top